Skip to content

Jak łatwo pobierać zdjęcia z Flickr i przesyłać moje zdjęcia z Instagrama do Flickr

6 de czerwiec de 2023

Od pewnego czasu Flickr podjął decyzję o dość dużym ograniczeniu swoich użytkowników pod względem przestrzeni dyskowej. Nic więc dziwnego, że wielu decyduje się na skorzystanie z innych usług, aby uniknąć konieczności kasowania.

Ale przed opuszczeniem peronu musimy zapisz wszystkie zdjęcia i filmy które w nim mamy. Dlatego musisz się uczyć jak pobrać wszystkie moje zdjęcia i filmy z Flickr. W ten sposób również mieć kopię zapasową wszystkich tych pięknych chwil, które udostępniamy na tej stronie.

Przekonasz się, że metoda, której cię uczymy, jest dość prosta, a dzięki niej będziesz mieć skopiuj wszystkie swoje zdjęcia i filmy aby nigdy ich nie zgubić.

Jak pobierać zdjęcia lub albumy z serwisu Flickr

Jeśli chcesz pobrać określone zdjęcie, wystarczy nacisnąć tam, gdzie jest napisane „Ty”, aby wyświetlić rozwijane menu z kilkoma opcjami. Teraz musisz poszukać opcji, która mówi „Rolka ze zdjęciami”. Będziesz mógł zobaczyć wszystkie zdjęcia, które przesłałeś na swoje konto.

Teraz będziesz musiał kliknąć wszystkie zdjęcia, które chcesz pobrać. Możesz wybrać wszystkie lub tylko jeden. Po uzyskaniu wszystkich zdjęć lub zdjęcia, które chcesz pobrać, zobaczysz poniżej legendę z napisem „X wybranych elementów”. Teraz, jeśli możesz nacisnąć przycisk, który jest nieco dalej i mówi „Wypisać”, aby móc pobrać wszystkie wybrane wcześniej zdjęcia.

Pojawi się wyskakujące okienko z informacją, że zostanie utworzony plik ZIP ze wszystkimi wybranymi elementami. Po prostu kliknij „Utwórz plik ZIP”, aby wysłali Ci link do e-maila, z którego możesz pobrać zdjęcia.

Po ich pobraniu po prostu rozpakuj plik ZIP, klikając go prawym przyciskiem myszy.

Pobierz albumy Flickr

Teraz, jeśli chcesz pobrać całe albumy, musisz ponownie nacisnąć „Ty„i w rozwijanym menu będziesz musiał kliknąć tam, gdzie jest napisane”albumy”, aby uzyskać dostęp do nowej strony.

Będziesz mógł zobaczyć wszystkie albumy, które masz na swoim koncie. Po prostu najedź kursorem myszy na ten, który chcesz pobrać, a zobaczysz kilka opcji. Interesuje nas ikona, która ma kształt strzałki skierowanej w dół. Po kliknięciu pojawia się wyskakujące okienko.

To okno daje nam opcję „Utwórz plik ZIP” Kliknij go, a wyślą Ci e-mail z linkiem do pobrania całego albumu. Następnie po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy plik Zip, aby go rozpakować i mieć wszystkie zdjęcia na komputerze.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia Flickr

Jeśli nie chcesz pobierać określonego albumu lub nawet pojedynczego zdjęcia. ale ty chcesz pobierz absolutnie wszystko, co masz na koncie aby utworzyć kopię zapasową. Więc jest jeszcze dużo łatwiej.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do ikony swojego profilu, możesz ją zobaczyć w prawej górnej części ekranu. Pojawi się okno z kilkoma opcjami i tutaj musisz wybrać „ustawienia”, aby móc wejść do sekcji konfiguracji.

Na tym nowym ekranie będziesz musiał przejść do „Twoje dane z Flickra”. W tej sekcji znajdziesz opcję wysłania pliku z informacjami o koncie wraz ze wszystkimi zdjęciami i filmami, które masz w nim. Będziesz musiał po prostu nacisnąć tam, gdzie jest napisane „Poproś o moje dane Flickr”.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to poczekać, ponieważ może to trochę potrwać w zależności od liczby zdjęć i filmów, które masz na koncie. Im więcej masz, tym dłużej to oczywiście potrwa. Flickr wysyła wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu możesz pobrać wszystkie zdjęcia i filmy ze swojego konta.

Jak widać, jest to dość łatwe do nauczenia. jak pobrać wszystkie moje zdjęcia i filmy z Flickr w kilku krokach iw całkowicie bezpieczny sposób.

W tej chwili w każdym zakątku świata wiele osób robi zdjęcia i tym samym utrwala ważne momenty w swoim życiu. Wraz z rozwojem Internetu sieci społecznościowe pozwalają nam dzielić się tymi chwilami z naszymi przyjaciółmi bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Aby to zrobić, istnieją tysiące sposobów przechowywania zdjęć i udostępniania ich w dowolnym miejscu i czasie.

Jedną z najczęściej używanych sieci na świecie jest Instagram, w nim rejestrujesz zdjęcia, które chcesz. Oprócz tego istnieje wiele platform przydatnych do przechowywania treści, zwłaszcza treści multimedialnych. Jedną z modnych pod tym względem platform jest Flickr, Stąd masz różne narzędzia do zastosowania do swoich zdjęć.

Ważne jest, abyś wiedział, że w ramach aktualizacji tej aplikacji Flickr dodana opcja zasilania zapisz swoje zdjęcia z Instagrama. W tym krótkim artykule pokażemy jak możesz przechowywać swoje zdjęcia z Instagrama na Flickr i tym samym mieć kopię zapasową na wypadek, gdyby coś stało się z Twoim kontem.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to stworzyć użytkownika na Flickr. Możesz to zrobić klikając tutaj. Konieczne jest posiadanie komputera z dostępem do internetu i oczywiście konta w serwisie Instagram.

Jak działa Flickr

Jak wspomnieliśmy na początku tego artykułu. Flickr jest podobny do chmury. To ma 1 TB pamięci skąd możesz automatycznie zapisywać swoje obrazy Instagram. Nie tylko wybrany obraz zostanie zapisany, ale także opis, który dodasz na dole strony, hashtagi, datę i wystawione komentarze.

Łatwe zdjęcie z Instagrama do Flickr

Po wejściu na oficjalną stronę Flickr wybierz „Zaloguj się do Instagrama”. W ten sposób zezwolisz na dostęp do aplikacji w celu importowania zdjęć z Instagrama.

Ponownie w zakładce „Zaloguj się do Flickra” Kliknij.

Na koniec wybierz, czy chcesz, aby Twoje obrazy były publiczne czy prywatne. Naciśnij przycisk wł Iść I gotowy Możesz teraz rozpocząć automatyczne importowanie obrazów do Flickr.

Gdy uda Ci się zapisać zdjęcia z Instagrama w serwisie Flickr, będziesz mógł korzystać z nowych narzędzi oferowanych przez tę platformę. Zastosowanie filtrów na zdjęciach to coś, co pomoże Ci dostosować zdjęcia do własnych upodobań.

Jeśli wykonasz te proste kroki, będziesz mógł przechowywać swoje zdjęcia na Instagramie. Dowiedz się więcej na podobne tematy, wchodząc tutaj.

dołącz do naszego kanału telegram