Skip to content

Jak budować lub tworzyć duże lub trudne rzeczy w Minecrafcie? (Przykład)

3 de luty de 2021

Kiedy chcemy nadać naszemu światu ciekawy styl, interesują nas duże lub trudne rzeczy w Minecrafcie, wyjaśnimy, jak zrobić kilka z nich. Powinieneś wiedzieć, że niektóre rzeczy niekoniecznie są trudne do wykonania, wręcz przeciwnie, można je łatwo wykonać, ale trudną rzeczą jest połączenie elementów.

Innym narzędziem konstrukcyjnym, które ma Minecraft i które uznasz za bardzo interesujące, jest możliwość budowania krzywych oraz tworzenia sfer i okręgów, dzięki czemu możesz tworzyć bardziej interesujące konstrukcje.

Jak łatwo jest robić duże lub trudne rzeczy w grze Minecraft?

Cóż, niejednokrotnie ciekawość niektórych użytkowników pozostawia nam doskonałe elementy, z których możemy bez problemu korzystać w naszym świecie, wykonując zaledwie kilka kroków.

Tworzenie gigantycznych rzeczy to gra wizualna, trzeba to zrobić „znikać” pewne elementy, które sprawiają, że rzeczy wyglądają na gigantyczne, coś dość uderzającego. Z drugiej strony, trudne przepisy na zdobycie bloków lub przedmiotów mogą być efektem zainteresowania i chwil prób i błędów w tej spektakularnej grze.

Olbrzymie obiekty są chyba najłatwiejsze do wykonania lub przynajmniej w sposób, który wyjaśnimy później sprawia, że ​​jest to całkiem proste, a nawet zabawne. W przypadku trudnych rzeczy zdobycie niektórych przedmiotów może być nieco trudne, a niektóre bloki lub kreacje mogą być bezużyteczne.

Jak tworzyć wielkie rzeczy w Minecrafcie?

Podobnie jak w tym samouczku, powiemy Ci, jak to zrobić dostać duże rzeczy lub trudne w Minecrafcie, zacznijmy od dużych, które mogą być całkiem interesujące. Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że aby ten samouczek działał, będziesz potrzebował bloku poleceń, aby umieścić go w miejscu, do którego trafi obiekt.

Polecenie tych bloków jest „/ Give (your nick) minecraft: command_block (liczba bloków)”, to pozostawi bloki w twoim ekwipunku. Weź blok stamtąd i umieść go tam, gdzie chcesz, aby gigantyczny obiekt był.

Powinieneś zobaczyć otwórz blok poleceń i wklej następujące „/ Summon Giant ~ ~ ~ -4 {Wyposażenie:[{id:276},{id:},{id:},{id:},{id:}], ActiveEffects:[{Id:1,Amplifier:,Duration:},{Id:2,Amplifier:1,Duration:1000000},{Id:11,Amplifier:,Duration:},{Id:14,Amplifier:1,Duration:1000000},]} ”

Spowoduje to utworzenie niewidzialnej gigantycznej głowy zombie z przedmiotem w dłoni, tylko ten przedmiot będzie widoczny, podczas wklejania polecenia wymazuje pola, które pojawiają się w przestrzeniach.

Jeśli ich nie usuniesz, zombie będzie widoczny, jeśli chcesz mieć w swoim świecie gigantycznego zombie z głową, jest to również coś interesującego.Jeśli chcesz zmienić przedmiot, który w tym przypadku jest żelazem miecz, możesz zmodyfikować polecenie tam, gdzie jest napisane „Id: 267” i umieść identyfikator innego elementu.

Możesz to również zrobić, zmieniając plik „267” W przypadku angielskiej nazwy elementu zwróć uwagę, że spacje są reprezentowane przez podkreślenie „_”. Dlatego musisz na przykład umieścić „Id: diamont_sword” Aby zobaczyć diamentowy miecz, możesz umieścić dowolny przedmiot z ekwipunku, kostki, pochodnie, rośliny i wiele więcej.

Nie ograniczaj się tylko do tworzenia dużych architektur w Minecrafcie, baw się też, tworząc własny nowoczesny dom.

Jak zrobić trudne rzeczy w Minecrafcie?

Nadszedł czas, aby porozmawiać trochę o trudnych rzeczach, rzemiosło w Minecrafcie to świetna zabawa, nauka robienia rzeczy od zera poprzez łączenie elementów.

Ale czasami znamy wszystkie podstawy i chcemy czegoś więcej, wyjaśnimy, jak wykonać dwa trudne crafting iz pomocą bardzo dobre wyniki. Coś wspaniałego, aby uzyskać duże lub trudne rzeczy w Minecrafcie.

pozytywny wpływ

Pierwszym będzie ciasto, będziesz potrzebował stołu rzemieślniczego, mleka, pszenicy, jajek i cukru, chociaż składniki są łatwe, trudną rzeczą w tym rzemiośle jest sposób, w jaki idą. W pierwszym wierszu włóż trzy szklanki mleka, w drugim rzędzie cukier, jajko, cukier, aw ostatnim wierszu włóż trzy razy pszenicę, kończąc to, będziesz miał ciasto.

W przypadku drugiego rzemiosła gulasz z królikapotrzebujesz gotowanego królika, gotowanych ziemniaków, drewnianej miski, grzybka i marchewki.

W grze Minecraft możesz stworzyć własny sad lub farmę, w której możesz zdobyć składniki lub materiały potrzebne do wytworzenia. Na przykład marchewki, możesz szukać nasion i samodzielnie je hodować.

Zlokalizuj je w następujący sposób na stole rzemieślniczym, w pierwszym rzędzie pośrodku królik, w drugiej kolejności marchew, ziemniaki, grzyby, w trzecim środku miska. Doskonałe doświadczenie do robienia dużych lub trudnych rzeczy w Minecrafcie.

dołącz do naszego kanału telegram