Skip to content

Jak kupować ze zniżkami w sklepie Apple Store i być świadomym ofert

11 de styczeń de 2023

Jeśli zawsze podkreślamy, że urządzenia z Androidem stanowią większość na świecie, z ponad 80% udziałem w rynku, i w tym względzie musimy wziąć pod uwagę, że jest to również bardziej tańsze niż Apple iOS. Jest to oparte na niektórych statystykach, takich jak te, które wskazują, że kupowanie aplikacji w App Store jest średnio droższe niż robienie tego w sklepie Android Google Play.

Coś podobnego dzieje się również, gdy pomyślimy o urządzeniach Apple, na przykład tych wszystkich, które możemy kupić w Apple Store, które generalnie są dość drogie i nie są na każdą kieszeń. Istnieje jednak mała sztuczka, która pozwoli ci kupić w Apple Store ze zniżkamia jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, lepiej czytaj dalej ten artykuł.

Jak działa rabat w Apple Store?

Sztuczka polegająca na kupowaniu w Apple Store ze zniżkami nie jest zbyt skomplikowana, a pomaga zabrać do domu takie urządzenia jak MacBook, MacBook Pro czy iMac, oszczędzając nam dobra suma pieniędzy. Dzieje się tak dzięki temu, że Rey Juan Carlos University udostępnia swój link do zakupu w sposób otwarty, co pozwoli każdemu, niezależnie od tego, czy jest studentem, czy nie, dostęp do tej zniżki.

A jeśli dodamy do tego, że generalnie zaleca się kupowanie w Apple Store, bo w ten sposób możemy skorzystać z oficjalnej gwarancji, jasne jest, że ta sztuczka należy do tych, których nigdy nie wolno nam tracić z oczu. Korzystając z tych rabatów, w rzeczywistości możemy zabrać do domu komputer Mac za tę samą cenę, co niektóre z nich komputery konkurencjiktóre zwykle są trochę tańsze.

Jak uzyskać dostęp do zniżek w Apple Store?

Jeśli chcesz korzystać ze zniżek Apple dla sektora edukacyjnego, w tym przypadku dla Uniwersytetu Rey Juan Carlos, musisz wiedzieć, że możemy łatwy dostęp do nich. Najlepsze jest to, że kiedy już tam będą, nie proszą o autoryzację ani certyfikat studencki, więc jak powiedzieliśmy, możemy z tego skorzystać praktycznie w każdym przypadku, z jedynym ograniczeniem, że urządzenie, którego szukamy, jest dostępne, ty może zażądać zwrotu pieniędzy, jeśli aplikacja ma problemy lub wirusy.

Po prostu spacerując, przekonasz się, że rabaty są naprawdę ważne, jeśli porównasz ceny z tymi, które ma sklep z jabłkami jeśli wpiszemy go jako każdy tradycyjny użytkownik, więc warto. Wreszcie wiemy, że niektórzy potencjalni nabywcy byli zainteresowani tym trikiem, aby oprócz iPhone’a nabyć sprzęt taki jak iPad czy Apple Watch, choć oczywiście wygląda na to, że Apple ich nie bierze pod uwagę, ponieważ nie są przeznaczone do segment edukacyjny.

kod rabatowy na telefon

Produkty Apple w wyjątkowych cenach

Rynek produktów takich jak Smartfony i tablety Wiadomo, że jest zdominowany przez Androida, a to dlatego, że jego koszt w porównaniu z produktami Apple jest znacznie niższy. Istnieje jednak sposób na zdobycie produktów Apple w dobrej cenie.

od iMaca do MacBooka Pro Wszystko to można osiągnąć w bardzo dobrych cenach, a to dlatego, że jest kilka uczelni, które otwarcie oferują szkolne zniżki w Apple Store. Jednym z nich jest Uniwersytet Króla Juana Carlosa, który oferuje tego typu zakup.

Osiąga się to dzięki linkowi do zakupu, który posiada ta uczelnia, aby móc kupować te produkty po niższej cenie, program rabatowy Jest dobrze znany i poszukiwany przez wiele szkół. Uczelnia postanowiła pozostawić otwarty link do zakupu.

Wyklucza to weryfikację danych, takich jak dane uwierzytelniające ucznia, w celu uzyskania dostępu do linku i zakupu sprzętu Apple z dużą zniżką, co wielu widzi z wielką radością. Wynika to z wysokich kosztów nowych produktów marka jabłek obecnie na rynku, pamiętaj, że aby móc skorzystać z tych rabatów, musisz mieć zarejestrowane konto.

Moc kupuj produkty jabłkowe w dobrej cenie to coś, co wiele osób postrzega bardzo pozytywnie, dlatego możliwość skorzystania z linku rabatowego to świetny sposób na pomoc tysiącom użytkowników w całym kraju. Dzięki temu systemowi każdy może mieć dostęp do produktów Apple.

dołącz do naszego kanału telegram