Skip to content

Jak całkowicie wyłączyć wibracje powiadomień na moim telefonie iPhone

17 de Maj de 2021

IPhone to linia smartfonów stworzona przez firmę Apple Inc. Te telefony są wysokiej klasy i mają inny system operacyjny niż tradycyjne telefony. System operacyjny IOS.

IPhones mają kilka narzędzi aby poprawić wydajność urządzenia. To bardzo fajny telefon, z efektownym aparatem, choć jego koszty potrafią być trochę wysokie. Ta linia telefonów stworzona przez Apple sprawia, że ​​ich smartfony różnią się od tradycyjnych smartfonów. IPhony zwykle działają dłużej niż Android, co wynika z aktualizacji ich oprogramowania.

Są miliony użytkowników, którzy wolą mieć iPhone’a niż Androida. Może to być spowodowane kamerą lub zintegrowanymi aplikacjami samego urządzenia, są one oryginalne. Jego przestrzeń dyskowa jest duża, jego sterowanie głosowe to unikalna funkcja, klawiatura iPhone’a i jej odbiór są wyjątkowe.

Powiadomienia z mojego iPhone’a

Jedną z cech iPhone’a jest jego dźwięki powiadomień, Ponieważ te są zupełnie inne niż te, które normalnie słyszymy, możesz skonfigurować powiadomienia według swoich upodobań w WhatsApp lub wiadomościach, połączeniach z telefonu komórkowego lub wiadomości z dowolnej innej aplikacji lub gry.

Podobnie jak aplikacja ma swoje spersonalizowane powiadomienia, możesz również skonfiguruj swój telefon i dostosuj „wibracje””. To idealna funkcja, gdy jesteśmy na zajęciach lub ważnym spotkaniu, kiedy nie możemy mieć telefonu z regulacją głośności, więc ustawiamy go w „tryb wibracji” i voila, kiedy wyślą nam wiadomość, telefon nie zadzwoni, ale będzie wibruj, aby nas ostrzec, że napisali do nas.

Wibracje na moim telefonie iPhone

Ponieważ niektórzy użytkownicy uwielbiają mieć powiadomienia telefonu na pełnej głośności, są inni, którym nie podoba się pomysł, aby telefon był głośno lub znacznie mniej. „Tryb wibracji”, Może się zdarzyć, że z powodów medycznych lub że są na to wrażliwi i nie mogą mieć tej aktywnej funkcji.

Z tego powodu telefony iPhone Posiadają funkcję dezaktywacji wszystkich powiadomień i wibracji urządzenia. Jeśli więc chcesz wyeliminować wibracje swojego telefonu komórkowego, damy Ci rozwiązania.

Jak wyłączyć wibracje na moim telefonie iPhone?

Omawiamy najprostszą opcję całkowitego wyeliminowania wibracji z telefonu. Wykonanie tej funkcji jest dość łatwe, wystarczy chwycić iPhone’a i wprowadzić ustawienia, a gdy już znajdziesz się w środku, wybierz opcję „Dźwięki i wibracje” po naciśnięciu można wybrać jedną z dwóch funkcji „wibruj podczas dzwonienia ”lub„ cicho wibruj ”.

Chociaż musisz pamiętać, że telefon komórkowy iPhone jest zaprogramowany, aby móc wysłać Ci „powiadomienie alarmowe” w przypadku zmiany klimatu, klęski żywiołowej lub gdy kogoś brakuje. Oznacza to, że jeśli wystąpią niektóre z tych opcji, telefon komórkowy może wibrować.

Dzieje się tak w tego typu telefonach, ponieważ powiadomienia alarmowe są niezależne, nikt lub żaden użytkownik ich nie kontroluje. Istnieje jednak możliwość wyłączenia tych powiadomień alarmowych, aby telefon w ogóle nie wibrował. Akceptując tę ​​opcję, telefon nie wibruje, nawet w sytuacjach awaryjnych.

Aby móc dezaktywować tę funkcję, musisz wprowadzić ustawienia na swoim iPhonie i poszukać miejsca, w którym jest napisane „dostępność”, następnie musisz nacisnąć opcję „dotknąć”, a następnie przesunąć ekran w dół i tam, gdzie jest napisane „wibracja” musisz go naciskać, aż przycisk zmieni kolor na szary.

macha iPhonem

Oznacza to, że zanim urządzenie mobilne zostało dopuszczone wibrować w sytuacji awaryjnej, Gdy tylko naciśniesz przycisk i zmieni kolor na szary, funkcja ta jest całkowicie wyłączona.

Jeśli tego chcesz wyłączyć dotykowe wibracje sprzężenia zwrotnego samego iPhone’a należy przejść do ustawień, wybrać „dźwięki i wibracje” i po wejściu do tego menu należy dezaktywować opcję „haptic system” znajdującą się na dole ekranu Twojego iPhone’a.

Kiedy robisz wszystko, o czym mowa powyżej Twój telefon nie będzie już wibrował, w żadnym wypadku. Te kroki są dość proste do wykonania, dzięki czemu bardzo łatwo jest włączać i wyłączać wibracje telefonu. Jeśli chcesz dezaktywować te funkcje, możesz powtórzyć powyższe, aby aktywować powiadomienia.