Skip to content

Jak łatwo umieścić lub utworzyć białe tło dla moich zdjęć w Photoshopie

15 de kwiecień de 2021

Jeśli zastanawiałeś się, jak umieścić lub utwórz białe tło dla moich zdjęć w Photoshopie? I chcesz to zrobić w prosty sposób, jako podstawowe narzędzie musisz użyć aplikacji Adobe Photoshop. Lub jeśli wolisz, możesz również skorzystać z wersji internetowej.

białe tło Towarzyszy wydawnictwu od samego początku, będąc narzędziem skupienia uwagi na obrazie i solidniejszego spojrzenia na przedmiot.

Pierwsza metoda tworzenia białego tła na zdjęciach w Photoshopie

W przypadku pierwszej metody użyjemy narzędzia Szybki wybór że Photoshop zainstalował domyślnie, możemy go znaleźć w lewym panelu numer trzy od góry do dołu.

Z górnego panelu, możesz wybrać rozmiar i kształt, jaki ma przyjąć wskaźnik, aby łatwiej było zacząć wybierać całą przestrzeń, którą zamierzasz przekształcić w białą. Następnie będziesz musiał zacząć cieniować tło obrazu, wszystko, co chcesz, aby było białe, musisz zacząć od kliknięcia w róg i przeciągnięcia myszą, aby zakryć resztę obszaru.

Ten proces należy wykonać bardzo spokojnie, aby w zaznaczeniu zajęte zostało tylko tło i nie złapałeś części, których nie szukasz, przesuń mysz powoli po obrysie obrazu.

Gdy wszystko jest już gotowe, musisz naciśnij klawisz „Del” Na klawiaturze otworzy się małe okno, w którym możesz wybrać żądany kolor tła, krycie i tryb, tutaj wystarczy kliknąć Akceptuj, a warstwa zostanie zastosowana.

Jeśli robisz ten proces dla zdjęcia dokumentu prawnego, możesz skorzystać z innych narzędzi, takich jak wybielanie zębów na obrazie. Usuń także wszelkie inne nadmiarowe obiekty ze zdjęcia.

Druga metoda tworzenia białego tła na zdjęciach w Photoshopie

Zacząć pod zdjęciem dodamy białą warstwę a następnie skorzystaj z narzędzia lasso, za pomocą którego możemy szybko wybrać część, którą chcemy wymazać. Znajduje się po lewej stronie ekranu i ma trzy warianty: normalny, wielokątny i magnetyzm.

W takim przypadku możemy skorzystać z tego, który jest dla nas najwygodniejszy, zgodnie z linią, którą ma obraz lub zdjęcie, które naprawiamy, wielokąt jest dobry dla linii prostych lub zamkniętych kątów, az drugiej strony magnetyzm nazywa się tak, ponieważ przylega do konturu obrazu, będąc jednym z najczęściej używanych do tych zadań.

Jeden raz wybierzmy jedną z trzech opcji, będziemy musieli podążać za zarysem wszystkiego, co chcemy wyeliminować, odbywa się to powoli i wskazane jest nawet powiększanie obrazu w częściach bardziej pielęgnowanych, takich jak włosy lub między palcami.

Po wybraniu całego tła będziemy musieli tylko naciśnij usuń lub usuń na klawiaturze i tło zniknie. Jeśli masz zespół roboczy i liczą różne konwersje aplikacji, możesz zapisać swoją pracę w trybie zgodności.

Trzecia metoda tworzenia białego tła na zdjęciach w Photoshopie

Jeśli którykolwiek z powyższych kroków wydaje się zbyt skomplikowany lub po prostu chcesz wypróbować inne sposoby usuń fundusze Na zdjęciach, jakie lepsze narzędzie niż to o tej samej nazwie. Aby z niego skorzystać, musisz również najpierw utworzyć pustą warstwę znajdującą się pod tą, którą będziemy edytować.

stwórz białe tło w Photoshopie

Dzięki temu narzędziu masz tylko jedną wartość do przeniesienia, która nazywa się „tolerancją” i jest dobra mieć około 25% do 30%, a jego użycie jest bardzo proste, gdy go wybierzesz strzałka pojawi się na środku i wokół koła, aby ją zastosować należy umieścić strzałkę bezpośrednio na tle i uważać, aby nie zaznaczyć części obrazu pierwszym Kliknij.

Ponieważ to narzędzie opiera się na pierwszym kliknięciu, aby dowiedzieć się, jakie jest tło, wystarczy kliknąć długo i przeciągnąć wszystko, co chcesz wymazać. Na tym to się skończy.