Skip to content

Jak korzystać z funkcji Zoom na telefonie komórkowym, aby prowadzić zajęcia wirtualne (przykład)

1 de luty de 2021

W tych czasach, kiedy musimy trzymać się z dala, ma to ogromne znaczenie dla wszystkich pozostajemy w kontakcie z naszymi znajomymi i bliskimi. W rzeczywistości kontynuowanie nauki pomimo problemów stało się ostatnio bardzo ważne. Z tego powodu pomożemy Ci poznać aplikację Zoom i do czego służy w tych czasach.

Nie ma wątpliwości, że jedną z najlepszych aplikacji do osiągnięcia tego jest Zoom, ponieważ umożliwia nam wykonywanie połączeń wideo w formacie totalnie wolny. Dlatego właśnie tutaj uczymy Cię jak używać Zoom na telefonie komórkowym do prowadzenia zajęć wirtualnych szybko i łatwo.

Jak Zoom może być używany do prowadzenia zajęć wirtualnych

Dla tych, którzy są nauczycielami, pozostawanie w kontakcie ze swoimi uczniami jest dziś bardzo ważne. Nie ma znaczenia odległość, telepraca stała się istotną częścią życia każdego. I nie jest to zaskakujące, ponieważ dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym możesz prowadzić rozmowy wideo lub spotkania za pomocą aplikacji Zoom, aby być w kontakcie z kimkolwiek chcesz.

Dzięki Zoom planowanie spotkań i prowadzenie interaktywnych rozmów jest całkowicie możliwe i bezpłatne. Nic dziwnego, że Zoom stał się istotnym narzędziem dla dzisiejszych nauczycieli i nauczycieli.

Jak korzystać z funkcji Zoom z telefonu komórkowego, aby prowadzić wirtualne zajęcia

Aby korzystać z funkcji Zoom z dowolnego telefonu komórkowego, wykonaj następujące czynności naprawdę proste i nie pożałujesz, że podążałeś za nimi co do joty.

Wszystko, co musisz zrobić, aby prowadzić wirtualne zajęcia przez Zoom z telefonu komórkowego, to:

 • Pobierz aplikację do rozmów wideo Zoom Spotkania w chmurze ze sklepu, który masz na swoim telefonie komórkowym, na przykład Google Play.
 • Otwórz aplikację Zoom i utwórz konto, aby móc tworzyć i prowadzić własne spotkania.
 • Zaloguj się do właśnie utworzonego konta.
 • Będąc w środku, wybierz opcję «Nowe spotkanie«.
 • Po utworzeniu możesz zaprosić kogo chcesz, wybierając opcję „Uczestnicy”, a następnie „Zaproś”.
 • Zaproś kogo chcesz, w tym przypadku swoich uczniów.

To wszystko! Od tego momentu możesz zacząć uczyć zajęcia wirtualne kogokolwiek chcesz i ciesz się różnorodnością opcji oferowanych przez wspaniałą aplikację Zoom Cloud Meetings.

Jakie narzędzia oferuje Zoom do prowadzenia zajęć wirtualnych?

Jest wiele narzędzia i opcje specjalne które Zoom Cloud Meetings udostępnia swoim użytkownikom. Te narzędzia ulepszają i sprawiają, że wirtualne zajęcia, które możesz prowadzić za pośrednictwem połączenia wideo, są znacznie bardziej zabawne i przyjemne.

Oto niektóre z nowych narzędzi, które Zoom Cloud Meetings oferuje swoim użytkownikom:

 • Udostępnij swój ekran tablica interaktywna, inny smartfon lub urządzenie mobilne, a nawet z przeglądarką lub inną kartą, którą możesz otworzyć na swoim telefonie komórkowym.
 • Jeśli w którymś momencie ktoś potrzebuje wyciszenia, Zoom Cloud Meetings zapewnia również tę przydatną opcję.
 • Możesz dodać wirtualne tła na ekranie, używając tych, które są wstępnie zintegrowane z Twoim kontem Zoom, a także z obrazami, które chcesz dodać.
 • Zapewnij czat na żywo, aby podzielić się punktami i pomysłami, które członkowie spotkania chcą poruszyć.
 • W sekcji „Reakcje” możesz klaskać lub nawet pokazywać kciuki w górę, których możesz użyć podczas tego spotkania na żywo.
 • Jeśli chcesz, możesz nagrać spotkanie, co może być bardzo przydatne dla uczniów.
 • Możesz planować spotkania z góry, aby zrobić je w wybranym przez siebie czasie. W ten sposób możesz zachęcić uczniów do przygotowania się z wyprzedzeniem na Twoje przyszłe spotkanie.

Jak widzieliście, różne narzędzia oferowane użytkownikom Zoom Cloud Meetings mogą być bardzo pomocne dla tych, którzy chcą kontynuować praca i pomoc pomimo obecnych problemów.

rozmowa wideo przez powiększenie

A jeśli chcesz korzystać nie tylko ze swojego Androida, ale także z komputera, ponieważ ta aplikacja umożliwia pobranie Zoom na komputer z systemem Windows lub Mac.Ta aplikacja jest w pełni polecana i zachęcamy do korzystania z niej. Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje były dla Ciebie bardzo pomocne i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przekazał plik zajęcia online co byś chciał.

dołącz do naszego kanału telegram