Skip to content

Jak dodać do Instagrama, że ​​jesteś sportowcem w swoim profilu?

22 de październik de 2021

Tworząc konto w sieci społecznościowej, musisz mieć na uwadze dużą liczbę obserwujących lub znajomych. I widzimy, że na Instagramie osiągniesz to, jeśli umieścisz na swoim profilu, że jesteś osobą, która wykonuje ważną czynność. Więc jeśli chcesz się wyróżnić, możesz dodaj do swojego profilu na Instagramie, że jesteś sportowcem.

Instagram to bardzo wszechstronna platforma i widzimy, że jej popularność rośnie z każdym dniem, oczywiście ze względu na wiele funkcji, które oferuje. Wśród nich możemy wymienić dobrze znane historie, w których możesz teraz udostępnić Rolki, które lubisz na Instagram Stories. Ale możesz też edytuj swój profil i dodaj kategorię, która Cię wyróżnia.

Jednym z wymagań, jakie ta sieć społecznościowa prosi swoich użytkowników o zmodyfikowanie kategorii ich konta, jest to, że: czy biznesowy czy profesjonalny, w przeciwnym razie nie będzie to możliwe. Jeśli posiadasz konto tego typu, poniżej wskażemy kroki, które musisz wykonać.

Jak wygląda proces zmiany konta na wpis „twórca” i posiadanie kategorii gracza?

Na Instagramie jest duża różnica w posiadaniu zwykłego konta, niż konta profesjonalnego lub typu twórcy. Zwłaszcza wtedy dodać kategorię w naszym bio, czego nie możemy zrobić na zwykłych kontach. Decydując się na zmianę konta, należy nie tylko wybrać kategorię, np. gracz.

Musisz także wybrać konkretną funkcję, ponieważ są profesjonalne konta firmowe lub typu Creator. Tymi ostatnimi mogą być użytkownicy tworzący treści, choć mogą to być również osoby rozpoznawalne w świecie rozrywki lub znani sportowcy.

Więc jeśli jesteś sportowcem i chcesz zmień swoje konto lub rolę konta na „twórca” Musisz tylko przejść do konfigurowalnych ustawień swojego konta. Z tego miejsca będziesz miał również możliwość wybrania swojej kategorii iw tym przypadku musisz wybrać opcję 'Gracz’.

Jak zostać uznanym sportowcem na Instagramie?

Ważne jest, aby podkreślić, że po prostu zmieniając kategorię na swoim koncie na Instagramie nie określi, że jesteś rozpoznawany na tej samej platformie. Dlatego istnieje kilka wskazówek, których powinieneś przestrzegać, aby Twoi obserwatorzy byli świadomi Twoich działań. Abyś mógł dalej rozwijać się w sieci społecznościowej, niektóre z tych wskazówek to:

aktywny profil na Instagramie

Utrzymuj swój profil aktywny

Jeśli Twój pomysł ma się rozwijać, mieć więcej obserwujących na Instagramie i być rozpoznawanym, nigdy nie powinieneś zaniedbywać swojego konta. I tym chcemy Ci powiedzieć, że musisz regularnie publikować, aby Twoi obserwatorzy zawsze mogli zobaczyć nowe treści.

Istnieją bardzo przydatne narzędzia, których możesz użyć do planowania postów na Instagramie i w ten sposób zawsze będziesz miał coś nowego do zaoferowania. Oczywiście bez zbytniego nasycania przestrzeni, ważne jest niewiele, ale stałe.

Interakcja z innymi

Kolejną wskazówką, której powinieneś użyć i która pomoże ci zostać rozpoznanym w krótkim czasie, jest interakcja z innymi. Nie wierz w divo, ilekroć skomentują, odpowiedzNie przestawaj lubić postów z innych kont, interakcja jest niezbędna. Jeśli to możliwe, weź udział lub zobacz programy na żywo, które robią inne konta, pomoże ci to zostać rozpoznanym.

Zmotywuj swoich obserwujących do udziału w Twoich postach

Twórz posty, w których mogą uczestniczyć Twoi obserwatorzyMożesz nawet stworzyć ankietę na Instagramie. W ten sposób możesz zobaczyć ich odpowiedzi i skomentować je, idealnym rozwiązaniem jest stworzenie środowiska zaufania i dostępności. Nie ograniczaj się do wszystkiego, co możesz zrobić, aby przyciągnąć uwagę swoich obserwatorów.

Używaj różnych tagów w swoim poście

ten używanie tagów Instagrama lub hashtagów w dowolnym poście to, co zrobisz, pomoże Ci sprawić, że stanie się wirusowe. Oczywiście konieczne jest, aby etykieta była powiązana z publikacją, którą tworzysz. Pomoże Ci również, aby Twoi obserwatorzy lub potencjalni nowi użytkownicy szybciej zlokalizowali Twoje publikacje.

Śledź relacje uznanych sportowców

Użytkownicy w dowolnej sieci społecznościowej będą patrzeć na Twoich obserwujących i obserwować, aby wiedzieć, czy jest to legalne konto. Dlatego konieczne jest, aby obserwuj konta innych sportowców własnej dyscypliny, jeśli są znacznie lepiej rozpoznawane. Chociaż nie ma to wpływu na to, co śledzisz, konta graczy innego sportu niż ten, który uprawiasz.

opublikuj zdjęcie profilowe, mężczyzna

Publikuj treści wysokiej jakości

Jest to bezużyteczne, jeśli często przesyłasz treści na swoje konto na Instagramie, jeśli te publikacje są słabej jakości. W tym sensie chcemy Ci powiedzieć, że Twoje zdjęcia i filmy mają doskonałą rozdzielczość, dzięki czemu można je wyraźnie zobaczyć. Dzięki temu Twoi obserwatorzy nie będą myśleć, że brak jakości zdjęć wynika z fałszywego konta.