Skip to content

Jak całkowicie usunąć, usunąć i odinstalować konto YouTube lub kanał?

1 de październik de 2021

YouTube to jedna z głównych platform wideo na świecie, ale główne. Z tego powodu nie tylko miliony ludzi oglądają na nich swoje ulubione treści, ale wiele innych decyduje się na posiadanie własnych kanałów do przesyłania własnych filmów.

No cóż, tak jest możliwe, że w pewnym momencie utworzyłeś kanał YouTube lub jeśli masz go powiązany ze swoim kontem Google, a potem tego żałujesz, więc pokażemy Ci poniżej serię kroków, które powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli chcesz usunąć kanał YouTube.

Usuń kanał YouTube bez usuwania konta

Jak wspomnieliśmy wcześniej, być może z jakiegoś powodu konieczne było utworzenie konta YouTube i teraz już go nie używaj, powód więcej niż wystarczający, aby chcieć go wyeliminować, wśród innych powodów, które mogą istnieć w takich przypadkach.

Oczywiście musisz pamiętać, że usunięcie kanału na YouTube oznacza również, że usunie całą zawartość którzy przesłali do niego. Mówimy o kwestiach takich jak przechowywane filmy, subskrybenci, komentarze itp.

Cóż, jeśli nadal chcesz usunąć swoje konto YouTube na zawsze, wszystko, co musisz zrobić, to wykonaj następujące kroki:

  • Zaloguj się do YouTube, podając dane swojego konta czyj kanał chcesz usunąć
  • Kliknij na obrazek Twój profil kanału
  • Przejdź do ikony koła zębatego, która prowadzi do Ustawień lub Ustawień
  • Kliknij Zaawansowane opcje
  • Kliknij Usuń kanał, sekcję, która pojawi się tuż pod Zaawansowane opcje

usuń konto youtube

Zamknij kanał YouTube

Aby proces zakończył się sukcesem, konieczne jest, aby pamiętać, że ważne jest również, abyś zadał sobie trud usuń swój profil Google+ który jest powiązany z tym kontem. W przeciwnym razie nie usuniesz całkowicie wszystkich treści z kanału.

W tym sensie, jeśli masz konto Google+ powiązany z kanałem, należy przede wszystkim zacząć od jego eliminacji, biorąc pod uwagę, że od Ustawienia konta jest to coś, co można zrobić dość szybko i łatwo. Umożliwi to później zamknięcie i usunięcie na zawsze utworzonego wcześniej kanału YouTube.

Jak łatwo usunąć konto YouTube

Obecnie jedną z najczęstszych rzeczy, jaką mają miliony użytkowników na całym świecie, jest konto YouTube, które pozwala im mieć pełny dostęp do platformy i oglądać wszelkiego rodzaju filmy. Jednak wiele osób stara się wydostać ze swoich Konta YouTube.

Jest to powszechne, ponieważ wiele osób stara się nie używać swoich kont, aby przestać się bez nich obyć, a jest to proces, który nie zajmuje dużo czasu, ale jest nieco nużący. Jeśli chcesz tylko zachować swoje konto, jeśli usuniesz Twój kanał YouTube wtedy rozwiązanie jest prostsze.

Aby to zrobić, muszą otworzyć konto YouTube i kliknąć ikonę koła zębatego, która prowadzi do konfiguracji, po wybraniu „opcji zaawansowanych”, aby to zrobić. wyświetlić nowe menu. W tym menu zobaczysz opcję, która pozwala usunąć kanał YouTube i całą jego zawartość.

Dzięki temu użytkownicy mogą zachować swoje konto i usunąć wszystkie opublikowane na nim treści. Ta opcja jest często bardzo powszechna, ponieważ wiele osób lubi przeglądać treści bez ograniczeń wiekowych. Ale jeśli chcesz usunąć konto na YouTube wtedy muszą zastosować inną metodę.

Ta metoda polega na usuwaniu Konto Google+ co można zrobić z jego ustawień, oznacza to jednak, że cała zawartość zostanie usunięta bez możliwości jej odzyskania. Ułatwia to jednak zamknięcie wszystkiego, jeśli chodzi o konto YouTube.

Nie nosisz Konto YouTubeZwykle jest to wystarczający powód, aby dana osoba go usunęła, dlatego te kroki są przydatne, jednak ważne jest, aby zastanowić się, czy robienie tego jest warte utraty wszystkiego, co ma do zaoferowania YouTube.

Jeśli masz wątpliwości, jak zawsze, możesz zostawić nam swoje zapytanie, aby pomóc Ci w tym zakresie.

Zrobiłeś to zamknij swój kanał YouTube z tym krok po kroku?