Skip to content

Jak jednocześnie otwierać wiele obrazów WhatsApp w Photoshopie

10 de kwiecień de 2021

W każdym momencie naszego życia chcemy wyjść poza rzeczywistość, którą wszyscy mamy doskonałe obrazy naszego umysłu. Imponujące krajobrazy, które widzieliśmy w dokumentach, filmach lub publikacjach, które czasami nie dostosowują się do naszej rzeczywistości.

Z tego powodu zawsze szukamy aplikacji i narzędzi, które pozwolą nam ulepszyć nasze obrazy fotograficzne, aby czuć się komfortowo.

Ten sposób myślenia i patrzenia na świat, który mamy, doprowadził wiele firm do opracowania aplikacji. Te aplikacje pozwalają nam edytować i modyfikować nasze obrazy do ekstremum, możemy zmienić lub usunąć cokolwiek w nich.

Są to bardzo przydatne narzędzia, gdy tego potrzebujemy edytuj zdjęcia, które zostaną opublikowane w naszych stanach, jak w WhatsApp. Co więcej, gdy robimy zdjęcia innych stanów i chcemy usunąć lub dodać coś, co nam się podoba lub nie lubimy.

Jedną z najbardziej polecanych aplikacji do modyfikowania i edycji obrazów jest Photoshop pozwala modyfikować absolutnie wszystko. Możemy mieć zainstalowany Adobe Photoshop na naszych urządzeniach takich jak: PC, Tablet i telefony komórkowe, możemy je również modyfikować online.

Jakie są najbardziej wyjątkowe funkcje programu Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop na początku swojego powstania pracował w obszarze zagospodarowanym jedną warstwą, pozwolił na modyfikację obrazów. Możesz wprowadzić wiele zmian lub efektów w tekście, znakach i zabiegach. W tamtym czasie nie był już tak wyszukany, był jak tradycyjny powiększalnik, ale wszystko się zmieniło. W tej chwili znacznie się poprawił, ponieważ pozwala na jednoczesną pracę z kilkoma warstwami.

To sprawiło, że Photoshop jest powszechnie używanym narzędziem, niemal od samego początku, do korekcji zdjęć. Ta aplikacja jest szeroko stosowana w różnych dyscyplinach projektowania i fotografii, projektowania online, obrazów bitmapowych. Również edycja wideo i grafika, stylizacja cyfrowa, zawsze, gdy chcemy coś zmienić, Photoshop jest opcją.

Photoshop dzisiaj Jest używany nie tylko przez projektantów, ale teraz jest również używany przez fotografów na całym świecie. Stało się najczęściej używanym narzędziem do retuszu i edycji dowolnego obrazu, bez posiadania takiej wiedzy jak profesjonalista.

Photoshop powstał w 1991 roku i obsługuje różne typy dokumentów graficznych, takie jak: BMP, JPG, PNG, GIF itp. Oprócz wspierania wyżej wymienionych, Adobe Photoshop ma również własnych czytników posiadanych formatów obrazu.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione funkcje programu Photoshop, czyni go to niezbędnym narzędziem na naszych urządzeniach. Więc w czasie prześlij obraz do naszego statusu WhatsApp Będziemy mogli wprowadzić niezbędne modyfikacje.

Czy możemy otworzyć wiele obrazów WhatsApp w Photoshopie?

Oczywiście, że możemy, biorąc pod uwagę, że ma możliwość czytania pliku duża liczba formatów graficznych. Musimy tylko postępować zgodnie z tymi krokami i możemy tworzyć własne kolaże obrazów i zaskakiwać nasze kontakty. Jeśli masz otwarty dokument programu Photoshop, musisz wykonać następujące kroki.

edytuj zdjęcia i łącz je w Photoshopie

Krok 1

Przejdź do Plik> Umieść osadzone, szybko użyj przeglądarki plików, aby znaleźć obraz, który chcesz dodać do dokumentu. Kliknij Wyślij, a zdjęcie zostanie przesłane do dokumentu. Po umieszczeniu zdjęcia instrument przekształcający porusza się automatycznie.

Krok 2

Kliknij i popchnij zdjęcie, aby je odłożyć. Aby uzgodnić rozmiar, manipuluj zakładkami transformacji. Gdy zdjęcie jest tam, gdzie chcesz, naciśnij Enter, a teraz jest to tylko kolejna warstwa. Jeśli nie masz otwartego dokumentu programu Photoshop, musisz wykonać następujące kroki.

Krok 1

Jak widać, proces ten bardzo różni się od poprzedniego, ponieważ umożliwia załadowanie kilku zdjęć do dokumentu. Nienawidzić Plik> Skrypty> Zastosuj pliki do stosuW opcji Zastosuj warstwy kliknij Przeglądaj.

Krok 2

Przejdź do głównego zdjęcia, które chcesz przesłać i wybierz Otwórz, to będzie główne zdjęcie Dołączone do stosu. Wybierz ponownie Przeglądaj i przejdź do następnego zdjęcia, które chcesz dodać. Kliknij Otwórz, możesz wybrać kilka.

Po dołączeniu wszystkich zdjęć do stosu, naciśnij AkceptujPhotoshop zajmie się otwarciem wszystkich wybranych plików.

dołącz do naszego kanału telegram