Skip to content

Jak dostosować lub zmienić krój lub czcionkę w dowolnej Motorola Moto G

2 de sierpień de 2021

Kiedy myślimy o najbardziej udanych smartfonach ostatnich lat w sprzedaży, praktycznie nie ma wątpliwości, że pojawił się prawdziwy król klasy średniej, kiedy myślimy o Motoroli Moto G.

Nie bez powodu istnieje na rynku od czterech pokoleń, wszystkie bardzo poszukiwane przez użytkowników. Rzeczywiście, musimy podkreślić wokół Motoroli Moto G, że jeśli różni się czymś, to przez proste użycie które proponuje użytkownikom, w dużej mierze dzięki temu, że ma prawie czysty system operacyjny Android.

Przede wszystkim sprawdź, czy Twój telefon jest zrootowany, ponieważ może dotrzeć być złym znakiem jeśli chcesz kontynuować tę procedurę.

Jak zmienić czcionkę na przyjemniejszą na mojej Motoroli G krok po kroku bez programów

Cóż, oczywiście nasi czytelnicy prosili nas o wszelkiego rodzaju informacje i samouczki dotyczące Motoroli Moto G, a tym razem chcieliśmy porozmawiać o jednym, który pozwoli na głęboką zmianę na twoim urządzeniu

Nawet jeśli nie masz go zakorzenionego. Mówimy zatem o możliwości dokonać zmiany źródła na Motorola Moto G, krok po kroku, który służy dla Moto G, Moto G 2. generacji, Moto G 3. generacji i Moto G 4. generacji.

W tym celu przeanalizuj cechy swojego telefonu komórkowego, jeśli znasz je doskonale, nie będzie niczego, czego nie wiesz, jak zrobić lub czego nie robić łatwy i szybki pomysł do rozwiązania; nic lepszego niż wiedza o tym, co masz i co z tym zrobić

Oczywiście, chociaż prawdą jest, że aby zmienić źródło Motoroli Moto G nie jest konieczne zrootowanie smartfona, musimy o tym powiedzieć więc będziesz potrzebować konkretnej aplikacji w przypadku GO Launcher Ex, więc pierwszą rzeczą do zrobienia jest rozpoczęcie od bezpośredniego pobrania.

Ta aplikacja pozwoli Ci zmienić czcionki, które przynosi urządzenie z Androidem, innym z nowymi przezabawne kolory i fasony, w tym przypadku dla Motoroli Moto G, ale także przydatne dla innych.

Zmień czcionki w Motorola Moto G za pomocą GO Launcher EX

Po pobraniu GO Launcher EX w telefonie Motorola Moto G i zainstalowałeś go, musisz wykonać mały krok po kroku, aby móc modyfikować czcionki tego urządzenia, te, które są domyślnie dostępne w tym czystym Androidzie, o którym wspomnieliśmy wcześniej.

Dobry, W tym sensie musimy zwrócić uwagę, że będziemy musieli szukać w sklepie Google Play, główne Źródła Go Launchera, których jest wiele, dlatego zalecamy, abyś sam je sprawdził.

Źródło telefonu komórkowego Motorola

Cóż, po zakończeniu poprzednich kroków nadejdzie czas, aby otworzyć tę aplikację i bezpośrednio z ekranu głównego, możesz nacisnąć przycisk w prawym rogu, aby jak najszybciej uzyskać do niego dostęp, to znaczy do wszystkich nowych źródeł.

Następnie możesz wybrać preferencje, które są częścią menu, i zobaczysz, że jedna z najbardziej atrakcyjnych opcji personalizacji w aplikacji pojawia się aplikacja Czcionka / Czcionki, która w tym przypadku nas interesuje.

Zgodnie ze źródłami, które zainstalowaliśmy w naszej Motoroli Moto G, otworzy się lista dostępnych i wtedy będziemy musieli wybrać taki, który mamy do dyspozycji, co nie jest zbyt skomplikowane, chociaż powinieneś zobaczyć je wszystkie, aby upewnić się, który z nich najbardziej Ci się podoba.

Poza tym musisz wiedzieć, że możesz również ręcznie umieścić pliki czcionek w / path sdcard / GoLauncher Ex / czcionki lub czcionki, chociaż w takim przypadku będziesz musiał ponownie uruchomić urządzenie.

Okej, więc nie ma wiele więcej do powiedzenia na temat możliwości zmiany czcionek w Motoroli Moto G, więc nie powinieneś przestać go dawać strzał w ten samouczek, który służył tak wielu użytkownikom w przeszłości, i to jest jeden z najciekawszych dla telefonu komórkowego tak sławnego jak Motorola Moto G.

Jeśli masz pytania dotyczące tego krok po kroku, zawsze Możesz to skomentować w tym artykule, a my postaramy się pomóc jak najszybciej aby zakończyć proces.

Czy udało Ci się zmienić czcionki w swojej Motoroli Moto G krok po kroku?