Skip to content

Jak krok po kroku pobrać i zainstalować Speccy Professional w języku hiszpańskim

23 de luty de 2021

Często bardzo przydatne jest poznanie funkcji i specyfikacji komponentów komputera. W ten sposób można znaleźć rozwiązanie w przypadku awarii sprzętu. Dlatego jeśli chcesz korzystać ze Speccy Professional, zalecamy przeczytanie tego artykułu, z którym się nauczysz Jak krok po kroku pobrać i zainstalować Speccy Professional w języku hiszpańskim

Co to jest Speccy Professional?

Speccy Professional to program angielskiej firmy Piriform, który powstał do wykonywania diagnostyka komputera. W tym sensie Speccy Professional koncentruje się na procesie analiza komputerowa aby wyświetlić szczegółowy raport o komponentach w komputerze.

Ponadto Speccy Professional wskazuje temperatury w czasie rzeczywistym elementów, takich jak pamięć RAM, procesor, karta graficzna i dysk twardy.

W ten sposób można na czas uzyskać diagnostykę sprzętu w celu rozwiązania problemów. Wskazuje również, które sterowniki wymagają aktualizacji, i umożliwia wyczyszczenie plików dziennika.

Specjalne funkcje profesjonalne

Speccy Professional działa na systemie Windows od wersji 7. Ta aplikacja może być bardzo kompletnym wsparciem dla uzyskania raportu o wszystkich komponentach, które zostały zainstalowane na komputerze.

Speccy Professional ma łatwy w użyciu interfejs i wyświetla się w wielu językach. Będąc narzędziem diagnostycznym, zawiera szczegółowe informacje o wszystkich składnikach komputera. W rzeczywistości Speccy Professional wydaje informacje o niektórych składnikach oprogramowania, takich jak system operacyjny i sieć. W ten sposób użytkownicy mogą poznać model płyty głównej, którą zainstalowali w swoim komputerze lub częstotliwość zegara procesora.

Jak krok po kroku pobrać i zainstalować Speccy Professional w języku hiszpańskim

Pobieranie i instalowanie Speccy Professional jest podobne do pobierania i instalowania Ccleanera. Aby to zrobić, musisz wziąć pod uwagę wymagania stawiane przez firmę Piriform, a także szereg kroków, które wyjaśnimy poniżej.

Dwie wersje Speccy

Firma Piriform udostępnia bezpłatną wersję Speccy i „Speccy Professional”, czyli prywatna wersja aplikacji. Ten ostatni wyświetla jeszcze bardziej szczegółowe informacje o sprzęcie i zapewnia automatyczne aktualizacje użytkownikowi. Dlatego jeśli chcesz pobrać Speccy Professional, musisz zapłacić kwotę (19,95 USD) ustaloną przez Piriform na jego oficjalnej stronie internetowej.

Pobierz Speccy Professional

Aby pobrać Speccy Professional, musisz wejść na oficjalną stronę Piriform. W prawym górnym rogu wybierz swój język „Hiszpański” z opcji „Języki”.

Kliknij „Kup teraz (19,95 USD)”, aby otworzyć nowa bezpieczna strona zakupów online. Wybierz rodzaj waluty, wprowadź swój adres e-mail, imię, nazwisko i adres.

Wybierz metodę płatności (PayPal, karta kredytowa lub przelew), naciśnij przycisk „Kup teraz”, potwierdź dane i przejdź do pobierania oprogramowania.

Klawiatura i mysz

Zainstaluj Speccy Professional

Po pobraniu pakietu instalacyjnego zlokalizuj plik wykonywalny w folderze wybranym dla jego lokalizacji. Kliknij dwukrotnie plik „setup”, a natychmiast pojawi się nowe okno.

Wybierz preferowany język programu i kliknij „Dostosuj”. Zaznacz pola, aby dodać opcje, takie jak ikona aplikacji do menu Start, uruchomić system z aplikacją i / lub otrzymywać automatyczne aktualizacje. Następnie naciśnij przycisk „Zainstalować” i poczekaj kilka sekund, aż system operacyjny zainstaluje aplikację.

Użyj Speccy Professional

Po zakończeniu procesu instalacji na komputerze otwórz program. Natychmiast zobaczysz prosty interfejs, który wyświetli podsumowanie za pomocą szczegółowe informacje o całym sprzęcie komputera.

Jeśli tego potrzebujesz, możesz uzyskać dostęp do aktualizacji oferowanych przez Speccy Professional i skonfigurować ich automatyczne pobieranie. Ponadto, jeśli potrzebujesz szczególnej pomocy, możesz uzyskać dostęp do Wsparcie premium od Piriform, które znajdziesz tylko w wersji płatnej.

dołącz do naszego kanału telegram