Skip to content

Jak i gdzie kupić tanią licencję na Windows 10 Home, Pro i Microsoft Office 365

9 de marzec de 2021

Mieć komputer lub tablet w dzisiejszych czasach tam, gdzie technologia rozwija się coraz bardziej, ma ogromne znaczenie. A kiedy już ją masz, powinieneś poszukać najlepszej licencji na system operacyjny, która odpowiada Twoim potrzebom i gustom.

Na rynku istnieje szeroka gama programów i licencji do pracy, ale zdecydowana większość jest płatna, a ich ceny są wysokie, zwłaszcza jeśli są popularne wśród użytkowników.

Nawet ta sytuacja spowodowała, że ​​wiele osób ubogich w zasoby przeszukiwało sieć w poszukiwaniu podejrzanych wersji tych systemów operacyjnych, ale nigdy nie są wiarygodne podczas gdy wersje prawne przynoszą wiele korzyści, gdy są nabywane w sposób konwencjonalny.

W takim przypadku należy zadać sobie pytanie: Gdzie można kupić niedrogą licencję na system operacyjny, ale taką, która jest legalna i bezpieczna? Cóż, ten artykuł odpowie na to i inne pytania.

Co to jest Windows, Microsoft Office i na czym są oparte?

Zawsze przed zainstalowaniem jakiejkolwiek aplikacji lub systemu operacyjnego na urządzeniu powinieneś trochę wiedzieć, na czym są one oparte i co jest wymagane, aby je mieć. Pozwoli to na to, że przy instalacji nie wystąpi żaden problem.

Można powiedzieć, że Windows to Najpopularniejszy obecnie system operacyjny lub oprogramowanie ponieważ ma zarówno podstawowe funkcje, w których można zarządzać plikami i uruchamiać określone aplikacje, jak i bardziej zaawansowane, aby w pełni wykorzystać możliwości funkcji, które posiada.

Tłumaczenie systemu Windows na język hiszpański to okno i odnosi się do faktu, że system wyświetla zawartość uporządkowaną za pomocą pól lub okien.

Windows 10 to najnowsza aktualizacja tego oprogramowania, które uruchomiła firma Microsoft, zostało wprowadzone do sprzedaży w lipcu 2015 r. W tej wersji dąży się do uzyskania wewnętrznego połączenia z dowolnym urządzeniem kompatybilnym z tym systemem operacyjnym, takim jak telefony, stoły, konsole Xbox itp.

Jedną z jego najważniejszych cech jest to ten system z łatwością dostosowuje się do urządzeń dotykowych. Ponadto jego przycisk główny został przeprojektowany, podobnie jak menu telefonów komórkowych, a nawet ma funkcję, która zastępuje klucze i hasła oraz wykorzystuje rozpoznawanie twarzy.

Microsoft Office to plik pakiety oprogramowania biurowego zaprojektowany przez firmę Microsoft. Jest to zbiór aplikacji służących do wykonywania różnych zadań, pierwsza wersja miała Excela, Worda i Power Pointa.

Teraz, wraz z pojawieniem się Microsoft Office 365, można zrobić wiele zadania łatwo i szybko. Programy te mogą być wypożyczane corocznie i mają aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Access, OneNote, Outlook, Project i SharePoint, z których można korzystać na komputerach.

Jak tanio licencjonować Windows 10 Home, Pro i Microsoft Office 365?

Jest wiele stron, które oferują tego typu produkty, kupują licencje na komputery i dokonują reaktywacji w firmie Microsoft po niższych cenach; Są one całkowicie legalne, ponieważ na przykład od 2012 r. W Europie dano zielone światło na sprzedaż tych licencji.

korzystać z systemu Windows Office Legal

Są takie strony jak HardZone, które mają świetne oferty na te licencje; Wchodząc na stronę, musisz zlokalizować produkt, który chcesz kupić w cenie od 11 euro. Co więcej, Podają kod HZ20, który pomaga kupującemu uzyskać 20% zniżki na zakupionych produktach.

Wśród jego najbardziej znanych licencji są Windows Home OEM z kosztami 11 euro, a także Windows 10 pro na dwa komputery za 19 euro. W odniesieniu do Microsoft Office 365 na 5 urządzeń za rok za 24 euro.

Należy pamiętać, że legalnie zakupiona licencja to synonim bezpieczeństwa; dlatego też korzyści będą bardzo dobre, w przeciwieństwie do innych nieoficjalnych, ponieważ zazwyczaj nie mają one aprobaty firmy.

Jedną z zalet legalnych licencji jest to, że gdy firma dokonuje nowych aktualizacji, użytkownik automatycznie je otrzymuje. Ponadto możesz mieć ochronę i wsparcie techniczny przeciwko złośliwym programom, które chcą zainfekować urządzenie systemem operacyjnym.

dołącz do naszego kanału telegram