Skip to content

Jak całkowicie odinstalować lub usunąć Yontoo z mojego komputera krok po kroku

1 de luty de 2023

czy słyszałeś o kiedykolwiek z Yontoo? Co gorsza, możliwe jest, że niestety w pewnym momencie musiałeś pogodzić się z istnieniem tych treści na swoim komputerze i dlatego chcemy nauczyć Cię, jak się ich pozbyć, aktywując program antywirusowy.

Podobnie jak w przypadku innych programów, które są pobierane na nasz komputer bez naszej wiedzy, jak się tam dostały, najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić z Yontoo, jest odinstalowanie go z nasz komputer żeby nie sprawiało problemów.

A skąd wiesz, że masz Yontoo zainstalowane na twoim komputerze? Musisz pomyśleć, że jest to program, który udaje odtwarzacz multimedialny, menedżer pobierania lub coś innego.

Z biegiem czasu system prosi o wykonanie określonych treści, a następnie zbiera informacje o naszych ruchach, wysyłając je później reklama w formie reklamnaprawdę irytujące w większości przypadków.

Co to jest Yontoo i dlaczego go usunąć?

Jak powiedzieliśmy, Yontoo jest rodzajem programu kameleona jest zainstalowany na naszym komputerze bez naszego szukania, a następnie doprowadza nas do szału, pokazując nam irytujące reklamy, gdy nie chcemy ich widzieć.

Zauważysz jego obecność na swoim komputerze, ponieważ zobaczysz reklamy na każdej odwiedzanej stronie, przy każdym oglądanym filmie w YouTubei kiedy wykonujesz prawie każdą akcję, więc najlepiej się go pozbyć.

Pamiętaj też, że, jak powiedzieliśmy, jest to system odpowiedzialny za pozyskiwanie informacji o tym, co robimyi dlatego zalecamy zachowanie jak największej ostrożności, gdy się pojawi.

W każdym razie i aby uniknąć straszenia się bardziej niż to konieczne, musisz wiedzieć, że nie jest konieczne aktywowanie programu antywirusowego ani wykonywanie innych irytujących zadań, aby się go pozbyć, ale to po prostu musisz czytać dalej.

odinstaluj yoonto

Jak usunąć Yontoo z systemu Windows

więc to kroki, które należy wykonać, aby usunąć Yontoo następnie są następujące:

 • Wejdź do Panelu sterowania swojego systemu operacyjnego Windows, który może odnosić się do dowolnej jego wersji środowisko Microsoftu. Zalecamy, aby zawsze robić to za pomocą konta, aby aktywować administratora systemu Windows
 • Następnie przejdź do Odinstaluj programy
 • Następnie przejdź do Programy i funkcje
 • W tym oknie wyszukaj program Yontoo i kliknij na niego
 • Następnie kliknij Odinstaluj
 • Może pojawić się nowe okno, w którym należy zaznaczyć wszystkie pola i kliknąć Dalej
 • Yontoo zapyta, czy na pewno go odinstalować, a następnie poprosi o zamknięcie przeglądarek. strona internetowa, aby przejść dalej z odinstalowaniem
 • Jako ostatni krok musimy kliknij Tak przed zakończeniem

Po zakończeniu wszystkich kroków, które właśnie wskazaliśmy, należy ponownie uruchomić komputer w taki sposób, że zmiany są zapisywane, a pozostałe elementy Yontoo również zostały usunięte.

Poza tym musisz uruchomić jedną z przeglądarek, w których działa Reklama Yontoo, która Cię niepokoiłaa dobrym testem w Chrome, Firefoxie czy Internet Explorerze może być wejście w wyszukiwarkę Google.

Jeśli nie widzisz już reklam, oznacza to, że osiągnąłeś sukces usunąć Yontoo z systemu Windows i że odtąd nie będzie Ci to przeszkadzać, unikając tych reklam na stałe.

Jeśli nie chcesz, aby Yontoo zostało ponownie pobrane na Twój komputer, zalecamy, abyś zawsze był bardzo ostrożny podczas pobierania innego oprogramowania, ponieważ ma ono tendencję do kamuflażu między tymi procedurami.

Czy byłeś w stanie usunąć Yontoo ze swojego komputera za pomocą tej sztuczki, której cię nauczyliśmy?

Inne wirusy komputerowe, o których powinieneś wiedzieć

Dalej będziemy wspominać różne typy wirusów komputerowych, takie jak Yontoo że jest to program kameleona; Należy zachować ostrożność podczas przeglądania lub pobierania w Internecie. Pamiętaj, że są one stworzone do cichego dostępu do twojego komputera, oto najważniejsze:

 • CryptoMix Clop Ransomware.
 • Jokeroo.
 • Trojan Glupteba.
 • Slammer Robak.

Są to wirusy, które uzyskują dostęp do poufnych informacji, najlepszy program antywirusowy ma już rozwiązanie aby ich uniknąć. Powinieneś zawsze aktualizować program antywirusowy komputera, ponieważ zauważyłeś, że w sieci krąży wiele wirusów, a każdego dnia pojawia się ich więcej; Yontoo jest jednym z najczęstszych i już uczymy Cię, jak go wyeliminować.

dołącz do naszego kanału telegram