Skip to content

Jak czytać komiksy lub mangę na Kindle Fire z Kindle Paperwhite i Kindle Comic Creator w języku hiszpańskim

2 de maj de 2023

Czy miałeś okazję używać Kindle? Kindle to dekoder e-booków stworzony przez Amazon. Aby jednak z niego skorzystać, konieczne jest połączenie się z Wi-Fi lub komórkową transmisją danych w celu ich uzyskania, chociaż wielu użytkowników szuka obecnie sposobu Czytaj komiksy lub mangi na swoim Kindle Fire z Kindle Paperwhite hiszpańskim

Jeśli masz mangę lub komiks w formacie PDF i chociaż potrzebujesz go w eBooku, aby móc go przeczytać na swoim Kindle, możesz go szybko przekonwertować w ciągu kilku minut bez problemów.

Zalety używania Kindle Fire do czytania

Kindle jest bardzo funkcjonalny i pochlebny, ponieważ chroni Twój wzrok. Idealnie jest go wybrać, jeśli jesteś miłośnikiem czytania i Jest łatwy do przenoszenia, ponieważ jest bardzo lekki. Czytanie komiksów lub mangi na Kindle Fire za pomocą hiszpańskiego Kindle Paperwhite może być nieco uciążliwe ze względu na jego rozmiar, chociaż jest szeroko stosowany do tej funkcji.

Do tego to urządzenie ma aplikacja służąca do czytania „komiksów” lub „Komiks”, który nazywa się Manga. Jakiś czas temu było wielu ludzi zainteresowanych czytaniem Mangi, ale nie mogli tego zrobić. Musieli dowiedzieć się, jak czytać swoje komiksy z urządzenia Amazon.

Ale dzięki Mangle masz wiele opcji przesyłania wysokiej jakości obrazów z komputera na Kindle. patrzeć na wszystkie opcje dostępne w tym programie. Obrazy można katalogować i zamawiać, nie trzeba ich instalować, można je obracać, przepisywać i generować metadane.

Te ostatnie to informacje, które opisują, lokalizują, wyjaśniają i ułatwiają odzyskiwanie, użytkowanie i zarządzanie zasobem informacyjnym. W jakim celu? ułatwić, aby kolejność ilustracji miała wiarygodną kolejność. Aby móc czytać mangę na swoim Kindle i tym samym zabierać ją ze sobą, gdziekolwiek się udasz; czytaj dalej ten samouczek i możesz to zrobić łatwo i za darmo. Najpierw musisz mieć dostęp do:

  • Mangrowe.
  • Internet na twoim komputerze.
  • Obrazy komiksu o namorzynach.

Jednym z najlepszych obecnie narzędzi do praktycznego czytania komiksów i mang jest bez wątpienia Narzędzie do tworzenia komiksów Kindle którą można pobrać bezpośrednio z oficjalnej strony Amazon.

Kroki, które należy wykonać, aby czytać mangę na swoim Kindle w języku hiszpańskim

Krok 1. Musisz wejść do Mangleprzejdź na dół strony i w sekcji Pliki do pobrania lub Pobierz, kliknij „pobrany tutaj” („pobierz tutaj”), aby umożliwić rozpoczęcie pobierania. Kontynuujesz od następnego punktu.

Krok 2. Spróbuj przywrócić plik do rozmiaru i zawartości sprzed kompresji. Oznacza to, że rozpakuj go i uruchom „manga.exe”. móc cieszyć się komiksami na Kindle.

Krok 3. Gdy to zrobisz, wybierz na nowym ekranieksiążki”, a następnie kliknij „dodać” i zakończyć, naciskając „akta”. Ale jeśli jesteś zdecydowany wybrać obrazy, wybierasz opcję „informator”. Co zrobić, jeśli obrazy nie są ułożone we właściwej kolejności? Możesz na nie kliknąć, przesunąć je za pomocą zielonych strzałek i gotowe.

Krok 4. Jeśli myślisz, że skończyłeś ze wszystkimi modami twojej mangi. Przejdź do „Książek”, wybierz „Opcje” i wprowadź tytuł swojej książki. Aby zakończyć, kliknij „OK”.

Krok 5. Jeśli chcesz wyeksportować książkę Manga na urządzenie Kindle, musisz podłączyć je do komputera. Następnie przejdź do folderu „Dokumenty” i jeśli nie utworzyłeś jeszcze folderu „Pictures”.możesz to zrobić.

krok 6. Następnie wraca do Mangle, przejdź do „Książka” i wybierz „Eksportuj” (eksport książki). A kiedy program zapyta, gdzie chcesz zaimportować książkę, musisz wybrać nowo utworzony folder „Pictures” na swoim Kindle.

Krok 7. Będziesz musiał chwilę poczekać, aż się skończy Procedura. W międzyczasie Mangle utworzy nowy folder w „Pictures” z tytułem wybranej przez ciebie książki.

Krok 8. Następnie odłączysz bezprzewodowe urządzenie do czytania gdy skończysz i baw się gdziekolwiek jesteś.

W pojawiają się niewidzialne kłódki aby móc korzystać z niektórych eBooków, ale istnieją sposoby na bezpieczne usunięcie DRM z Kindles bez uszkodzenia sprzętu.

Zawsze, gdy coś pójdzie nie tak z naszym Kindle Fire Możesz wykonać restart lub reset sprzętu, aby został przywrócony i można go używać tak, jakby był nowy.

dołącz do naszego kanału telegram