Skip to content

Jak korzystać, załóż konto lub zarejestruj się genialnie za darmo w języku hiszpańskim – proste kroki

15 de kwiecień de 2021

Oprogramowanie, które daje Ci możliwość tworzyć projekty, infografiki, dokumentacje, magazyny cyfrowe iw pełni zaprojektuj swoją pracę online w sposób interaktywny, jest to wszechstronne, użyteczne i potężne narzędzie Genially.

Ta platforma staje się jedną z najbardziej kompletnych podczas prezentacji interaktywne prace. Jest to opcja, która konkuruje z platformą Prezi, na której można tworzyć profesjonalne prezentacje, oraz Canva, która umożliwia tworzenie publikacji i projektowanie owali. Jest używany przez studentów, profesjonalistów i ogół społeczeństwa, którzy starają się, aby ich projekty były jak najbardziej niezapomniane.

Wschód oprogramowanie online o nazwie Genially jest jednym z najbardziej zaawansowanych i oferuje 4 modele według opinii publicznej i ma dwie wersje usług: bezpłatną i płatną. Chcesz poznać ten temat, towarzyszyć Ci.

Funkcje używania Genially

 • Wśród jego cech warto zwrócić uwagę na:
 • Ma świetne różnorodność szablonów i obrazy dzięki czemu możesz z łatwością wykonywać wspaniałe prace.
 • Platforma ta umożliwia również eksport: tekstów, filmów z YouTube’a, Facebooka, obrazów zewnętrznych, a także zapewnia możliwość animacji w Twoich projektach.
 • Oprogramowanie to oferuje również swoje publiczne cztery modele w celu zaspokojenia potrzeb każdego użytkownika, są to: dla korporacji, projektantów, dla użytkowników w świecie edukacji i mediów.
 • Ze względu na rodzaj oferowanej usługi może być bezpłatna; nieco bardziej ograniczoną i płatną wersją, która daje możliwość wyboru, czy projekty będą publiczne, czy prywatne, można również pobrać, w tej płatnej wersji, wszelkiego rodzaju prace w HTML5 lub PDF. Wielka prawda.

Utwórz konto lub zarejestruj się w Genially za darmo

 • Aby utworzyć konto lub zarejestrować się na platformie Genially, wykonaj następujące proste kroki:
 1. Przejdź do Genially w witrynie genial.ly
 2. Następnie naciśnij jeden z nich „Utwórz darmowe konto teraz” lub tam, gdzie jest napisane „Zarejestruj się”, jest to to samo, co wybierzesz.
 3. Wpisz swój adres e-mail, a następnie wprowadź hasło, upewnij się, że akceptujesz warunki.
 4. następnie naciśnij „Zapisz mnie”.
 5. Wypełnij formularz, który się pojawi, musisz wybrać zawód, jeśli tworzysz miejsca pracy, edukację itp., Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. W drugiej części formularza musisz wypełnij swój profil; Jeśli jesteś nauczycielem, projektantem, studentem itp., Wybierz opcję, która najlepiej pasuje do Twojego profilu.
 6. Następnie wciśnij „następujący”, to przeniesie Cię bezpośrednio do głównego obszaru tam, możesz zacząć tworzyć, co chcesz.

Później wrócić do zaloguj się na swoje konto Genialli wystarczy wejść na stronę, podać swój adres e-mail, hasło i gotowe. Pamiętaj, że otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem, w której musisz aktywować swoje konto.

Jak korzystać z konta Genially?

 • Korzystanie z Genially jest proste, tutaj możesz porozmawiać o jego użyteczności:

Aby rozpocząć korzystanie z konta Genially, kliknij „Utwórz nowy Genially” Możesz też po prostu zbadać u góry różnorodność: między innymi dokumentów, plakatów, przewodników, w których można uzyskać dużą liczbę doskonałych modeli.

W tej samej kolejności pomysłów po lewej stronie będziesz mógł zobaczyć menu, w którym będziesz mógł zobaczyć wszystkie utworzone oferty pracy. (Kiedy po raz pierwszy uruchomisz tę sekcję, będzie ona pusta)

Później znajdziesz również obszar „Inspiracja” gdzie możesz przeglądać prace lub kreacje wykonane przez innych użytkowników, aby znaleźć inspiracje do tworzenia własnych.

Możesz także skorzystać z sekcji „Mój znak” Stamtąd możesz zmienić swoje kolory, zarówno te korporacyjne, jak i te, które chcesz z innych elementów brandingu, że musisz mieć plan główny.

Teraz naciśnij niebieską część „Utwórz Genial.ly” i zacznij tworzyć własne kreacje, które po ukończeniu możesz udostępniać w różnych sieciach społecznościowych.

Najlepszy szczyt darmowej wersji Genially

Dzięki Genialnie darmowa opcja Będziesz miał dostęp do realizacji dowolnej liczby projektów i udostępniania ich w swoich sieciach, będziesz miał również dostęp do kodu, który jest niezbędny, abyś mógł ulepszyć i dać szczęście swojej kreatywności na swojej stronie internetowej.

genialnie w sieci

Ale niestety w tej wersji są ograniczenia sprawiają, że myślisz o zakupie płatnej wersji. Ponieważ Twoje kreacje mogą być tylko udostępniane, ale nie możesz ich pobrać, nie będziesz w stanie usunąć logo Genial.ly ze swoich prezentacji, innym ograniczeniem jest to, że nie daje to dostępu do dopasowanych filmów, gifów itp. prezentacje, między innymi imitacje.