Skip to content

Jak krok po kroku utworzyć i skonfigurować bezpłatne konto Mailchimp

26 de luty de 2021

Świat marketingu cyfrowego i reklamy może być nieco skomplikowany, gdy nie masz niezbędnej wiedzy, dlatego istnieją stopnie uniwersyteckie poświęcone wyłącznie temu. Może to również zmienić życie właściciela małej firmy, który ma niewielką wiedzę na ten temat i nie ma realnego dostępu do publicysty; będzie trochę trudne, kiedy promować lub reklamować się online.

Dlatego gdy potrzeba, musisz wykazać się kreatywnością i umieć znaleźć najlepsze narzędzia online i zobaczyć coś, co może być łatwe w użyciu.

Dzięki prostemu wyszukiwaniu w Internecie można znaleźć wiele różnych narzędzi, które mogą Ci pomóc Szukaj lepszej reklamy firmy, a także różne samouczki i kursy, z których można skorzystać bezpłatnie, aby ulepszyć ten aspekt małej lub dużej firmy.

Niezależnie od tego, jakie wyszukiwanie przeprowadzisz, możliwe jest, że w pewnym momencie otrzymasz niezwykle cenne narzędzie z punktu widzenia reklamy, jakim jest Mailchimp.

Mailchimp jako taki jest usługą reklamowo-marketingową za pośrednictwem poczty elektronicznej, która pomaga użytkownikowi mieć zupełnie inną wizję tego, czym jest reklama e-mailowa, pomagając na każdym kroku, który jest potrzebny.

Niezależnie od tego, czy jest to mała, czy duża firma, wielu zdecydowało się skorzystać z Mailchimp, aby zapewnić lepszą przyszłość. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem tej konkretnej usługi, możesz zacząć od Utwórz konto skonfiguruj go za pomocą następującego samouczka.

O czym musisz pamiętać przed rozpoczęciem

Mailchimp na pierwszy rzut oka wydaje się usługą, którą po prostu subskrybujesz i zaczynasz działać, ale w rzeczywistości powinieneś mieć jasność co do kilku rzeczy, zanim zaczniesz tworzyć konto. Po pierwsze, musisz wiedzieć, że chociaż nie musisz instalować żadnego programu, aby korzystać z Platformaprzeglądarka musi być aktualna i musi akceptować pliki cookie dostarczane przez witrynę.

Będziesz także potrzebować konta e-mail, aby się skontaktować, nazwy użytkownika i fizycznego adresu pocztowego. I chociaż nie potrzebujesz karty kredytowej do rejestracji i możesz ją wybrać darmowe członkostwoistnieją płatne członkostwa, które wymagają karty kredytowej lub innej metody płatności.

konto mailchimp

Tworzenie konta w Mailchimp

Utworzenie konta w Mailchimp jest dość proste i bardzo proste pod względem tworzenia konta dla takiej platformy.

Musisz zacząć od przejścia do oficjalnego portalu Mailchimp, a następnie kliknąć przycisk „Zarejestruj się za darmo” i rozpocząć proces tworzenia konta, wypełniając pola, które pojawiają się na ekranie, wskazanymi informacjami, takimi jak adres e-mail i hasło.

Po wykonaniu powyższego procesu powinieneś poszukać w swoim e-mailu wiadomości Mailchimp, aby zweryfikować swoje konto, które poprzez „Aktywuj swoje konto„Zabierze Cię na miejsce, w którym możesz pomyślnie aktywować konto, a także zweryfikować, że nie jesteś robotem.

Wkrótce będziesz mógł rozpocząć konfigurację konta, ponieważ konto, na które logujesz się w witrynie po raz pierwszy, poprosi Cię o dodatkowe informacje, aby rozpocząć pracę z Mailchimp.

Wśród dodatkowych informacji, o które poprosi Mailchimp, jest Twoje imię i nazwisko, a także niektóre pytania dotyczące Twojej firmy lub firmy, które obejmują rodzaj treści i nazwę. Zostaniesz również poproszony o podanie pliku Url do Twojej witryny i adres Poczta fizyka, o której mówiliśmy wcześniej.

Po zakończeniu tego procesu konto będzie w pełni skonfigurowane i gotowe do użycia z pomocą, którą Mailchimp zapewnia swoim użytkownikom.