Skip to content

Jak korzystać z Badoo bez rejestracji lub bez konta – Sztuczki do przeglądania profili

30 de lipiec de 2021

Jeśli jesteś osobą, która chce zobaczyć czyjś profil na Badoo, ale nie chcesz zakładać konta na platformie, możemy zaoferować Ci kilka sztuczek, które pozwolą Ci to zrobić, w nieco ograniczony sposób, ponieważ Badoo pokaże w wyszukiwarkach tylko profile ci użytkownicy, którzy mają swoje konto skonfigurowane jako publiczne. Ponieważ platforma pozwala również skonfigurować swój profil tak, aby tylko zarejestrowani użytkownicy i z określonym profilem mieli dostęp do Twoich danych.

Czy mogę korzystać z aplikacji Badoo bez konta?

Badoo umieszcza go wśród swoich wytycznych dla społeczności, osoby bez konta Badoo będą mogły przeglądać zawartość profili publicznych, zdjęć, danych osobowych, zdjęcia profilowego, ale nie będziesz mógł rozpoczynać rozmów, grać w gry w ramach platformy i nie będziesz mógł nawiązać kontaktu z użytkownikami, którzy mają konto, osoby bez konta będą tylko móc zobaczyć zawartość.

Chcę szukać profilu Badoo, ale nie jestem zarejestrowany. Jak to zrobić?

Istnieje kilka sztuczek, których możesz użyć, aby wejść na tę platformę bez zakładania konta, pierwszą z nich jest wykonanie określonego wyszukiwania za pomocą wyszukiwarki Google, w tym przypadku wyszukiwanie musi być składa się z filtra na początku, aby zobaczyć tylko zawartość witryny, imię osoby, którą chcesz znaleźć, a następnie miasto, w którym ta osoba mieszka. Twoje wyszukiwanie wygląda więc tak: „site: badoo.com María Madrid”.

W ten sposób poszukiwacz zwróci wyniki zgodne z napisanym przez Ciebie imieniem, którzy mieszkają w tym mieście i których informacje znajdują się w profilu na Badoo. Możesz więc pomóc sobie, patrząc na zdjęcie profilowe i lokalizując osobę, której szukasz.

Druga sztuczka polega na skopiowaniu adresu internetowego w przeglądarce, który przeniesie Cię bezpośrednio do wyszukiwarki profili Badoo, adres jest następujący https://badoo.com/es/contactos/spain/madrid/madrid/girls/age-18-60/ i zadziała, jeśli Twój adres IP znajduje się na terenie Hiszpanii, czyli w tym przypadku jest to kraj odzwierciedlony w adresie, jeśli nie, musisz zastąpić kraj nazwą kraju, z którego się łączysz a także zastąpić nazwę miasta.

A tam możesz mieć pod ręką wszystkie narzędzia i filtry według wieku, miasta, płci i zainteresowań zarejestrowanych osób, po prostu musisz skonfigurować te filtry, aby pasowały do ​​cech osoby, której szukasz i zastosuj je, aby zobaczyć wszystkie wyniki, a jeśli osoba, której szukasz, jest zarejestrowana w Badoo, na pewno będziesz w stanie ją bez problemu znaleźć.

Czy można wyszukiwać cudze zdjęcia bez rejestracji w Badoo?

szukam ludzi na badoo

Rzeczywiście, jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia profilu publicznego na Badoo, możesz ponownie skorzystać z wyszukiwarki Google, ale tym razem użyjesz wyszukiwarki obrazów.

Stosując tę ​​samą technikę wpisując filtr Google, imię i nazwisko osoby, kraj, miasto i to pokaże Ci wszystkie wyniki, które spełniają wprowadzone przez Ciebie kryteria wyszukiwania, tym razem Google nada priorytet zdjęciom znajdującym się w profilu tej osoby

Znajdź cudze prywatne zdjęcia na Badoo

Z tą strategią będziesz mógł zobaczyć zdjęcia profilu na Badoo, nawet jeśli ten profil jest zablokowany lub ustawiony jako prywatny, zaletą tego jest to, że nie musisz nawiązywać kontaktu z tą osobą, ale jeśli musisz mieć dostęp do konta Badoo i być zalogowanym do tego profilu, może to być każdy.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to rozpocząć rozmowę z dowolnym profilem Badoo, gdy ta osoba odpowie, musisz przejść do folderu, w którym znajdują się tajne zdjęcia i nacisnąć przycisk „Poproś o dostęp”, osoba otrzyma powiadomienie, że prosisz o dostęp do jej zdjęć profilowych, będziesz musiał poczekać, aż ta osoba udzieli Ci pozwolenia na dostęp do tej sekcji, ale gdy to zrobi, będziesz mieć dostęp do całego albumu prywatnych zdjęć tego profilu.

Nie proś o dostęp do prywatnych zdjęć, oto sztuczka

Jeśli nie chcesz prosić drugiej osoby o dostęp, aby móc zobaczyć jej prywatne zdjęcia, będziesz musiał przeprowadzić proces z komputera i będziesz potrzebować przeglądarki internetowej. To, co zrobisz, będzie uzyskać dostęp do profilu osoby, którą chcesz zobaczyć, a w pasku adresu, który pojawia się u góry przeglądarki, należy dodać następującą frazę bez cudzysłowów „#wyświetlzdjęcia”, naciśnij klawisz Enter i voila, poczekaj na ponowne załadowanie strony profilu.

Z tym powinieneś być w stanie wyświetlić wszystkie zdjęcia, które są skonfigurowane jako prywatne tego profilu, nawet jeśli nie poprosiłeś o pozwolenie na ich wyświetlanie od tej osoby.

Jakich innych sztuczek mogę użyć podczas łączenia się z Badoo?

zapisz zdjęcia na badoo

Istnieje wiele sztuczek, których możesz użyć, aby pozostać w kontakcie na tej platformie, od tworzyć atrakcyjne ustawienia profilu Dopóki nie znajdziesz sposobu na zdobycie bezpłatnego premium Badoo, za absolutnie nic, oto kilka rzeczy, które możesz zrobić.

Jak mogę zweryfikować profil w tej aplikacji?

Od pewnego czasu Badoo pozwala swoim użytkownikom na weryfikację profilu, aby: uniemożliwić ludziom posiadanie fałszywych profili lub więcej niż jednego profilu na platformie i gwarantujemy, że wszyscy zrzeszeni użytkownicy są prawdziwi i wysokiej jakości.

Jeśli chcesz zweryfikować swój profil, wystarczy wejść na swoje konto i przejść do strony profilu użytkownika, wskazane jest, aby zrobić to z komputera stacjonarnego, ponieważ jest to wygodniejsze i bardziej praktyczne, gdy jesteś w swoim profilu zobacz pasek menu po prawej stronie, a zobaczysz, że mówi „Weryfikacje”, wejdź tam i wybierz sposób, w jaki chcesz zweryfikować swoją tożsamość, musisz wybrać pomiędzy zdjęciem, numerem telefonu, lub jeśli chcesz zweryfikować się przez portal społecznościowy, te które są obsługiwane przez platformę to Facebook, Instagram , Twitter . Możesz także skorzystać z supermocy Badoo lub karty kredytowej.

Zweryfikowany profil wygeneruje większe zaufanie u osób, które go odwiedzają, ponieważ w jakiś sposób ta osoba udowodniła nie tylko, że jest kimś prawdziwym, ale że jej dane są również prawdziwe i pokazują powagę całej społeczności użytkowników Badoo, co jest kluczowe i daje wiele korzyści, jeśli chcesz odnieść sukces na ta platforma.

Zdjęcia Badoo, gdzie je znaleźć po zapisaniu?

Istnieją zasadniczo dwa sposoby zapisywania zdjęć danej osoby na Badoo, ponieważ Badoo posiada system, który utrudnia ludziom pobieranie i zapisywanie zdjęć użytkowników w tradycyjny sposób klikając prawym przyciskiem myszy obraz i wybierając opcję „Zapisz obraz”.

wiesz kto lubił badoo

Wtedy będziesz musiał zrobić to w inny sposób. Po pierwsze, jeśli jesteśmy połączeni z telefonu komórkowego, musisz uzyskać dostęp do profilu osoby, która ma zdjęcie, które chcesz zapisać, wyszukać zdjęcie i jak najlepiej dopasować je do ekranu telefonu komórkowego, tutaj musisz wykonać zrzut ekranu, dzięki czemu będziesz mieć kopię tego zdjęcia, które chcesz zapisać, zapisaną w swojej mobilnej galerii.

Innym sposobem jest zrobienie tego z przeglądarki komputera lub laptopa, musisz również uzyskać dostęp do profilu osoby, a gdy znajdziesz się w jej galerii zdjęć, wybierz tę, którą chcesz zapisać, jeśli możesz umieścić zdjęcie w trybie pełnoekranowym uzyskasz lepszy wynik, a następnie naciśnij klawisz „Zrzut ekranu” a to zrobi zrzut ekranu tego, co jest na ekranie, po tym po prostu musisz przejść do programu do edycji obrazu, takiego jak Paint, który jest zintegrowany ze wszystkimi komputerami z systemem Windows i w programie naciśnij kombinację klawiszy „Ctrl + V” lub przejdź do menu, edytuj i poszukaj opcji „Wklej”, tutaj powinien pojawić się zrzut ekranu z dołączonym zdjęciem, przytnij krawędzi, których nie potrzebujesz, aby pozostawić tylko zdjęcie, które chcesz zapisać i przeprowadzić proces zapisywania z menu „Plik” w folderze, który chcesz zapisać na swoim komputerze.

Skąd wiesz, kto lubi Twoje zdjęcia na Badoo?

Badoo wie, jak zachować prywatność aktywności swoich użytkowników, więc musimy użyć pewnych technik, aby dowiedzieć się, kto polubił lub dopasowywał nasze zdjęcia w naszym profilu, w tym celu musimy poszukać zdjęcia Ktoś, kto dzwoni naszą uwagę i polubić niektóre z ich zdjęć, Jeśli ta osoba polubiła już jedną z naszych, automatycznie otworzy się okno czatu abyśmy nawiązali kontakt z tą osobą, inaczej nic się nie stanie.

jak na badoo

Jeśli więc podejrzewasz, że ktoś może cię polubić lub chcesz dokładnie wiedzieć, kiedy dana osoba polubiła jedno z twoich zdjęć, powinieneś zacząć lubić wszystkie osoby, które widzisz, a które mogą zwrócić twoją uwagę, a także kiedy to robią. tak, otrzymasz powiadomienie, aby porozmawiać z kimś, kto dał ci polubienie.