Skip to content

Jak i kiedy otrzymam wypłatę premii pracowniczej po złożeniu wniosku

23 de luty de 2021

W historii kobiety cierpiały z powodu szeregu różnic społecznych, ekonomicznych i zawodowych. Szczególnie jeśli chodzi o dostęp do rynku pracy, musiał stawić czoła nierównościom i poniżającemu traktowaniu. Na szczęście są w tym zakresie inicjatywy, takie jak premie i benefity, ale możesz się zastanawiać, jak i kiedy otrzymam wypłatę z premii Working Woman? Dziś powiemy Ci, jak i inne aspekty, które powinieneś wiedzieć.

Czym jest premia Pracująca Kobieta i jej cechy

Zgodnie z postanowieniami Ustawa nr 20,595wspierane jest stosowanie obligacji i transferów w ramach etycznego dochodu rodzinnego. Dzięki temu rodziny, które znajdują się w skrajnym ubóstwie, mogą otrzymać to świadczenie. Ustawa ta tworzy również dotację na zatrudnienie kobiet.

W ramach tych ram prawnych powstaje premia Working Woman, z której inicjatywy nagradza pracę, poświęcenie i wysiłek kobiet. Skierowany jest w szczególności do kobiet, które należą do rodzin zaliczanych do 40% populacji szczególnie wrażliwej. Wyboru dokonuje Społeczny Rejestr Gospodarstw Domowych (RSH).

Premia ta składa się z zasiłku ekonomicznego, który jest przyznawany corocznie kobietom pracującym na utrzymaniu lub niezależnym. To zachęta dla kobiet, które są głowy wrażliwych gospodarstw domowych. Premia pracująca jest wypłacana kobiecie otrzymującej pomoc, a także pracodawcy. Pracownik odpowiada 2/3 części premii, a pracodawca 1/3 części.

Ten środek promuje zatrudnianie kobiet, zwłaszcza tych w trudnej sytuacji. To zachęta do walki o prawa kobiet pracujących. Kwota zasądzona będzie zależała od dochodu, jaki uzyskuje kobieta. Podobnie kobiety pracujące muszą być na bieżąco ze składkami emerytalnymi i zdrowotnymi.

Wszelkie dodatkowe informacje lub roszczenia można znaleźć w Oficjalna strona SENCE, lub za pośrednictwem biur regionalnych agencji. Powinieneś także wiedzieć, że aby ubiegać się o dodatek Working Woman nie możesz być beneficjentem innych państwowych programów związanych z zatrudnieniem; ani nie otrzymują dotacji na zatrudnienie młodzieży (SEJ).

Kiedy otrzymam premię?

Po złożeniu wniosku o premię Working Woman musisz poczekać na okres około 90 dni na rozpoczęcie płatności. Możesz sprawdzić status tego żądania bez żadnych niedogodności na jego oficjalnej stronie internetowej.

Jest to średni czas otrzymania płatności, ponieważ występuje w niej opóźnienie. Na przykład w lipcu płatna jest miesięczna rata odpowiadająca czynszowi za kwiecień. O zatwierdzeniu zostaniesz powiadomiony e-mailem, SMS-em lub listem poleconym.

kilka kobiet pracujących jako szwaczki

Chociaż prawdą jest, że jest to premia roczna, może nią być otrzymywać miesięczne zaliczki potrącane z rocznego czynszu. Spłatę obligacji można otrzymać gotówką za pośrednictwem Banco Estado lub ServiEstado; okazanie ważnego dowodu osobistego.

Możesz go również otrzymać przelewem bankowym. Aby to zrobić, podczas rejestracji i ubiegania się o zasiłek należy określić preferowane przez siebie środki.

Możesz otrzymać zapłatę przez 4 kolejne lata bez możliwości ubiegania się o przedłużenie lub przedłużenie świadczenia. Musisz spełniać niezbędne wymagania, takie jak wiek, być aktywnym na rynku pracy i mieć miesięczny dochód w ustalonym przedziale.

Świadczenie to jest uznanie dla Ciebie bezbronnej kobiety pracującej. Nie jesteś sam w walce o równe warunki zatrudnienia i lepszą jakość życia.

Jeśli spełniasz niezbędne wymagania, możesz ubiegać się o to świadczenie, otrzymując w ten sposób wypłatę premii Working Woman. Odwiedź stronę SENCE i wykonaj wszystkie procedury za darmo online. W kilku krokach możesz zacząć cieszyć się bonusem i mieć tę zachętę za swój wysiłek.

dołącz do naszego kanału telegram