Skip to content

Jak działa youSENDit? Alternatywa dla WeTransfer do wysyłania dużych plików e-mailem

29 de czerwiec de 2022

Wysłałeś to to usługa przechowywania w chmurze, która oferuje zintegrowaną usługę współpracy, w której użytkownicy mogą wysyłać, odbierać, cyfrowo podpisywać dokumenty online, udostępniać i synchronizować pliki.

Ten menedżer treści YouSendIt.com i YouSendIt Inc. zostały założone w 2004 roku, jednak firma została przemianowana na Hightail w 2013 roku. Początkowym pomysłem firmy była pomoc użytkownikom w wysyłaniu plików, które były zbyt duże do wysyłania pocztą e-mail; ale z biegiem lat zaczął dodawać funkcje i wtyczki dla biznesu w 2007 roku.

W tej chwili może być używany przez Internet, klient stacjonarny, urządzenia mobilne lub aplikacje biznesowe z wtyczką Hightail.

Dziś, wraz z rozwojem połączeń internetowych i ciągłym wykorzystaniem narzędzi cyfrowych, takich jak m.in. telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, tablety, dość często chcieć wysłać plik dowolnego typudokumenty, pliki audio, zdjęcia, filmy, e-mailem, zarówno w pracy, firmie, jak i w sytuacjach osobistych.

Czasami jednak pojawia się wada, że przekracza wymagany rozmiar 25 MB, a te pliki ważą więcej niż ustalony limit tego, co możemy wysłać na platformy e-mail. Co nas ogranicza, a czasem nawet trochę frustruje. To sprawia, że ​​zastanawiamy się, jak wysyłać duże pliki lub filmy pocztą e-mail z telefonu komórkowego lub komputera?

Z tego powodu projektuje się różne narzędzia, które ułatwiają ten proces bez ograniczeń. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak korzystać z YouSEDit, który jest to platforma do załączania plików do 2 GBa najważniejsze, że robi to w bezpieczny, prywatny i bardzo łatwy sposób.

Wyjaśnimy Ci tylko cztery proste kroki, które musisz wykonać, jak możesz wysłać dowolny plik przez ten portalw tym ciężkie filmy.

Jak wysyłać duże pliki za pomocą YouSENDit?

Korzystanie z YouSENDit jest bardzo proste, wystarczy wykonać tę serię kroków, które podajemy poniżej.

Krok 1: Zarejestruj się

Należy zauważyć, że jak wspomnieliśmy na początku tego artykułu, ta platforma obecnie znany jest pod nazwą Hightail. Dlatego pod tą nazwą znajduje się jej oficjalny portal.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zacząć korzystać z YouSENDit, to zarejestrować się na oficjalnej stronie Hightail.com, klikając na Zapisz się.

Poprosi Cię o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail i hasła.

Będziesz mieć do wyboru dwie różne opcje rejestracji:

  • Bezpłatny użytkownik: Umożliwia wysyłanie plików do 50 MB.
  • Użytkownik premium lub płatny: Daje możliwość wysyłania do pojemności do 1000 GB. Są one podzielone na Zawodowiec (12 USD miesięcznie), zespoły (24 USD miesięcznie) i Biznes (z indywidualnymi kosztami).

ekran przechwytywania yousendlt samolot biały papier niebieski folder czarny długopis biała chmura

Przesyłaj duże pliki za pomocą YouSENDit

Krok 2: Dołącz plik

Po utworzeniu użytkownika będziesz mógł korzystać z portalu w dogodnym dla siebie czasie. Jeśli chcesz zacząć wysyłać pliki, po prostu musisz kliknij WYŚLIJ.

Następnie prosi cię o wprowadź adres e-mail odbiorcy, temat i wiadomość dla osoby, do której ją wyślesz. Jeśli jest kilku odbiorców, adresy e-mail są oddzielone przecinkami.

Aby przesłać dokument, który chcesz wysłać, wystarczy kliknąć przycisk z napisem przesyłanie z pulpitu i wybierz go. Po wybraniu pliku Yousendit będzie hostować go na swoim serwerze bez zajmowania miejsca na koncie e-mail lub na koncie odbiorcy.

Krok 3: Wybierz typ użytkownika

Po wprowadzeniu wszystkich informacji wymaganych podczas korzystania z YouSENDit, wystarczy Kliknij w tym samym menu do opcji odpowiadającej Twojemu użytkownikowi.

Generalnie dla darmowych użytkowników pojawi się z opcją bezpłatna opcja. A dla płacących użytkowników istnieją inne dodatkowe alternatywy.

Krok 4: Wyślij plik

Jeśli masz już wszystko zaznaczone i dołączone, wystarczy kliknąć przycisk z napisem Wyślij to aby rozpocząć wysyłanie wiadomości.

Należy zauważyć, że ważne jest, abyś wiedział, że aby druga osoba mogła uzyskać dostęp do tego pliku, musisz się zarejestrować obowiązkowo.

Ponadto, jeśli przesłałeś plik większy niż 50 MB, poprosi Cię o dokonanie płatności zostać płatnym użytkownikiem.

dołącz do naszego kanału telegram