Skip to content

Jak korzystać z funkcji „Pokaz slajdów” w Zdjęciach Google, aby wyświetlać moje zdjęcia jako slajdy

8 de kwiecień de 2021

Jeśli jesteś zaznajomiony z obsługą komputerów, będziesz wiedział, że te mają ograniczoną przestrzeń dyskową. Dzieje się tak, ponieważ obecnie komputery mogą osiągnąć tylko maksymalny punkt informacyjny. W przypadku osiągnięcia tej maksymalnej pojemności należy usunąć pliki, aby zwolnić miejsce i móc ponownie normalnie korzystać z komputera.

Kiedy twój dysk twardy jest zbyt zatłoczony, jego funkcje zaczynają zwalniać. Wynika to z faktu, że wewnątrz komputera odbywa się bardzo duży ruch informacyjny, co powoduje, że urządzenie generuje bardzo irytujące błędy, a my widzimy, jak komputer staje się powolny i bardzo trudny w obsłudze. Jeśli chcesz zwolnić trochę miejsca na dysku twardym, możesz dowiedzieć się, jak zainstalować system operacyjny na pamięci zewnętrznej.

Innym razem konieczne jest, aby komputery mogły używać większej liczby jednostek pamięci może dzielić obciążenie komputera. W tym celu ważne jest, aby użytkownicy nauczyli się, jak prawidłowo zainstalować dysk SSD na komputerze.

To jest ważne, by urządzenia komórkowe to także małe komputery, więc podlegają tym samym zasadom, które zostały wymienione wcześniej. Jeśli chodzi o posiadanie telefonu, musisz liczyć się z tym, że przestrzeń dyskowa jest dość mała, więc nie będziesz w stanie przechowywać tak dużej ilości informacji, jak robisz to na komputerze.

Istnieje kilka ważnych sztuczek, takich jak wyczyszczenie pamięci podręcznej dowolnego urządzenia z Androidem. Zwalnia to miejsce na urządzeniu. Możesz także użyć Zdjęć Google.

Co to są Zdjęcia Google?

Oferty Google szeroka gama usług i produktów które służą użytkownikowi na różne sposoby. Obejmuje to zarówno telefony Google, jak i skomputeryzowanych asystentów domowych, takich jak ChromeCast i Google Home, które pomagają zbliżyć się do technologii. Wśród tych usług są Zdjęcia Google, które są jedną z najbardziej niezawodnych usług typu „chmura” na rynku.

Jeśli chcesz oszczędność miejsca, za darmo i szybko, oprócz tego, że potrzebujesz tylko połączenia internetowego, możesz korzystać z 15 GB, które oferuje Google w swoim systemie przechowywania w chmurze o nazwie Zdjęcia Google.

Jak wspomniano powyżej, Oferty Zdjęć Google za darmo dość wysoka kwota, jednak jeśli użytkownik chce tę kwotę zwiększyć, może kupić paczki GB. Mają one bardzo odpowiedni koszt za oferowaną usługę. Te rozszerzenia są również dostępne na Dysku Google.

Co to jest funkcja „Pokaz slajdów” w Zdjęciach Google?

Zdjęcia Google ma kilka funkcji specjalnych co odróżnia go od innych witryn ze zdjęciami. W szczególności podkreśla fakt, że możesz edytować swoje zdjęcia w prosty sposób, że znajdują się one wyłącznie i wyłącznie na Twoim koncie, do którego nikt inny nie ma dostępu, oraz że możesz również aktywować tryb Slide lub SlideShow.

To bardzo fajny tryb, który umożliwia automatyczne przeglądanie zdjęćponieważ po włączeniu trybu nie trzeba naciskać żadnego przycisku. Urządzenie obejrzy obrazy, które najczęściej widzisz na telefonie lub na koncie Zdjęć Google. Może również wyświetlać filmy lub pliki GIF przesłane do chmury.

Dostęp do tej funkcji pochodzi z bezpłatnym kontema aktywację można wykonać z urządzeń z systemem Android. To bardzo prosty proces, który nie wymaga więcej niż naciśnięcia kilku przycisków i rozkoszowania się pokazem slajdów w naszej galerii.

łuk ślizgowy

Jak korzystać z funkcji „SlideShow” w Zdjęciach Google?

Musisz pobrać aplikację Zdjęcia Google na swój telefon z Androidem. Po udostępnieniu go na pulpicie i wejściu na konto, będziesz mógł zobaczyć swoją galerię. Kiedy już w tym jesteś, musisz kliknąć dowolne zdjęcie co byś chciał. Od tego zaczniesz.

Podczas oglądania zdjęcia będziesz mógł obserwować przycisk z 3 ułożonymi na sobie kropkami jeden na drugim. Następnie pokaże ci serię opcji, które pojawią się mniej więcej na środku ekranu. W niektórych telefonach jest to widoczne od razu, ale w innych trzeba przesunąć przyciski w lewo, aby wyświetlić opcję „Pokaz slajdów” z symbolem „Odtwórz” umieszczonym w białym polu.

dołącz do naszego kanału telegram