Skip to content

Jak korzystać ze Snapchata do robienia zdjęć z filtrami — Szybki przewodnik po nowych funkcjach

23 de wrzesień de 2021

Co byśmy dzisiaj zrobili bez sieci społecznościowych? To naprawdę imponujące, jak w skrócie zdominowali internet, a teraz tak się do tego przyzwyczailiśmy portale społecznościowe że w wielu przypadkach nie wiedzielibyśmy, co robić w tych małych chwilach, w których mamy wolny czas, że zazwyczaj bierzemy telefon komórkowy i po prostu zaczynamy patrzeć na to, co robią nasi znajomi i przyjaciele.

Snapchat jest jedną z tych wielu sieci społecznościowych, które stały się popularne jakiś czas temu i nadal tam są, otrzymując dużą liczbę aktualizacji, a ostatnia z nich przyniosła ze sobą wiele bardzo interesujących wiadomości, o których będziemy rozmawiać w tym artykule w Szczegół. Niektóre z tych nowości to nowe obiektywy, filtry, przewijanie wideo (Coś, o co prosiłem od jakiegoś czasu) Nowa wersja czatu, listy historii i między innymi siła dotykowa.

Nowe funkcje Snapchata

Listy: Teraz mamy Lista historii gdzie o wiele łatwiej będzie po prostu znaleźć naszych znajomych w celu przejrzenia historii, możemy nawet stworzyć listę historii naszych znajomych do odtworzenia, co bez wątpienia jest niezwykle przydatne.

Okulary: Wydaje się to głupie, ale pomysł wykorzystania różnych rodzajów obiektywów jest bardzo zabawny, ponieważ dodają one zdjęciu dość oryginalnego i zmieniającego się w dźwięczny sposób. Wystarczy użyć przedniego aparatu, aby móc korzystać z obiektywów, a kiedy robisz selfie, naciskasz na twarz i gdy pojawi się siatka, możesz wybierz jedną z kilku soczewek.

Zamiana twarzy: Kolejną zabawną i dość zabawną rzeczą jest wymiana twarzy, która przy wielu okazjach można powiedzieć, że jest nieco mroczna, ale zabawna. Imponuje jakością, jaką pozostają.

Emotikony w filmach: Również nowość dodawać twarze do filmów Jest to coś, co prosiło się bezpośrednio przez długi czas i jest to bardzo interesujący akcent, który możemy nadać naszym filmom, aby je spersonalizować i uczynić trochę bardziej zabawnymi.

Nowy czat: Czego tak bardzo oczekiwaliśmy panowie, mamy sporo nowości w nowej wersji czatu. Z możliwością wysyłania wielu zdjęć jednocześnie, a nawet wyślij zdjęcia, gdy robimy zarówno rozmowy wideo, jak i audio, z kolei mamy 200 nowych naklejek do wykorzystania i możemy nawet wysłać 10 sekund notatek wideo.

Chcesz wiedzieć, jak korzystać ze Snapchata? Tutaj Ci pokażemy

Pobierz Snapchat to aplikacja sieć społeczna który stał się bardzo popularny, ponieważ jest całkiem zabawny. W najnowszej aktualizacji dodano nowe funkcje, wśród których można zamieniać twarze i odtwarzać dowolne dodatki dodane do obrazu. Jednak nie wszyscy użytkownicy są bardzo pewni, w jaki sposób używany jest Snapchat, ale tutaj uwolnimy Cię od wszystkich wątpliwości, jakie możesz mieć.

nowe opcje Snapchata

Jak prawidłowo korzystać ze Snapchata

Aby jak najlepiej wykorzystać tę aplikację, najlepiej korzystać ze wszystkich jej funkcji, tutaj szczegółowo opiszemy jej cechy i będziesz wiedział jak korzystać ze Snapchata w pełni wykorzystując swój potencjał.

Noś soczewki Snapchat

ten soczewki snapchat to jedna z najczęściej używanych funkcji na tej platformie, wraz z możliwością wysyłania zdjęć lub filmów, które wygasają po 10 sekundach. Jedną z funkcji, która najbardziej zdezorientowała użytkowników korzystających z tej aplikacji po jej ostatniej aktualizacji, jest dostęp do obiektywów Snapchat.

Jest to bardzo łatwe do osiągnięcia, ponieważ wystarczy obrócić aparat tak, jakbyś robił selfie, a następnie przycisnąć ekran trzymając go, aż znajdzie się na twojej twarzy pojawia się rodzaj siatki, a następnie zwolnij ekran, gdy się pojawi i voila. W ten sposób Snapchat zacznie ładować kilka obiektywów, które pojawią się tuż obok przycisku przechwytywania, wystarczy wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba.

naucz się korzystać z filtrów snapchat

Zamień twarze za pomocą Snapchata

To jeden z najzabawniejszych i najpopularniejszych filtrów w aplikacji od kiedy wymiana twarzy z kimś innym na tym samym zdjęciu jest bardzo zabawna. Jednak po zaktualizowaniu aplikacji została dodana nowa możliwość, dzięki czemu nie jest już konieczne, aby dwie osoby jednocześnie patrzyły w kamerę, aby przeprowadzić ten proces, teraz możesz wymieniać twarze nawet zdjęciami, które już masz przechowywane w Twoim telefonie komórkowym.

nowe efekty Snapchata

Dodaj emotikony do filmów Snapchata

W tej nowej aktualizacji emotikony lub naklejki można dodawać do filmów Snapchat, co było możliwe tylko na zdjęciach. Te emotikony można dodać w dowolnym miejscu filmu i będą się poruszać, a ich rozmiar może się różnić. Aby dodać emotikony do filmu, wystarczy kliknąć ikonę etykiety „Uzupełnij” i wybrać preferowany emotikon, a następnie nacisnąć i przytrzymać film, który chcesz utworzyć.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się wątpliwości jak korzystać ze Snapchata, więc teraz możesz korzystać z tej sieci społecznościowej jako eksperta.

Jak korzystać ze Snapchata

Bez wątpienia, jeśli mamy mówić o aplikacji, która w ostatnim czasie zdołała podbić użytkowników, musimy przede wszystkim odnieść się do Snapchata. A prawda jest taka, że ​​ta aplikacja zdołała przede wszystkim doprowadzić nastolatków i młodych ludzi do szaleństwa. Jednak o wiele więcej osób chce dołączyć do szaleństwa Snapchata i dlatego jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać ze Snapchata, Musisz czytać te wiersze, w których nauczymy Cię wszystkich szczegółów na ten temat.

poprawić edycję Snapchata

Jak korzystać ze Snapchata

Cóż, aby korzystać ze Snapchata, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać i zainstalować aplikację z Sklep Google Play, za pośrednictwem tego linku. Po zainstalowaniu musisz zarejestrować się w systemie, dla którego musisz mieć ukończone 13 lat, wybierając nazwę użytkownika, która będzie ostateczna. Cóż, to oczywiście podstawy. W takim razie powinieneś wiedzieć, że Snapchat jest całkowicie bezpieczną aplikacją do przesyłania wiadomości i faktycznie zobaczysz, że wielu Twoich znajomych już z niej korzysta.

Dzięki Snapchatowi masz możliwość wysyłania wiadomości, które są automatycznie usuwane. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł mówić lub wysyłać, co chcesz, ponieważ ma ona możliwość wyeliminowania absolutnie wszystkich komentarzy, tak aby nie było ich zapisu. Dzięki temu Snapchat stał się szeroko stosowaną aplikacją do udostępniania treści seksualnych, choć oczywiście możesz nadać mu taki użytek, jak chcesz, bo w końcu jest dokładnie taki sam.

Jak dodawać znajomych

Jeden z kluczy, nie Snapchata, ale jakiejkolwiek sieci społecznościowej, dotyczy dodawania znajomych. W takim przypadku należy przejść do opcji Szukaj znajomych. System wyszuka znajomych znajdujących się na Twojej liście kontaktów i korzystających ze Snapchata. Kiedy masz listę wszystkich z nich, możesz dodać je w sekundę, aby stały się kontaktami również na tej platformie. Gdy je dodasz, zobaczysz, że możesz wysłać im przystawkę lub czat, co jest naprawdę proste.

Jak robić zdjęcia na Snapchacie

Jeśli używasz Snapchata, przedni aparat z pewnością pojawi się przez cały czas, a przynajmniej za każdym razem, gdy klikniesz kółko w środku aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić zdjęcie lub zachować wciśnięty, aby nagrywać. Oczywiście pamiętaj, że jeśli dodasz timer, o którym porozmawiamy później, otrzymasz, że po tym czasie wysłana wiadomość lub zdjęcie zniknie.

Jak spersonalizować zdjęcia na Snapchacie

Z samego czatu Snapchat znajdziesz ogromną liczbę opcji, jeśli naciśniesz i przytrzymasz obrazy. Zobaczysz, że możesz dostosować zdjęcie, które chcesz, ponieważ istnieją opcje takie jak przycinanie, dodawanie naklejek, tekstu lub malowanie. Po zakończeniu edycji możesz w pewien sposób przesłać te treści przez Snapchat niezwykle szybko i łatwo. Oczywiście pamiętaj, że czaty i inne treści pozwalają m.in. na tworzenie i wysyłanie bitmoji, czyli zabawnych awatarów. Spróbuj.

Jak działa minutnik?

Wcześniej rozmawialiśmy o funkcji timera i musimy powiedzieć, że pojawia się ona domyślnie ustawiona na 10 sekund, co jest konkretnie czasem, po którym zdjęcie lub wiadomość wysłana. Zresztą jest to po lewej stronie ekranu, dzięki czemu za każdym razem, gdy coś wyślesz, możesz to zmienić, na przykład włożyć 3 sekundy, jeśli chcesz dać drugiej osobie mniej czasu.

Jak blokować znajomych na Snapchacie

Kontynuując ten samouczek z jak korzystać ze Snapchata, Jeśli uważasz, że znajomy lub kontakt jest irytujący, powinieneś wiedzieć, że zawsze możesz go zablokować bez większych problemów. Aby to zrobić, musisz przejść do Bloku, w menu w lewym górnym rogu aplikacji.

Historie na Instagramie

Z ikony 3 kółek, która zwykle odnosi się do menu, będziesz mieć możliwość zobaczenia historii swoich znajomych i stworzenia własnej historii lub dodania przystawki, tak jak jest opowiedziana. Tutaj możesz skonfigurować kogo chcesz czego zobacz swoją zawartość, jeśli wszyscy, tylko twoi znajomi lub poszukaj większej personalizacji.

Jakie inne pytania masz dotyczące korzystania ze Snapchata?