Skip to content

Jak łatwo zdobyć darmowe diamenty w Free Fire?

29 de czerwiec de 2021

Zdobądź lub wygraj diamenty w trybie Free Fire Jest to trudne i kosztowne zadanie, jednak posiadanie jak największej liczby diamentów w tej grze jest ważne, aby pomóc ci, gdy poruszasz się po tym świecie przygód i ulepszasz swojego awatara, aby zostać zwycięzcą bitwy; ale jak zarabia się diamenty?

Gdy bierzesz udział w bitwie w grze Gareny, Przekonasz się, że twoi przeciwnicy mogą mieć lepszą broń niż ty, a ponieważ zawsze chcesz umrzeć jako ostatni, przetrwać grę i wygrać grę, twój awatar musi być wyposażony w najlepszy sprzęt i broń dostępną w grze, jednak aby być graczem z najlepszymi akcesoriami, musisz mieć diamenty i ich używać.

Jak zdobywać diamenty w Free Fire?

Diamenty w tej grze Reprezentują system płatności dlatego nie jest łatwo je uzyskać, najłatwiej można je zdobyć na swoje konto kupując je za prawdziwe pieniądze, w tej aplikacji jest wiele metod płatności, a także wiele ofert, promocji i kombinacje diamentów, które mogą uczynić cię bogatym w grze.

Free Fire oferuje swoim użytkownikom kilka sposobów kupowania lub doładowywania diamentów, dzięki czemu proces zdobywania większej ilości monet w grze jest powszechnie znany, jednym z tych sposobów jest sama gra za pośrednictwem aplikacji takich jak Google Play Store lub Apple Store, w w ten sam sposób, w jaki możesz dokonać zakupu w aplikacji Pagostore.

Free Fire daje podstawowe oferty 100 diamentów za 1,09 euro, oferty pośrednie, które dają 1060 diamentów za jedyne 10,99 euro i wiele innych droższych, takich jak 5600 diamentów za około 56,99 euro, w tym sensie można również kupić przepustki, w których można dostać od 100 do 400 diamentów.

Kup diamenty i do czego służą?

Innym sposobem zdobywania diamentów w trybie Free Fire jest kupowanie cotygodniowych kart oferowanych przez grę lub opłacanie subskrypcji, dzięki którym kupowane jest więcej diamentów za mniejsze pieniądze.

Ponieważ oferty są tańsze niż poprzednie prezentowane, na przykład cotygodniowa karta VIP o wartości 7 dni kosztuje tylko 2,22 euro, natomiast 30-dniowe karty tygodniowe Vip kosztują około 8,99 euro.

Wreszcie, wśród rzeczy, które możesz kupić, są bilety Diamond Royale, jednak mogą to być tylko wejdź do sekcji Diamond Royale co jest bardzo ekskluzywne w tej grze, w taki sam sposób, w jaki można je czasami zdobyć jako nagrody w przeprowadzonych wydarzeniach, po zdobyciu biletów można je wymienić na pudełka diamentów.

Diamenty służą do aktualizacji twojego awatara Kupując od niego ekskluzywne skórki i skórki, możesz także kupić broń, sprzęt, zwierzęta domowe, inne postacie i wszystko, czego potrzebujesz w grze, dzięki tym przydatnym narzędziom, a bardzo prostym sposobem na ich zdobycie jest znajomy, który chce ci pomóc by dać ci diamenty.

Do czego służą diamenty w grze Free Fire?

Wszyscy z nas, którzy są lub byli użytkownikami platform gier wideo, wiemy, że w większości z nich istnieją różne rodzaje walut, czyli elementy wymienne, za pomocą których możemy kup przedmioty z tej samej gry. Zwykle zawsze są darmowe monety, które zarabia się po prostu spełniając określone wymagania w grze, takie jak wygrywanie gier, nagrody, awansowanie itp. Albo po prostu je tam podnoszę.

Z drugiej strony istnieją słynne i zawsze pożądane monety płatne lub „premium”, w tym przypadku, Diamenty. Ten rodzaj waluty zawsze wyróżnia się ponad zwykłymi, ponieważ umożliwia dostęp do wszelkiego rodzaju przedmiotów, których nie można kupić za zwykłą walutę, dlatego są one znacznie bardziej wyjątkowe, potężne i rzadkie, dlatego są pożądane przez większość użytkowników.

W Free Fire są diamenty, jak już wspomnieliśmy, ale co możemy za diamenty kupić? Katalog Free Fire jest obszerny, w której możemy znaleźć: Zwierzaki, broń, Skórki, samochody, przepustki VIP itp. Ważne jest, aby wiedzieć, jak mądrze wydawać diamenty w trybie Free Fire, ponieważ dostępne będą wszelkiego rodzaju obiekty, niektóre o ograniczonym użyciu, inne na stałe.

Jak dobrze wiesz, możesz wydawać swoje diamenty na wszelkiego rodzaju elementy, gorąco polecamy inwestowanie w postacie o dobrych cechach, skórki, zwierzaki i samochody.

Sposoby na zdobywanie darmowych diamentów w Free Fire

Z drugiej strony, jeśli chcesz doładować diamenty bez wydawania pieniędzy, czyli za darmo, masz możliwość zrobienia kilku rzeczy, chociaż ostrzegamy, że jest to proces, który zajmie trochę czasu i nie dostaniesz wiele diamenty od razu, ale że będziesz zbierać stopniowo, przede wszystkim możesz ukończ misje, które dodaje Free FireJeśli je ukończysz, każdy z nich da ci garść diamentów.

jaki jest pożytek z wygrywania diamentów?

W ten sam sposób, w jaki możesz realizować kody, kody te są prezentami, które przy określonych okazjach aplikacja daje swoim użytkownikom i można je wymienić na oficjalnej stronie Gareny, te kody mają 12 znaków I możesz ich użyć nie tylko do zdobycia diamentów, ale także dowolnego akcesorium.

Awansuj i wykonuj wyzwania

Jak w każdej grze, zdobywając kolejne poziomy, wykonując misje i wyzwania, ta sama gra cię nagradza, Stopniowo w niektórych grach nawet te nagrody mogą mieć postać płatnych monet, takich jak w tym przypadku diamenty.

Graj w wydarzeniach specjalnych i wypełniaj misje

W grach wideo odbywają się wszelkiego rodzaju wydarzenia i specjalne okazje, w wielu z nich możesz nawet otrzymać nagrody za udział, bez wygrywania. W wolnym ogniu wydarzenia takie jak: Diamond Royale lub Płonąca Czaszka Box, itp. Te wydarzenia pozwolą ci uzyskać dostęp do nagród w taki czy inny sposób, takich jak skórki, postacie, rangi itp. W niektórych przypadkach możesz także wygrać diamenty.

Zgłoś błędy

„Błąd” to awaria w obrębie platformyAlbo z powodu błędu pisarskiego, błędu w projekcie lub w rozwoju gry. Błędy powodują błędy w rozgrywce, projektowaniu światów, postaci itp. Czy widziałeś kiedyś, jak ci gracze FIFA zderzają się ze sobą i łączą, albo kiedy możesz wejść za mury w GTA San Andreas.

Celem tej metody zarabiania diamentów jest to, że użytkownicy z najbardziej nieznanymi błędami mogą zgłaszać się do systemu, będą mogli wygrać duże ilości tych diamentów, w rzeczywistości mogą wygrać nawet 3000 diamentów.

Panel diamentowy

Wykorzystaj kody podarunkowe

Kody podarunkowe to dobry sposób na wygranie nagród w Free Fire, za ich pośrednictwem możemy zdobyć wszelkiego rodzaju nagrody, takie jak postacie, skórki, samochody, zwierzaki, broń, monety itp. Bardzo rzadko możemy znaleźć upragnione diamenty w tego typu kodeksie, ale nigdy nie zaszkodzi wierzyć, że tak jest.

Odbierz prezent od przyjaciela

W wielu grach wideo możesz także otrzymać wspaniałe nagrody od znajomych, albo jako nagrody za polecenie, zapraszając ich do gry, albo przez ich własny wybór. Free Fire nie jest wyjątkiem, ale jeśli znajomy chce dać ci jakiś diament, będzie musiał kupić jeden z pakietów prezentowych, aby go do ciebie wysłać.

Inne sposoby na zdobycie diamentów

istnieć różne sposoby na uzyskanie tego typu diamentów, Opowiedzieliśmy już trochę o tym, jak je zdobyć „za darmo”, ale legalnie. Ale teraz są inne legalne sposoby, aby móc zdobyć wszystkie diamenty, które chcemy, i tak, to prawda, kupując je.

Cena diamentu będzie się różnić w zależności od kraju, ale jeśli weźmiemy średnią cenę tych diamentów w dolarach, możemy powiedzieć, że co 100 diamentów są warte około 1 USD, dzięki czemu od tej pory będziemy mogli mieć wyobrażenie o wartości zarówno diamentów, jak i kupowanych przez nas przedmiotów.

Kup pakiety diamentów

Istnieją różne rodzaje pakietów diamentów, które możemy kupić za pośrednictwem Paypal lub karty kredytowej. Pakiety te wahają się od 100 diamentów, poprzez pakiety 310, 520, 1040 i 2048, do 5600, zaczynając od około 1 USD za opakowanie 100 i prawie 50 USD za opakowanie 5600.

Możesz kupować te pakiety tyle razy, ile chcesz, lub cóż, tyle razy, ile do ciebie dotrze, pamiętaj, że im więcej masz, tym ciekawsze opcje zaoferuje ci gra.

Użyj zewnętrznej aplikacji, takiej jak Gamehag

Gamhag to strona, która pozwala w całkowicie darmowy sposób grać we wszystkie ulubione gry, aby być w stanie zdobyć klejnoty duszy, która jest bardzo przydatną wirtualną walutą, którą później możesz wykorzystać do kupowania innych rodzajów monet w grach, a nawet wymieniać je na prawdziwe pieniądze.

Możesz użyć tej waluty, aby zdobyć diamenty w Free Fire, będziesz musiał grać tylko o te klejnoty, na później wymień go na kartę podarunkową w Google Play a zatem, aby móc kupić diamenty w Free Fire, co jest dość prostym procesem do przeprowadzenia, pytanie polega na tym, aby móc grać na tyle, aby zdobyć klejnoty.

Wolny ogień

Uważaj na hakerów i oszustwa

Jako dobrzy internauci zawsze najlepiej będzie być w sieci ścieżki prawne, przez cały czas trzymaj się z dala od piractwa i podziemia w Internecie, co obejmuje próby zdobycia tego rodzaju waluty w wątpliwy sposób.

Powszechnie wiadomo, że diamenty są bardzo pożądane przez społeczność tej gry, nie każdy ma zasoby, aby zdobyć te klejnoty, więc dlatego, będą próbowali dostać je gdzie indziej.

Istnieją platformy, które zapewniają, że mogą dać ci te klejnoty za darmo w zamian za określone dane, ale nie! Nie możesz wpaść w te pułapki, nigdy nie należy podawać danych osobowych w Internecie, każdemu, uzyskując dostęp do niezabezpieczonych witryn, narażasz swój komputer i informacje tylko na możliwy atak złośliwego spamu.

Podobnie jak w przypadku wymiany tych „tańszych” klejnotów w miejscach na sprawdzone, ryzykujesz, że kontrahent może Cię oszukać. Dlatego powinieneś trzymać się wszystkich zwykłych ścieżek, a tym samym unikać tego rodzaju oszustw.

Wreszcie są aplikacje, które nie należą do gry, które, ponieważ ludzie dążą do zdobycia większej ilości diamentów, oferują możliwość uzyskania darmowych kart w zamian za wykonywanie różnych zadań, zadania te mogą kosztować dużo czasu, ale jest to legalne sposób, aby mieć więcej monet. Aplikacje, które oferują taką możliwość to Gamehag lub nagrody za ankiety Google.