Skip to content

Jak dodać lub udostępnić moje zdjęcia ze Zdjęć Google do albumu na Facebooku – bardzo proste

12 de Maj de 2021

Facebook to sieć społecznościowa zachęca nas do komunikowania się z większą liczbą osób. I z kolei dzielić każdy etap naszego życia z każdym z naszych przyjaciół. Z tego powodu dzisiaj dowiesz się, jak dodawać lub udostępniać moje zdjęcia ze Zdjęć Google do albumu na Facebooku – Bardzo proste.

Zdjęcia Google stał się nierozłącznym duetem FacebookaCóż, teraz wszystkie obrazy, które zapisałeś w chmurze tej aplikacji, można przesłać do tej sieci społecznościowej i zapamiętać piękne chwile.

Jak dodać lub udostępnić moje zdjęcia ze Zdjęć Google do albumu na Facebooku

Najpierw musisz uzyskać dostęp do swojego konta połączonego ze zdjęciami Google i wybrać obraz, który chcesz udostępnić lub wysłać do sieci społecznościowej Facebook. Obraz naszych preferencji został już wyświetlony na naszym ekranie wybierz ikonę udostępniania znajdującą się w dolnym rogu menu naszego urządzenia.

Jeśli chcesz opublikować to zdjęcie na ścianie swojego profilu na Facebooku, musisz wybrać opcję „Facebook Feed”. Zdjęcia Google natychmiast przekierują Cię na Twoje konto na Facebooku.

Tam możesz umieścić, jeśli chcesz opis twojego zdjęcia Aby zakończyć ten proces, wybierz opcję „Opublikuj”.

Teraz, jeśli chcesz publikować historie na Facebooku, procedura jest bardzo podobna. Wybierz grafikę w Zdjęciach Google i naciśnij opcję „Udostępnij”. Ale tym razem naciśnie funkcję „Facebook, Twoja historia”. Dodaj preferowane filtry i kliknij „Udostępnij historię”.

Tymi metodami możemy udostępnić nasz album ze zdjęciami google do naszego profilu lub historii naszego konta na Facebooku.

Jak mogę korzystać ze Zdjęć Google?

Zdjęcia Google to usługa Google przeznaczona do przechowywania zdjęć i filmów w Twojej chmurze. To dość niezawodna alternatywa, ponieważ pozwala na zapisywanie wykresów bez żadnych ograniczeń.

Jego działanie jest dość proste, ponieważ wystarczy pobrać aplikację, aby przerwać pamięć wewnętrzną. Na początku musisz wybierz sposób zapisania swoich informacji, logujesz się na swoje konto Google i naciskasz opcję potwierdzenia.

Tam rozpocznie się tworzenie kopii zapasowej dowolnego zdjęcia lub filmu zapisanego w telefonie komórkowym. Czas utworzenia zależy ściśle od szybkości Internetu, z którym jesteś połączony, oraz od ilości plików znajdujących się w Twojej pamięci.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​ten proces może być rozwinięte w tle umożliwiając Ci korzystanie z innych aplikacji, podczas gdy Twoje informacje są przesyłane do chmury.

Teraz, Czy mogę usunąć grafikę ze Zdjęć Google? Odpowiedź brzmi: tak, ale musisz być bardzo ostrożny, ponieważ jeśli usuniesz obraz ze Zdjęć Google, automatycznie zniknie on z Twojej galerii. Jednak te usunięte zdjęcia można czasami odzyskać, wykonując kilka prostych kroków.

Co nowego w Zdjęciach Google

Zmiany są zauważane w pierwszej kolejności, ponieważ ikona tej aplikacji jest inna, jej interfejs jest obecnie podzielony na trzy różne sekcje. Sekcja „Zdjęcia” – „Szukaj” i „Biblioteka”.

Obrazki są uporządkowane chronologicznieOtwierając menu na dole, możesz uzyskać dostęp do edycji zdjęć i retuszować je nieco według własnych upodobań.

Nowością, która pojawiła się na rynku, była ostatnio polecana kategoria, czyli automatyczny wybór polecanych zdjęć z Google. W opcji wyszukiwania klasyfikuje obrazy według osób lub miejsc, które odwiedzałeś.

Funkcja edytora wideo w Zdjęciach Google

Nowy edytor wideo Google ułatwia ten proces korekta filmów, które nie wyglądają zbyt dobrze lub mają nadać osobisty charakter za pomocą filtra lub logo.

aplikacje do zdjęć google tworzą album na Facebooku

Ta funkcja pozwala nam również tworzyć kolaże dla naszych filmów, oprócz przycinania i dostosowywania do naszych upodobań. I to jest to, chociaż jest to aplikacja przeznaczony dla początkujących posiada dość zaawansowane funkcje które pozwalają nam poprawić wynik. Na przykład funkcja stabilizatora, która pozwala, aby wykres nie był tak chwiejny, ale wręcz przeciwnie, pozostawał stabilny.