Skip to content

Jak łatwo zmienić kraj lub region mojego konta w sklepie Google Play

21 de listopad de 2021

Jak wielu wie, Google Play to oficjalny sklep z aplikacjami dla urządzeń Android, można w nim znaleźć ogromną różnorodność aplikacji do dowolnego celu, czy są to gry, odtwarzacze multimedialne, edytory itp.

Istnieją jednak pewne ograniczenia dla niektórych krajów, w których niektóre aplikacje nie będą dostępne, co można łatwo rozwiązać: zmień kraj w Google Play.

Jak uzyskać dostęp do aplikacji, która jest ograniczona w moim kraju?

To bardzo proste, wystarczy zmienić kraj w Google Play i możesz mieć dostęp do aplikacji który nie jest dostępny w twoim kraju, ale w innym. W ten sposób możesz go pobrać bez konieczności podróżowania lub czegoś takiego.

Ale musisz wziąć coś pod uwagę, to znaczy jeśli jest to aplikacja płatna, będziesz musiał zapłacić kwotę zgodnie z lokalną walutą wybranego kraju.

Jeśli chcesz zmienić kraj w sklep z aplikacjami na Androida To bardzo proste do zrobienia, zobaczmy, jak to osiągnąć:

1.- Najpierw musisz wejść w do profilu płatności Google.

2.- Następnie musisz kliknąć Ustawienie.

3.- Teraz musisz szukać w Kraj i wybierz kraj, który chcesz.

4.- Na koniec musisz wpisać a poprawny adres.

W ten sposób będziesz mógł zmienić region na swoim koncie Play Store

Musisz pamiętać, że Saldo Google Play nie jest międzynarodowe aby przy zmianie kraju został zablokowany. Ale nie martw się, ten nie zginie, po prostu nie będzie dostępny, dopóki ponownie nie zmienisz kraju.

Jest prawdopodobne, że gdy masz saldo z innego miejsca w Google Play, możesz otrzymać komunikat „Nie możesz zmienić kraju, ponieważ masz skonfigurowane saldo Google Play”. wschód nie można usunąć w metodach płatności, ale mając mniej niż 10 dolarów na koncie możesz zablokować metodę płatności.

Z drugiej strony, jeśli dostęp do innego kraju jest zabroniony ze względu na Twoją lokalizację, będziesz musiał rozwiązać ten problem za pomocą VPN, możesz znaleźć wiele aplikacji VPN, które z pewnością będą dostępne w Twoim kraju za pośrednictwem Google Play. Na przykład masz przewodnik, który pomoże Ci skonfigurować VPN.

Jeśli chcesz znaleźć zaktualizowaną sieć VPN dla Androida, która działa idealnie, aby móc dobrze i w dobry sposób skonfigurować urządzenie mobilne, więc nie masz niepowodzeń Jeśli chcesz zmienić region swojego kraju, wystarczy wykonać kilka bardzo prostych kroków.

Możesz to zrobić, jeśli Twoje konto nie działa podczas wchodzenia do Sklepu Play

Nie martw się, to nie może być tak poważne, jak się wydaje, może występować problem z niektórymi danymi Google Play. Można to rozwiązać, ponownie pobierając Sklep Google Play za pomocą przewodnika, ale jeśli to nie pomoże, wypróbuj inny przewodnik, aby naprawić błędy Sklepu Google Play.

Pobranie Sklepu Play jest dość łatwe, w rzeczywistości nie zajmie absolutnie nic poza tym prostym procesem będziesz mieć wszystkie gry i aplikacje chcesz dla swojego telefonu komórkowego w bardzo prosty sposób, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby pobrać i zainstalować Google Play Store.

dostępność aktywnych regionów

Jeśli można w prosty sposób zmienić kraj w sklepie Google Play

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, pozwala to mieć dostęp do aplikacji, które są ograniczone w twoim kraju, ale nie w innym. To jednak nie jedyna korzyść, ponieważ przy zmianie kraju w Google Play również umożliwia dostęp do ofert w innych krajach.

To, co zalecamy, to to jeśli twój kraj nie jest aktualizowany Za pomocą metod wskazanych w tym samouczku najlepiej zaktualizować Sklep Google Play, ponieważ w wielu przypadkach, ponieważ sklep Google dla Androida nie jest aktualizowany, zmiany mogą nie zostać zapisane.

Więc jeśli chcesz zaktualizuj tę aplikację Wystarczy wykonać kilka kroków, aby wiedzieć, jak ręcznie i bezpłatnie zaktualizować Sklep Google Play do najnowszej wersji. W rzeczywistości jest to dość łatwe i nie będziesz mieć żadnych niedogodności.

Mamy nadzieję, że herbata podobał mi się ten samouczek A teraz masz w aplikacji inny kraj lub region, dzięki czemu możesz odkryć różne treści, które mogą nie być dostępne w Twoim zwykłym kraju, a to z pewnością jest całkiem dobre.

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je w samouczku, możesz zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram