Skip to content

Jak dodać znajomych z Nintendo do Pokémon Unite

26 de sierpień de 2021

Pokémon Unite został wydany na Nintendo Switch 21 lipca 2021 r. i już są wiele osób czeka na wersję na swoje urządzenia mobilne, na który z niecierpliwością wyczekiwany jest 22 września br. Już teraz możesz dokonać wcześniejszej rejestracji w App Store oraz w Google Play Store, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie zwlekaj, ponieważ po osiągnięciu 2 500 000 rezerwacji są niespodzianki.

Jest to gra, którą możesz cieszyć się ze znajomymi i możesz dodać znajomych do swojej listy, ale możesz mieć kilka pytań, takich jak, jak i gdzie widzę swój identyfikator, aby go udostępnić? Czy mogę przenieść znajomych, których mam na moim koncie Nintendo, do Pokémon Unite? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule.

Gdzie znajdę swój identyfikator gracza, aby przekazać go moim znajomym?

Jeśli chcesz dodać znajomych do gry, ważne jest, aby zlokalizować ID gracza. Znalezienie tego kodu jest stosunkowo łatwe, po załadowaniu Pokémon Unite zobaczysz menu, główne, szukaj litery L, zobaczysz tam wszystkie informacje, które posiadasz jako trener Pokémon.

To na tej stronie znajdziesz swój identyfikator, znajduje się on na dole, pod awatarem. wschód kod jest unikalny, składa się z liter i cyfr. Teraz wystarczy wysłać je znajomym, aby dodać je do listy. A jeśli chcesz dodać innych graczy jako znajomych, możesz to zrobić.

Jak dodać znajomych w Pokémon Unite?

Ta opcja będzie dostępna po zaliczeniu obowiązkowego samouczka gry. Gdy to się skończy, będziesz mógł poruszać się po menu głównym, a tym samym możesz dodawać znajomych w Pokémon Unite, ale zobaczmy, jakie kroki zostały podjęte.

Na menu główne naciśnij literę X, ta opcja umożliwia dostęp do innych, takich jak: Opcja znajomych, teraz szukasz zakładki „Wyszukiwanie znajomych”. Tutaj wprowadzisz identyfikator gracza, którego chcesz dodać do swojej listy znajomych, wybierz kartę należącą do gracza i kliknij przycisk Dodaj znajomych, dzięki czemu wysłałeś zaproszenie do tej osoby, teraz ty wystarczy poczekać, aż zostanie zaakceptowany, dowiesz się, kiedy pojawi się na liście znajomych.

Innym sposobem dodawania znajomych jest granie, zobaczmy, jak to się robi w następnym pytaniu.

Jak mogę dodać znajomych po wejściu do gry?

To kolejny sposób na dodanie znajomych do listy Pokémon Unite, jeśli już ukończyłeś grę online i chcesz dodać gracza do swojej listy, wystarczy zejść do miejsca, w którym są wyniki i wyszukaj imię gracza.

Lokalizując nazwę, musisz otwórz menu literę A a zobaczysz kolumnę kilku opcji, kliknij Dodaj znajomego. W ten sposób wyślesz mu prośbę o dodanie go jako przyjaciela, jeśli zostanie zaakceptowany, ten gracz pojawi się na twojej liście znajomych Pokémon Unite.

Zagraj w Pokemon Unite with Friends i dodaj więcej do swojej listy

Jak połączyć i przenieść znajomych z mojego konta Nintendo?

To bardzo proste, wystarczy załadować Pokémon Unite, wejść do menu głównego i kliknąć literę X, poszukać opcji Wyszukiwanie znajomych i dotknąć jej, a w przedstawionych opcjach znajdziesz tę, której szukasz , jeden z dodaj wszystkich, których masz na swoim koncie Nintendoi w ten sposób przeniesiesz swoich znajomych do Pokémon Unite.

Ważne jest, aby wiedzieć, że aby zagrać w grę ze znajomymi na swoim koncie Nintendo, którzy są w Pokémon Unite ta funkcja musi być aktywnaPamiętaj, aby najpierw przejść do opcji Znajomi w ustawieniach i poszukać opcji Wyszukiwanie znajomych. Teraz zobaczysz przycisk Minus, po naciśnięciu zostaniesz zapytany, czy chcesz, aby funkcja zapraszania znajomych została aktywowana.

Umożliwi to funkcję przenoszenia istniejących znajomych na koncie Nintendo, zobaczysz tylko gracze posiadający konto na tej platformie. Jeśli jesteś nowy w korzystaniu z Nintendo Switch, zobacz, jak możesz pobrać najlepsze gry.

Gdzie mogę zobaczyć zaproszenia, które wysyłają mi znajomi?

Gdy będziesz aktywny w grze, zobaczysz zaproszenia, które wysyłają Ci znajomi, otrzymasz powiadomienie że zapraszają Cię do gry, jeśli się zgodzisz, dołączysz do walki lub możesz przejść do awatara, który wyśle ​​Ci zaproszenie obok przycisku rozpoczęcia gry.

dołącz do naszego kanału telegram