Skip to content

Jak drukować obrazy lub dokumenty za pomocą mojego iPhone’a? – AirPrint

8 de styczeń de 2022

iPhone’y pochodzą z telefony komórkowe Najczęściej używane dzisiaj telefony komórkowe tej klasy są zawsze porównywane ze względu na ich dobre właściwości, ale przede wszystkim ze względu na aparat. Zdecydowana większość influencerów kupuje je, aby tworzyć treści, używać ich do komunikacji i do innych rzeczy.

Teraz, pomijając aparat iPhone’a, ten typ telefonu komórkowego herbata umożliwia drukowanie zdjęć i dokumentów bez konieczności korzystania z komputera. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić z telefonami komórkowymi iPhone, czytaj dalej. Następnie pokażemy, jak wydrukować zdjęcie za pomocą iPhone’a i jak wydrukować zdjęcie, jeśli nie masz połączenia z Internetem.

Jakie kroki należy wykonać, aby wydrukować zdjęcie za pomocą iPhone’a?

Aby uzyskać dostęp do każdej z funkcji oferowanych przez telefony komórkowe iPhone, ważne jest przeprowadzić pewien rodzaj procesu. To samo dzieje się w przypadku osób, które chcą wydrukować zdjęcie z telefonu komórkowego. Istnieją co najmniej dwa sposoby drukowania obrazu z telefonów komórkowych iPhone.

Te dwa sposoby pochodzą z aplikacji o nazwie „AirPrint”, a drugi sposób to Poprzez sieć z dostępem do Wi-Fi. Obie metody są wykonywane inaczej, a każdy z kroków, które należy wykonać, jest mniej lub bardziej skomplikowany do wyjaśnienia.

Jednak kolejne dwa podtematy wyjaśnią każdą z rzeczy, które musisz zrobić, tak prosto, jak to możliwe. Zatem, będziesz mógł wydrukować swój obraz bez żadnych problemów i za pomocą telefonu komórkowego iPhone.

Z AirPrint

AirPrint to aplikacja, z której wiele osób korzysta z telefonami komórkowymi do bezproblemowego drukowania zdjęć. Jeśli nie masz tej aplikacji na swoim iPhonie, możesz już teraz przejść do App Store i pobrać AirPrint.

Pewnego razu pobrali na twój telefon aplikacja AirPrint, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z następującym procesem co do joty:

 1. Włącz telefon komórkowy iPhone
 2. Znajdź aplikację AirPrint i otwórz ją
 3. W aplikacji znajdziesz ikonę „Udostępnij” i naciśnij ją
 4. Następnie wybierz opcję „Drukuj”
 5. Teraz wybierz drukarkę, której chcesz użyć do wydrukowania obrazu
 6. Po podłączeniu telefonu komórkowego do drukarki przejdź do zaznaczenia liczby kopii, które chcesz wykonać i dostosuj potrzebne szczegóły
 7. Aby zakończyć, wybierz obraz, który chcesz wydrukować i wybierz opcję „Drukuj”

logo z nadrukiem lotniczym

Otóż ​​to. Kiedykolwiek chcesz zrobić wydruk z obrazuMusiałbyś powtórzyć ten sam proces, o którym mowa powyżej. Jedną rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że aby drukować, musisz aktywować drukarkę, sprawdzić, czy jest ona zgodna z telefonem komórkowym i upewnić się, że występują problemy z połączeniem.

Jeśli nie wiesz, w telefonach komórkowych iPhone istnieje sposób na aktywację funkcji „Lupy”, aby przyjrzyj się bliżej niektórym treściom na ekranie telefonu komórkowego. Jest to funkcja, z której można korzystać na ekranie telefonu komórkowego, a także w kamerze telefonu komórkowego.

Korzystanie z sieci WI-FI

Dzięki połączeniom Wi-Fi można drukować obrazy, podłączając telefon komórkowy i drukarkę do tej samej sieci. Drukarki zawierają sygnał wifi i to jest ten używany do drukowania obrazów. Zobacz, co musisz zrobić, aby móc wydrukować zdjęcie za pomocą sieci Wi-Fi:

 1. Włącz drukarkę i upewnij się, że wysyła sygnał bezprzewodowy
 2. Teraz włącz ekran telefonu
 3. Otwórz aplikację „Ustawienia”
 4. W „Ustawieniach” przejdź bezpośrednio do „Ustawień”
 5. Następnie wpisz „Wifi”, naciśnij „Wybierz sieć”, a wybrana sieć będzie tą, którą przesyła twoja drukarka
 6. Po podłączeniu do drukarki przejdź do galerii, aby znaleźć zdjęcie, które chcesz wydrukować

telefon komórkowy z siecią Wi-Fi

 1. Otwórz zdjęcie, uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji, wybierz tę z napisem „Udostępnij”
 2. Udostępnij zdjęcie drukarce, skonfiguruj co jest potrzebne i wydrukuj obraz

Kiedy skończysz to wszystko, możesz poświęcić kilka chwil swojego czasu, aby nauczyć się widzieć, jak dokumenty są drukowane za pomocą telefonu komórkowego iPhone. Tak jak jest sposób drukuj obrazy za pomocą iPhone’ów, istnieje sposób na drukowanie dokumentów za pomocą telefonu komórkowego.

Oprócz drukowania plików, takich jak dokumenty lub obrazy, telefony komórkowe iPhone umożliwiają otwieranie plików ZIP bez niedogodności. Jeśli Twój telefon komórkowy to iPhone, zaleca się Szukaj informacje o wszystkich Twoich opcjach. W ten sposób możesz go w pełni wykorzystać.

Co zrobić, aby wydrukować zdjęcie, jeśli nie masz połączenia z internetem?

Jeśli nie masz połączenia z Internetem lub jeśli drukarka nie ma sygnału Wi-Fi do wygenerowania, możesz wybrać: podłącz drukarkę do punktu Wifi. Jeśli masz w domu modem lub router, będziesz mógł korzystać z drukarek, które nie mają możliwości stworzenia sieci Wi-Fi.

Połącz drukarkę z punktem dostępu WI-FI

Jeśli chcesz podłącz drukarkę do sieci Wi-Fi, będziesz musiał dokonać konfiguracji drukarki. Zwróć uwagę na to, co musisz zrobić:

 1. Włącz drukarkę
 2. Przejdź do menu ustawień
 3. Wprowadź ustawienia sieciowe
 4. W konfiguracji sieci wejdź w sekcję „LAN”
 5. Na koniec wybierz, czy chcesz podłączyć drukarkę do sieci bezprzewodowych i zapisać zmiany

Aby to wszystko zrobić, musiałbyś użyć komputera z systemem operacyjnym Windows lub systemem Mac.Tylko z komputerami możesz dostęp do ustawień drukarek.

dołącz do naszego kanału telegram