Skip to content

Jak łatwo płacić na AliExpress za pomocą Paypal – Kompletny przewodnik

2 de Listopad de 2021

Aliexpress to jedna z głównych platform, z których możemy kupować ogromną ilość produktów z całego świata, wielokrotnie po niższych kosztach, niż moglibyśmy znaleźć w sklepach stacjonarnych w pobliżu naszego domu i innych.

Chociaż wiele osób zastanawia się, czy naprawdę mogą znaleźć dobre produkty, oprócz kupowania tanio i czy jest to bezpieczne, możemy zagwarantować, że Aliexpress jest jedną z platform najczęściej używane dzisiaj.

Teraz oczywiście, nawet gdy te koszty są mniej niż zwykleNie wolno nam tracić z oczu faktu, że i tak w pewnym momencie musimy zapłacić za zakupione przez nas przedmioty.

I właśnie wtedy wygodnie jest zatrzymać się przy tym, jakie są możliwości, które mamy w zasięgu wzroku, istnienie PayPal jeden z tych, z których korzysta większość użytkowników.

Ta aplikacja otworzyła na rynku tak wiele możliwości, że po pewnym czasie było to niemożliwe zapłać przez PayPal na Aliexpress, Prawda jest taka, że ​​ta opcja została ponownie włączona, chociaż istnieją pewne wady, które należy wziąć pod uwagę przed przystąpieniem do tego.

Jak płacić na Aliexpress z PayPal krok po kroku

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o możliwości płacenia przez PayPal za produkty Aliexpress, jest to, że niestety nie wszyscy sprzedawcy zaakceptuj ten warunek płatności!, ale tylko część z nich decyduje się wziąć to pod uwagę.

Przed przeprowadzeniem całego procesu zakupu najlepiej to sprawdzić ten sprzedający akceptuje PayPal. Z drugiej strony, zawsze pamiętaj, że gdy płacisz przez PayPal, Aliexpress naliczy Ci prowizję.

Teraz, jeśli co cię martwi? jest wiedzieć, ile należy zapłacićNie martw się, że Paypal ma kalkulator online, dzięki czemu możesz sprawdzić, jaką prowizję będą pobierać i czy jest to dla Ciebie wygodne, czy nie.

Krótko mówiąc, są to dwa punkty, aby tryb handicap które powinieneś wziąć pod uwagę, kiedy zamierzasz zapłacić Aliexpressowi za pomocą PayPal.

pobieranie prowizji za produkt

Czy powinienem w takim razie płacić za produkty Aliexpress za pomocą PayPal?

Czas więc zadać sobie pytanie, czy wygodnie jest płacić za produkty Aliexpress przez PayPal, bo z pewnością wielu zacznie myśleć o wadach o których właśnie wspomnieliśmy, i jak powinniśmy je wziąć pod uwagę przy wyborze sposobu płatności na tej stronie.

Główna zaleta PayPala do tej pory wiązała się z tym, że w przypadku, gdy nie jesteśmy zadowoleni z zakupu, mamy swego rodzaju dodatkową gwarancję, dzięki której możemy odzyskać pieniądze Nadszedł czas.

Ale Aliexpress dodał podobną funkcję, więc jakoś nie jesteśmy już zależni od PayPal Za to.

Z tego powodu jedynym prawdziwym powodem, dla którego możemy nadal polecać zakup przedmiotów z Aliexpress za pośrednictwem płatności PayPal, jest to, że nie będzie konieczne dodawanie szczegóły karty kredytowej na tej stronie, ponieważ są już częścią rejestracji systemu przelewów online.

Niewątpliwie w Internecie Paypal jest jedną z najważniejszych stron sieci, ułatwia możliwość dokonać wszystkich płatności że chcemy bez konieczności okazywania w kilku słowach naszej karty kredytowej.

Coś, co jest niewątpliwie bardzo ważne, ponieważ bezpieczeństwo zawsze musi być na pierwszym miejscu. Teraz dla tych, którym podoba się pomysł użyj Paypal Mają dobrą wiadomość, a mianowicie, że nawet jeśli masz kupony rabatowe na Aliexpress, ta strona pozwala dokładnie zacząć płacić tą platformą, co niewątpliwie umili wiele osób.

gotówka elektryczna

Czy korzystanie z platformy PayPal do płatności jest naprawdę bezpieczne?

Pamiętaj, że kupowanie online to spory problem, może być niezwykle trudno kupować z pewnością, płacąc więcej niż cokolwiek, ponieważ bez wątpienia, ujawnić numer naszej karty kredytowej Nie jest to coś, co bardzo lubimy.

Istnieje wiele historii o oszustwach ludzi, którzy tracą lub zadłużają się za tysiące dolarów tylko dla nie bądź ostrożny z wydaniem karty kredytowej, więc w tym temacie trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do wszystkiego, bo w Internecie każdy jest twoim wrogiem.

Co pomaga nam PayPal Nie chodzi tylko o to, że nie musimy pokazywać naszej karty kredytowej, ale także o to, że firma daje nam pewną gwarancję, że będziemy mogli kupować produkty w ogóle, w ten sposób można kupować z dużo większą pewnością niż w inny sposób.

Oprócz rejestracji w systemie PayPal jest coś bardzo prostego i w każdej chwili możesz to zrobić, bez konieczności załatwiania obszernych formalności, marnować dużo czasu lub stać w długich kolejkach, jak to często robimy w banku.

I nie powinniśmy się zbytnio martwić o nic więcej, ponieważ w przypadku, gdy masz jakiś problem ze sprzedawcą lub dany produkt nie dotrze, wszystko, co musisz zrobić, to po prostu rozpocząć roszczenie w Paypal i gotowy.

Jednakże jeśli nigdy nie słyszałeś lub przeczytaj słowo, do którego się odnosimy, możemy szczegółowo pokazać, czym jest PayPal i jak działa, dzięki czemu bezpiecznie i szybko nauczysz się, jak z niego korzystać.

kupujący sprzedający problemy

Teraz, jeśli możesz zdecydować się na zakup na Aliexpress i zapłacić przez Paypal

Jak zobaczysz, to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników, jeśli chcesz skorzystać karta z Paypal możesz to zrobić, jeśli nie masz karty, możesz również użyć Paypal, chociaż powinieneś w takim przypadku kupić dolary, aby móc doładować konto, a tym samym z niego skorzystać.

Krótko mówiąc, korzystanie z tej platformy ma wiele zalet zapłacić na Aliexpress, ponieważ na przykład możesz również płacić w serwisie eBay między kilkoma innymi sklepami, które istnieją online w wielkiej sieci sieci, więc posiadanie konta Paypal stopniowo staje się coraz bardziej potrzebne.

Czy zazwyczaj płacisz za zakupy na Aliexpressie za pomocą PayPal, czy nie?