Skip to content

Jak łatwo zwiększyć piersi lub atrybuty kobiece za pomocą programu Photoshop (przykład)

10 de marzec de 2021

Jednym z najpopularniejszych obecnie edytorów graficznych jest Adobe Photoshop. Zarówno profesjonaliści od projektowania, jak i amatorzy, znajdują w tym oprogramowaniu przydatne narzędzie. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz się zastanawiać jak łatwo zwiększyć piersi lub atrybuty kobiece za pomocą Photoshopa.

W dzisiejszym świecie, w którym Media społecznościowe stały się tak popularne, że ludzie często dzielą się zdjęciami ze swojego codziennego życia. W wielu przypadkach są one nieco retuszowane, aby były bardziej harmonijne lub pasowały do ​​obecnych standardów piękna.

W tym miejscu pojawia się magia programu Adobe Photoshop, którego najbardziej uderzającą cechą w najnowszych wersjach jest możliwość wektoryzacji obrazów. Co z kolei pozwala na edycję bez zniekształcania obrazu, tak jak wtedy, gdy jest złożony pikseli.

Tak jest w przypadku edycji kobiecych atrybutów. Photoshop umożliwia ich powiększanie lub modyfikowanie bez zniekształcania ich tak, aby wyglądały na należące do innego obrazu.

Ten artykuł ci pokaże Krok po kroku jak edytować swoje zdjęcia, aby zwiększyć rozmiar pliku kobiece atrybuty. Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Jakie kroki należy podjąć, aby zwiększyć piersi lub kobiece atrybuty?

Najpierw musisz otworzyć program Adobe Photoshop w Twoim komputerze. Najlepiej mieć najbardziej aktualną wersję, można ją pobrać bezpośrednio z jej oficjalnej strony internetowej.

Następnie musisz otworzyć obraz, który chcesz zmodyfikować w edytorze, w tym celu naciśnij menu Plik, a następnie Otwórz, zlokalizuj obraz, wybierz go i ponownie naciśnij Otwórz.

Możesz również uzyskać do niego dostęp za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl + O na komputerze lub Cmd + O, aby zrobić to z komputera Mac.

Po lewej stronie ekranu pokazana jest seria narzędzi, wśród nich zobaczysz miniaturę swojego zdjęcia, po przeciągnięciu go w dół i naciśnięciu przycisku Nowy zobaczysz duplikat, co pozwala na pracę nad jednym, podczas gdy drugie pozostaje w jego pierwotny stan.

Zablokuj drugie zdjęcie i kliknij ikonę widoku, w ten sposób, jeśli nie spodobają Ci się zmiany wprowadzone w pierwszym obrazie, będziesz mógł zacząć od początku drugiego.

Po zakończeniu przejdź do menu Filtry, naciśnij opcję Konwertuj na inteligentne filtry co pozwala na cofnięcie niektórych procesów w przypadku błędu.

Aby zmodyfikować zdjęcia profilowe, wróć do menu Filtry i wybierz opcję Skraplanie, zobaczysz swój obraz w nowym oknie z wieloma innymi narzędziami do pracy nad obrazem.

Po lewej stronie wybierz PędzelPo prawej stronie zobaczysz opcje narzędzia Pędzel, możesz zmniejszyć lub zwiększyć jego rozmiar. Naciskając myszką na modyfikowaną część, można nieznacznie zwiększyć rozmiar.

W przypadku, gdy zmiana, którą chcesz wprowadzić, jest bardzo duża, zauważysz, że plik elementy wokół oni też cierpią modyfikacje, w tym celu musisz użyć innego narzędzia.

W menu po prawej stronie zobaczysz plik Przycisk maski, zaznacz go i przeciągnij kursor na obszar, który nie powinien być modyfikowany, spowoduje to zablokowanie działań w tym obszarze. Następnie możesz pracować nad ciałem bez modyfikowania elementów znajdujących się blisko niego.

Więcej retuszu w Photoshopie

retuszowanie zdjęcia za pomocą Adobe Photshop

Z drugiej strony, jeśli chcesz pracować nad plikiem zdjęcie z przodu lub z tyłu możesz to zrobić, wybierając plik Przycisk nadmuchania z menu po prawej stronie. Klikaj narzędziem na obszarze, który ma zostać powiększony, aż uzyskasz pożądany efekt.

Podobnie jak w przypadku przycisku Pędzel, możesz wybrać rozmiar narzędzia w menu po lewej stronie, dzięki czemu będziesz mógł dostosować go do swojej pracy.

Zalecamy dokonanie zmian powoli, aby modyfikacja nie była widoczna przesadzone lub nienaturalne i osiągaj najlepsze rezultaty na swoich zdjęciach. Jeśli chcesz zmienić wszystko, możesz zrobić fotomontaż w Photoshopie. Ale w każdym razie wiesz już, jak łatwo zwiększyć piersi lub atrybuty żeńskie za pomocą Photoshopa.

dołącz do naszego kanału telegram