Skip to content

Jak łatwo włączyć, wyłączyć lub usunąć napisy na moim Xfinity Box Set-Top Box

19 de Maj de 2021

Jak mogę skonfigurować napisy na moim dekoderze Xfinity Box? Jakie kroki muszę wykonać, aby aktywować napisy w dekoderze telewizji kablowej? Jak wyłączyć lub usunąć napisy na moim dekoderze Xfinity Box?

Xfinity to nazwa cyfrowa, pod którą firma 'Comcast Cable Communications LLC’ postanowił być znany. Ta firma jest filią wielkiej firmy „Comcast Corporation”. Xfinity to firma zajmująca się cyfrowym marketingiem telewizji kablowej.

Dla wszystkich, którzy zakontraktowali usługę cyfrowej telewizji kablowej Xfinity Box lub zakupili niektóre z jej pakietów, istnieje możliwość kup dekoder Xfinity Box.

Xfinity ma duży katalog kanałów. Obejmują one programy wielokulturowe, więc często można znaleźć programy lub kanały z dowolnego miejsca na świecie. Jednak ich przeglądanie jest możliwe poprzez aktywację napisy na dekoderze Xfinity Box.

Co to jest dekoder telewizji kablowej Xfinity Box?

Pierwszy krok do zrozumieć, czym jest dekoder Xfinity Box, trzeba wiedzieć, co to jest dekoder? To jest cyfrowy dekoder telewizji kablowej, więc jeśli wiesz, czym jest odbiornik telewizyjny, zrozumiesz, jak działa odbiornik telewizyjny lub dekoder.

Z dekoderem Xfinity Box Będziesz mieć dostęp do obszernego katalogu, który oferuje Xfinity. Dostęp do tych kanałów obejmuje przeglądanie wszystkich Twoich kanałów, narzędzi wyszukiwania, płatnych kanałów i programowania Xfinity On Demand. Aby kupić dekoder Xfinity Box, wystarczy kupić pakiet Xfinity.

Dzięki dekoderowi Xfinity Box możesz podłączyć kilka telewizorów do sygnału Xfinity. jednak istnieją alternatywy do podłączenia wielu telewizorów do tego samego cyfrowego sygnału kablowego bez dekodera telewizji kablowej.

W ten sam sposób możesz podłączyć swój telefon komórkowy do Xfinity Box i bezpośrednio i wygodniej skonfigurować napisy dekodera Xfinity Box.

Kroki, aby włączyć, wyłączyć lub usunąć napisy w moim dekoderze Xfinity Box

Aktywacja, dezaktywacja lub usunięcie napisów zamkniętych w dekoderze Xfinity Box jest niezwykle proste. A zatem możesz oglądać dowolny programPakiet Xfinity obcy kanał lub film niezależnie od języka.

Pierwszym krokiem do aktywacji, dezaktywacji lub usunięcia napisów dekodera jest wejście do menu głównego. Następnie przy pomocy dat twojego pilota lub urządzenia mobilnego musisz przejdź do sekcji „Ustawienia”.

Po wejściu do sekcji ustawień musisz zlokalizować i wybrać opcję „Ok / Wybierz”. Jeśli Twój dekoder jest w języku hiszpańskim, po prostu musisz kliknij „Ustawienia napisów”.

W ten sposób będziesz mieć dostęp do ustawień napisów. Po zakończeniu wybierania żądanego języka i tła, aby zapisać zmiany wystarczy nacisnąć „OK”.

Jeśli poprawnie aktywowałeś napisy, ale nie widzisz programowania Xfinity, możesz łatwo poprawić odbiór sygnału cyfrowego w telewizorze, tworząc antena z folii aluminiowej.

Problemy z aktywacją napisów?

Aktywuj, dezaktywuj lub usuń napisy zamknięte na dekoderze Xfinity Box to wspaniała opcja. Aktywacja napisów jest niezwykle łatwa i korzystna podczas oglądania programów zagranicznych. Usunięcie ich lub wyłączenie jest równie przydatne, gdy znasz język.

xfinity box włącz wyłącz napisy

Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę podczas aktywacji, wyłącz lub usuń napisy dla danego typu dekodera.

Jeśli Twój dekoder Xfinity Box to: 3250 HD, 8000 HD, 8300 HD, Cisco RNG200, 8300 HDC, 4250 HDC, 8010 HD lub Cisco RNG200. I znajdujesz siebie używając standardowego połączenia, musisz włączyć napisy w używanym telewizorze.

Z drugiej strony dekodery takie jak: 2000 HD, 2100, 3000, 3100 HD, 3250, 8300 SD, 8000 SD, 8300 SD MR. Zawsze będziesz musiał aktywować napisy w telewizorze.

W ten sam sposób musisz pamiętać, że aktywacja napisów w telewizorze nie spowoduje, że napisy będą aktywne na Twoim Dekoder Xfinity Box.