Skip to content

Jak łatwo wybielić zęby na zdjęciu z programu Photoshop

14 de kwiecień de 2021

Photoshop doskonale nadaje się do przycinania włosów i innych kosmetycznych poprawek. Dlatego dzisiaj będziemy cię uczyć jak łatwo wybielić zęby na zdjęciu w Photoshopie, abyś mógł pochwalić się idealnymi zębami, które chcesz na swoich zdjęciach

Łatwo wybielić zęby na zdjęciu za pomocą programu Photoshop

Proces wybielania zębów jest stosunkowo prosty, ale jeśli poniższy tutorial jest dla Ciebie trudny, pokażemy Ci poniżej inne alternatywy. W ten sposób możesz wybielić zęby w Photoshopie.

 • Pierwszym krokiem jest dodanie obrazu lub zdjęcia, na którym chcesz zastosować dodatek zębów.
 • Po powyższym czas odblokować warstwę, po prostu kliknij go dwukrotnie.
 • Konieczne będzie dodanie maski warstwy, w tym celu wystarczy kliknąć ikonę w prawej dolnej części nazwy „Dodaj maskę warstwy”.
 • Po wybraniu maski warstwy czas użyć narzędzia do edycji, w tym przypadku jest to „Szczotka”.
 • Pędzelek służy do malowania zębów na zdjęciu. Zrób to bardzo ostrożnie i jak najdokładniej. Mimo to nie musi być też doskonały, ale coś zbliżonego do tego, co chcesz edytować.
 • Na koniec zaprzestań wybierania warstwy maski i nałóż efekt białych zębów.

Jak widać, jest to prosta droga wybielić zęby osoby. Jeśli jednak nie masz żadnego doświadczenia z Photoshopem, nawet ten prosty proces może być nieco skomplikowany. Na szczęście są alternatywy.

Wybielaj zęby za pomocą Be Funky

Be Funky to bardzo interesująca strona do edycji zdjęć, idealna dla początkujących. Jest to niewątpliwie alternatywa dla Photoshopa, jeśli nie radzisz sobie zbyt dobrze ze złożonością tego programu. Zacząć wybielić zęby stosując Be Funkyprzeczytaj poniższy przewodnik.

 • Najpierw przejdź do Be Funky i kliknij „Początek„, Wybierz”Edytować zdjęcie”. Po wejściu na stronę kliknij opcję znajdującą się powyżej i po lewej stronie „Z obrazów”, aby dodać obraz, który chcesz edytować.
 • Obraz zostanie wyświetlony na dole, po prostu kliknij go i wybierz „Dodaj jako warstwę„Lub”Dodaj jako tło„W przypadku, gdy jest to jedyny obraz, który chcesz dodać.
 • Po lewej stronie ekranu zobaczysz opcję „Retusz”, którą rozpoznasz, bo ma kształt oka.
 • Nieco dalej, w opcjach retuszu, zobaczysz „Wybielacz do zębów”.
 • Ustaw rozmiar i twardość zgodnie ze swoimi potrzebami. Chociaż zalecamy ostrożność z twardością, ponieważ jeśli ją zbyt mocno zwiększysz, spowoduje to nienaturalny efekt.
 • Teraz po prostu zacznij równomiernie i ostrożnie malować zęby. Po zakończeniu kliknij „Zastosuj”.
 • Na koniec kliknij opcję „Zapisz” znajdującą się u góry. Wybierz opcję „Zapisz na komputerze”I skonfiguruj nazwę i inne opcje zapisywania. Na koniec ponownie kliknij „Zapisz” i wybierz folder, w którym chcesz zapisać plik.

wybielanie zębów małpa w Photoshopie

Powyższe jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem edycji zdjęcia i wybielić zęby osoby. Mimo to istnieje inna alternatywa, jeśli z jakiegoś powodu ani Photoshop, ani Be Funky nie działają dla Ciebie.

Wybiel zęby za pomocą Pic Monkey

Pic Monkey to narzędzie, które może w tym pomóc edytuj w najprostszy sposób możliwe zęby osoby. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy nie radzą sobie zbyt dobrze ze skomplikowanymi edytorami, takimi jak Photoshop.

Wystarczy wejść na stronę Pic Monkey i zarejestrować się. W każdym razie pamiętaj, że pobranie zdjęcia będzie konieczne zapłać lub skorzystaj z okresu próbnego. Po prostu zarejestruj się, wybierz obraz, który chcesz wybielić i zacznij malować na zębach.

Z drugiej strony, jeśli chcesz pójść dalej, pamiętaj, że dzięki GIMP możesz dodatkowo wyeliminować zmarszczki i niedoskonałości oraz procesy takie jak omawiany wcześniej to jest całkowicie darmowe.

dołącz do naszego kanału telegram