Skip to content

Jak definitywnie anulować swoje konto Disney Plus? – Usuń swoje dane

7 de styczeń de 2022

Disney Plus to jedna z najlepszych dostępnych obecnie platform do oglądania filmów, nagranych programów telewizyjnych, a także seriali. Chociaż Disney Plus jest przeznaczony głównie dla dzieci, prawdą jest, że istnieją programy lub filmy, które mogą oglądać dorośli.

Właśnie z tego ostatniego powodu możesz rozważyć rezygnację z subskrypcji Disney Plus lub dlatego, że nie korzystasz z konta i chcesz zmienić platformę przesyłania strumieniowego; w tym przypadku możesz to zrobić w krótkich krokach. Pokażemy Ci wkrótce jak anulować subskrypcję Disney Plus , gdzie ta subskrypcja została anulowana i jak usunąć swoje konto Disney Plus.

Skąd możesz anulować swoją subskrypcję Disney Plus?

Subskrypcję Disney Plus można anulować na stronie pomocy technicznej platformy, ale ważne jest, skąd możesz wykonaj usunięcie konta . Z przyjemnością dowiesz się, że konta Disney Plus można anulować z telefonów komórkowych z systemem Android, iOS, a nawet komputerów.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak anulować konto Disney Plus na tych urządzeniach, zwróć szczególną uwagę na następujące trzy podtematy, które pokażemy Ci, w których szczegółowo umieścimy informacje, których szukasz.

Z przeglądarki

Disney Plus jest używany z przeglądarek internetowych, gdy nie masz komputera, ponieważ istnieje program do Disney Plus, ale nie jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami . Jest dostępny tylko dla komputerów PC z najnowszą aktualizacją systemu Windows 10. Teraz zobacz, jak konto jest anulowane:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową
 2. Wejdź na stronę Disney Plus
 3. Zaloguj się na swoje konto
 4. Kliknij ikonę zdjęcia użytkownika
 5. Następnie kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Profil”
 6. Następnie naciśnij w miejscu, w którym jest napisane „Konto”
 7. Aby zakończyć, przejdź do opcji „Subskrypcja”, kliknij „Anuluj subskrypcję” i gotowe.

Po przeprowadzeniu tego procesu konto nie zostanie od razu zlikwidowane, usługa zostanie anulowana kiedy skończył się bieżący miesiąc . Dlatego po upływie wyżej wymienionego czasu będziesz mógł bez problemów uzyskiwać dostęp do swojego konta i korzystać z treści Disney Plus.

Na urządzeniu z Androidem

W przypadku urządzeń mobilnych sytuacja trochę się zmienia, ponieważ proces musi zostać przeprowadzony z aplikacji Disney Plus a nie z sieci. Mimo to niewiele się zmienia, zwróć uwagę na to, co powinieneś zrobić:

 1. Otwórz aplikację Disney Plus na telefonie komórkowym, a jeśli jej nie masz, pobierz ją ze Sklepu Play
 2. Zaloguj się do swojego profilu Disney Plus
 3. Po zalogowaniu kliknij zdjęcie profilowe swojego konta Disney Plus
 4. Następnie przejdź do znajdującej się w pobliżu sekcji „Profil”
 5. Następnie należy wejść do sekcji „Konto”
 6. Na koncie wewnętrznym poszukaj opcji „Anuluj moją subskrypcję” i wykonaj wszystkie niezbędne czynności, aby anulować subskrypcję

logo androida

Należy zauważyć, że w Disney Plus możesz zmienić hasło na zwolnij konto domeny innych osób, które z niego korzystały lub ale w celu poprawy swojego bezpieczeństwa. Zmieniając hasło, będziesz mógł sprawić, że mniej osób będzie korzystać z konta, jeśli masz do nich wspólny dostęp.

Z telefonu komórkowego iPhone

Z telefonów komórkowych iPhone proces się nieco zmienia który powinien być używany na telefonach z Androidem, ale nie zmienia się to, że aplikacja musi być również używana. Zwróć uwagę na każde z poniższych wskazań:

 1. Otwórz aplikację Disney Plus na swoim urządzeniu
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Wchodząc na konto Disney Plus, naciśnij nazwę swojego konta Disney Plus lub zdjęcie profilowe
 4. Następnie przejdź do „Profilu”, a więc do „Konta”
 5. Na koniec znajdź opcję „anuluj subskrypcję”, naciśnij ją i zrób wszystko, co każe aplikacja, aby móc anulować subskrypcję

Jak usunąć swoje konto Disney Plus?

logo kosza na śmieci

Wcześniej powiedzieliśmy Ci, jak anulować subskrypcję konta Disney Plus, ale nie powiedzieliśmy Ci, jak usunąć konto Disney Plus. Po zakończeniu anulowania subskrypcji konta Disney Plus należy przystąpić do usunięcia konta.

Usuń swoje konto z aktywnymi subskrypcjami

Konta Disney Plus można usunąć ze wszystkimi abonamentami i ze wszystkimi aktywnymi sesjami, które zostaną anulowane pod koniec miesiąca. Oto, co musisz zrobić, aby je usunąć:

 1. Otwórz aplikację Disney Plus na swoim komputerze lub wejdź na oficjalną stronę z przeglądarki PC
 2. Teraz, będąc na koncie, naciśnij zdjęcie profilowe
 3. Wybierz opcję „Wyloguj się”
 4. Po zamknięciu sesji wystarczy nacisnąć ikonę „X”, która znajduje się po jednej ze stron, aby usunąć konto od początku strony internetowej lub z aplikacji mobilnej

Usuń swoje konto bez aktywnych subskrypcji

Jeśli Twoje konto Disney Plus jest nadal aktywne, będziesz musiał zastosować ten sam proces, o którym mowa powyżej. Teraz, jeśli czas już minął, a subskrypcja została anulowana, jedyne, co musisz zrobić, aby anulować usługę, to usuń aplikację lub usuń dane przeglądania w przeglądarce internetowej.

dołącz do naszego kanału telegram