Skip to content

Jak łatwo zainstalować mody do Minecraft Pocket w systemie Windows 10 za darmo (przykład)

30 de styczeń de 2021

Minecraft to gra z niezwykle szeroką gamą opcji, która pozwala graczom znacznie bardziej cieszyć się grą. W rzeczywistości można je znacznie rozszerzyć dzięki różnym dostępnym modom. Jeśli chcesz wiedzieć jak zainstalować mody do Minecraft Pocket w systemie Windows 10, tutaj wyjaśnimy ci to.

Dzięki modyfikacjom możemy cieszyć się znacznie więcej wszystkim, co ma do zaoferowania ta gra. Jeśli użyjemy ich w maksymalnym wyrazie, możemy wyciągnąć znacznie więcej z naszego Świat Minecraft. Poza tym naprawdę spodoba ci się gra z większą liczbą osób. Dlatego zwróć szczególną uwagę na poniższe kroki.

Jak łatwo zainstalować mody do Minecraft Pocket na Windows 10 za darmo?

Nie ma wątpliwości, że w tym momencie wiele osób korzysta z Minecraft Pocket Edition lub PE. Ta wersja słynnej gry wieloplatformowej jest dostępna dla różnych typów gier urządzenia mobilne, takich jak tablety lub smartfony. W rzeczywistości, chociaż opcje oferowane przez tę wersję nie są takie same jak w wersji na PC, są bardzo obszerne.

Niestety ta wersja nie jest dostępna dla systemu Windows 10, ale jeśli masz urządzenie mobilne z tą grą i chcesz instalować mody, nie ma problemu.

Oczywiście musimy pamiętać, że aby w pełni cieszyć się modami, które zamierzamy zainstalować, konieczne jest zaktualizowanie Minecrafta do najnowszej wersji. W ten sposób będziemy mogli je poprawnie pobrać i zainstalować.

Jakie kroki należy wykonać, aby zainstalować mody w grze Minecraft?

Dzięki dużej liczbie aplikacji i narzędzi, które zostały stworzone w celu ulepszenia gry Minecraft, możemy pobrać i zainstalować Minecraft Pocket Edition. Następnie pokażemy, jakie kroki należy wykonać, aby łatwo i całkowicie bezpłatnie to osiągnąć.

 • Aby rozpocząć, aktywuj pobieranie z nieznanych źródeł w ustawieniach urządzenia. W ten sposób możesz rozpocząć pobieranie modów.
 • Pobierz mod, który chcesz, ten, który lubisz najbardziej.
 • Po zakończeniu przejdź do sklepu Google Play i pobierz przydatną aplikację z BlockLauncher.
 • Wpisz BlockLauncher, który został wcześniej pobrany.
 • Wybierz opcje oznaczone kluczem narzędziowym.
 • Poszukaj opcji „Zarządzaj skryptami Modpe” i aktywuj go.
 • Gdy zobaczysz ikonę +, stuknij ją, aby wyświetlić wyskakujące menu.
 • Gdy masz już to menu, wybierz „Local Storage” i poszukaj pobranego modu.
 • Po znalezieniu kliknij przycisk „Pobierz”.

To wszystko! Gdy to zrobisz, pliki pobranych modów Zostaną załadowane do aplikacji Minecraft Pocket Edition. Oczywiście musisz pamiętać, że jeśli chcesz rozpocząć zabawę z modem w Minecrafcie, musisz aktywować pakiety zasobów i zachowań, oprócz opcji eksperymentalnych.

Jak zainstalować go w systemie Windows 10?

Widząc, jak łatwo jest instalować mody w Minecraft PE, prawdopodobnie chcesz to zrobić również na swoim komputerze. W Minecraft Bedrock, czyli wersji gry na Windows 10, jest to również całkowicie możliwe pobierz i zainstaluj mody całkowicie bezpłatnie.

Jednym z aspektów, którego nie można przeoczyć, jest to, że nie zapomnisz zaktualizować gry Minecraft w systemie Windows 10, aby zawsze być na bieżąco. Kroki, które musisz wykonać, to:

 • Pobierz mod, który lubisz najbardziej na swój komputer.
 • Po pobraniu modu kliknij go po pobraniu, aby wejść Minecraft BE.
 • Po wejściu do Minecrafta przejdź do opcji.

gra minecraft na laptopie

 • W sekcji „Pakiety zasobów” wybierz swój mod i aktywuj go.
 • Aktywuje również opcje eksperymentalne.
 • Następnie, przed utworzeniem nowego świata, wybierz opcje i aktywuj zachowanie oraz pakiety zasobów.

Gotowy! Teraz musisz po prostu zacząć grać i cieszyć się wszystkimi opcjami, które oferują nowe zainstalowane mody. Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje mogą być dla Ciebie przydatne i że uda Ci się pobrać i zainstalować wszystkie mody, które chcesz w grze Minecraft, bez względu na posiadaną wersję gry.