Skip to content

Jak łatwo podłączyć 3 niezależne monitory do mojego komputera z systemem Windows

27 de luty de 2021

W tym zróżnicowanym świecie konieczne jest, żeby nie powiedzieć istotne, posiadanie różnych ekranów lub okien, aby wykonywać różne zadania. Ponieważ pozwoliłoby nam to być bardziej produktywnym, ale być może ta procedura może wydawać się nieco skomplikowana. Ale nic nie może być dalsze od rzeczywistości, a wtedy Ci pokażemy jak łatwo podłączyć 3 niezależne monitory do mojego komputera z systemem Windows.

Co jest naprawdę ważne, że masz techniczne i fizyczne specyfikacje, aby móc wykonać to połączenie. Bez tego nie będzie to możliwe i mówimy o tym, czy Twój komputer z systemem operacyjnym Windows ma co najmniej jeden karta graficzna z trzema wyjściami podłączyć trzy monitory. Lub, jeśli to się nie powiedzie, kilku kart, które dają łącznie trzy połączenia dla monitorów.

Jest to raczej coś istotnego niż posiadanie wiedzy, aby to zrobić, ponieważ nie będzie to fizycznie możliwe. A jeśli masz to wymaganie, reszta będzie bułka z masłem, ponieważ powiemy Ci, co musisz zrobić, aby zakończyć połączenie. Kroki, które wymienimy poniżej, są bardzo podobne do przypadków, gdy chcesz podłączyć komputer do telewizora, aby móc oglądać slajdy wykonane w programie PowerPoint.

Jak podłączyć 3 niezależne monitory do mojego komputera z systemem Windows

Pójdziemy prosto do celu i udzielimy Ci niezbędnych instrukcji, abyś mógł łatwo podłącz 3 niezależne monitory do mojego komputera z systemem Windows.

W zasadzie musimy sprawdzić warunki wstępne, które już omówiliśmy. Mamy również trzy monitory i różne typy kabli do podłączenia tych ekranów.

Teraz weźmiemy pierwszy monitor i podłączymy go do zwykłej karty graficznej i możesz użyć kabla, który masz pod ręką, a może to być DVI, VGA lub HDMI do podłączenia sprzętu.

Wschód monitor umieścimy go jako główny i dlatego będzie z przodu. Pozostałe dwa będą znajdować się po prawej stronie tego, a drugie po lewej stronie głównego monitora.

Kroki, aby łatwo podłączyć 3 niezależne monitory do mojego komputera z systemem Windows

Następnym krokiem będzie podłączenie drugiego monitora i zrobimy to przez alternatywny port, który ma karta graficzna. Użyj niezbędnego kabla do tego połączenia, po wykonaniu tej czynności musisz ponownie uruchomić komputer. Zrobisz to tak, aby komputer wykrył drugi podłączony monitor.

Następnym krokiem jest umieszczenie kursora na pulpicie i kliknięcie prawym przyciskiem myszy, w menu opcji należy wybrać opcję Pokaż więcej opcji.

Teraz musisz wybrać opcję Właściwości i wyświetli się menu, z którego wybierzesz drugi monitor. A teraz przejdź do pola Rozszerz mój pulpit na tym ekranie i zaznacz je, aby zostało aktywowane.

Mamy już dwa ekrany doskonale działające nasz komputer, nadal musimy podłączyć trzeci monitor iw tym celu wykonamy następujące czynności.

Podłącz trzeci monitor do oryginalnej karty graficznej, jeśli ma ona trzy złącza. W przeciwnym razie użyj innej karty graficznej do podłączenia monitora, a po wykonaniu tej czynności ponownie uruchom komputer.

Następnym krokiem jest powrót do pulpitu i za pomocą wskaźnika myszy klikniesz prawym przyciskiem myszy i wybierzesz opcję Pokaż opcje.

Następnie wybierz Opcja Właściwości aw rozwijanym menu wybierzesz trzeci monitor. Przejdź do pola Rozszerz mój pulpit do tego ekranu i wybierz je, aby go aktywować.

Połącz okna ekranowe

I to wszystko, co musisz zrobić, aby móc łatwo podłącz 3 niezależne monitory do mojego komputera z systemem Windows. Po tym nie powinieneś dokonywać żadnych zmian, powinieneś używać tylko swojego komputera, ale teraz z wariantem, który lubisz z trzema monitorami. W ten sposób będziesz bardziej produktywny i skuteczny w różnych zadaniach, które wykonujesz.

Zdajesz sobie sprawę, jak proste i szybkie było wykonanie tego połączenia, bez skomplikowanych konfiguracji i korzystania ze sprzętu, który masz pod ręką. W ten sposób pokazaliśmy, jakie to proste łatwo podłącz 3 niezależne monitory do mojego komputera z systemem Windows.