Skip to content

Jak łatwo zarejestrować się lub założyć konto na Twitterze po raz pierwszy

4 de marzec de 2023

Sieci społecznościowe zrewolucjonizowały nasz sposób komunikowania się i pozwalają nam kontaktować się z ludźmi z dowolnego miejsca na świecie Jedną z najpopularniejszych i używanych obecnie sieci jest Twitter. Więc może się zastanawiaszJak zarejestrować się lub założyć konto na Twitterze dla pierwszego łatwo? Oto odpowiedź.

Ta sieć społecznościowa, oprócz umożliwienia nam czatowania z naszymi przyjaciółmi, pozwala nam na to Bądź na bieżąco z aktualnościami i najgorętszymi tematami. Jeśli nie chcesz przegapić niczego, co dzieje się w sieci społecznościowej niebieskiego ptaka, dzisiaj wyjaśnimy, jak zarejestrować się lub utworzyć konto na Twitterze po raz pierwszy.

Podstawowe kroki utwórz konto na Twitterze

Pierwszym krokiem, który musimy zrobić, jest wejście do Oficjalna strona Twittera. Gdy jesteśmy na stronie powitalnej, możemy uzyskać bezpośredni dostęp do naszego konta po jego utworzeniu, wprowadzając naszą nazwę użytkownika i hasło. Tutaj musimy kliknąć „Zarejestruj się na Twitterze”.

Pojawi się mały formularz, w którym musimy uzupełnić dane:

  • Pełne imię i nazwisko
  • telefon czy email
  • Hasło

Po wypełnieniu formularza kliknij „Zarejestruj się”. Aby zapewnić Ci większe bezpieczeństwo, Twitter poprosi Cię o to Wprowadź numer telefonuale jeśli nie chcesz tego robić, możesz pominąć ten krok (jeśli chcesz wprowadzić numer telefonu później, możesz to zrobić).

Następnie musisz wybrać nazwę użytkownika. Twitter poda ci kilka zaleceń, ale Nie musisz wybierać żadnej z tych opcji. Możesz wybrać nazwę użytkownika, którą chcesz, ale o ile nie jest już używana.

Teraz, gdy zakończyłeś rejestrację, musisz to zrobić dodaj zdjęcie profilowe. Prześlij wybrane zdjęcie z urządzenia mobilnego lub komputera i kliknij przycisk Kontynuuj, aby szybko przejść do następnego kroku.

Twitter jest zainteresowany wiedzieć, co lubisz Aby móc sugerować treści i osoby do obserwowania, możemy nawet wiedzieć, kto przestał nas obserwować. Dlatego daje ci wybór między tematami, które najbardziej Cię interesują, wybierając między tematami, które Cię interesują (między innymi polityka, sport, rozrywka, sprawy bieżące)

Opcjonalne kroki, które należy wykonać po utworzeniu konta

Jeśli masz kontakty z Gmaila lub Outlooka, z którymi chcesz pozostać w kontakcie na Twitterze, sieć społecznościowa daje Ci taką możliwość zaimportuj te kontakty. I w ten sposób mieć je na wyciągnięcie ręki w tej sieci społecznościowej. Jeśli nie jesteś zainteresowany, możesz pominąć ten krok.

W zależności od wybranych przez Ciebie zainteresowań, sieć społecznościowa pokaże Ci seria koralików za którym możesz podążać. W ten sposób Twój profil na Twitterze nabierze pożądanego kształtu i stylu. Po prostu wybierz te, które chcesz i kliknij Kontynuuj.

Po wykonaniu każdego z tych kroków, Pomyślnie zarejestrowałeś już swoje konto na Twitterze. Teraz możesz zacząć go używać i wyrażać się przez niego tak, jak chcesz.

Jak korzystać z Twittera z urządzeń mobilnych?

Większość ludzi, którzy łączą się dzisiaj z sieciami społecznościowymi, robi to za pośrednictwem przez telefon komórkowy. Z tego powodu zarówno w Sklep Google Play jak w sklep z aplikacjami Możesz bezpłatnie pobrać aplikację Twitter, dzięki której możesz znacznie łatwiej łączyć się z tą siecią społecznościową za pomocą telefonu komórkowego.

białe logo twittera

Interfejs przeglądania Twittera w przeglądarce w porównaniu z telefonem komórkowym jest nieco inny, ale znacznie więcej prosty i praktyczny w użyciu zachowując jednak te same cechy i istotę.

Od tej sieci społecznościowej nie wymaga wielkiej wiedzy Aby być używanym, stał się jednym z obecnie używanych i pobieranych na całym świecie, ponieważ pozwala nam, że tylko z naszym utworzonym użytkownikiem możemy tworzyć nasze publikacje z pola „Tweet”.

Oparta na publikacji krótkich wiadomości, co jest jedną z jej głównych cech jako sieci społecznościowej (integracja maksymalnie 280 znaków). będąc tym kompatybilny z prawie każdym przeglądarka i system operacyjny, z dostępnością ponad 25 języków do wyboru.

Twitter zagościł w zaciszu naszych urządzeń mobilnych! i to nie wszystko, ponieważ ma dwie wersje: „Twitter i Twitter Lite” to główne różnice: waga każdego z nich, ponieważ wersja „Lite” ma o 70% mniej niż pierwotna waga, wykorzystanie zasobów i wykorzystanie danych mobilnych lub Wi-Fi.

dołącz do naszego kanału telegram