Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować moduł sprawdzania pisowni na Androida lub iPhone’a

19 de styczeń de 2023

Jeśli musisz wysyłać dokumenty z pracy lub e-maile z uczelni, to wiesz, że ważne jest, aby nie popełnić żadnego błędu ortograficznego, ponieważ w przeciwnym razie skończysz w bardzo złym świetle. Właśnie w takich przypadkach możemy być zainteresowani posiadaniem aplikacji odpowiedzialnej za przeglądanie wszystkiego, o czym piszemy abyśmy nie popełniali błędów.

Na urządzeniach mobilnych z systemem Android wystarczy rzut oka na sklep Google Play, aby zobaczyć, że istnieje spora liczba modułów sprawdzania pisowni, choć nie wszystkie. wysoko ceniony. Z tego powodu zdecydowaliśmy, które opcje są obecnie najlepsze w tym segmencie i znaleźliśmy taką, która z pewnością Ci się spodoba.

To jest aplikacja do sprawdzania pisowni na Androida, którą szczegółowo przeanalizujemy poniżej, więc wystarczy ją zainstalować, aby zacząć cieszyć się jej działaniem. Dzięki tej aplikacji do sprawdzania pisowni na telefony komórkowe możesz mieć pewność, że absolutnie wszystkie wysyłane e-maile lub dokumenty, dobrze się prezentują.

Pobieranie modułu sprawdzania pisowni na Androida

Cóż, zacznijmy od głównych funkcji, które musimy wziąć pod uwagę w sprawdzaniu pisowni, które wielu uważa – a oceny na to wskazują – za jedną z najlepszych aplikacji w tym segmencie. Ma ponad 4 miliony pobrań, oprócz obsługi ogromnej liczby języków, wśród których możemy wymienić hiszpański, ale także Angielski, francuski, włoski, niemiecki itp..

Po wprowadzeniu dokumentu lub tekstu i przejściu przez funkcje korekcji sprawdzania pisowni będziesz mógł wykonać na nim dowolną operację w ciągu kilku sekund. Na przykład możesz wysłać je bezpośrednio e-mailem, za pomocą SMS-a, przez inną osobę aplikacja do przesyłania wiadomości takich jak Facebook Messenger lub WhatsApp itp.

ustaw przewidywany tekst

Sprawdzanie pisowni jest doskonałą alternatywą, gdy zamierzamy poprawić zarówno naszą gramatykę, jak i interpunkcję, chociaż jak zawsze mówimy, lepiej uczyć się podczas unikamy popełniania błędów. Dlatego uważamy, że aplikacja taka jak Sprawdzanie pisowni jest naprawdę niezbędna w tego typu przypadkach, więc nie przestawaj myśleć o możliwości zainstalowania jej na swoim urządzeniu.

Zalety i wady posiadania modułu sprawdzania pisowni w telefonie komórkowym

Jeśli chodzi o ortografię, sektor, w którym pracujesz, nie ma znaczenia, ma to ogromne znaczenie. niech tak będzie napisz wiadomość przez WhatsApp lub e-mailpoprawne pisanie jest tym, co może otworzyć ci drzwi i wiele mówi o tym, jakim jesteś człowiekiem.

Zalety

  • Poprawisz ortografię: nawet jeśli nie chodzi o to, że piszesz lepiej, sprawdzanie pisowni w telefonie komórkowym pozwala uniknąć typowych błędów w słowach; Na przykład między „jest” a „tam” jedno pochodzi od czasownika mieć, a drugie z miejsca.
  • Poprawi się Twój wizerunek zawodowy: Jeśli ortografia nie jest Twoją mocną stroną, to taki element na Twoim urządzeniu mobilnym stanie się wielkim sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o wyeksponowanie wzmocnionego profesjonalnego wizerunku. Ponadto upewniasz się, że z Twoimi kontaktami zawsze jest poprawny skrypt.
  • Nie dbasz o akcenty: To narzędzie zadba o prawidłowe umieszczenie tyldy, na przykład dla słów takich jak tylko i tylko. Jeden dotyczy przysłówka „tylko”, a drugi rzeczownika „samotność”.

Niedogodności

  • Nie nauczysz się dobrze pisać: chociaż twoja pisownia jest lepsza w SMS-ach i wiadomościach wysyłanych z telefonu komórkowego, w rzeczywistości to nie ty poprawiasz każdy z błędów, dlatego nie uczysz się poprawiać tego, co zrobiłeś źle.
  • Korektor nie jest idealny: Chociaż jest to sprawdzanie pisowni, nie poprawia wszystkich błędów, a także błędów gramatycznych, a tym bardziej podwójnych znaczeń, które nadajesz zdaniom.
  • Mniej uwagi poświęcasz pisowni: Chociaż niewielu bierze to pod uwagę, jest to jedna z największych wad. Dzieje się tak dlatego, że stopniowo zapominasz o akcentach lub nie zwracasz już na nie uwagi, bo wiesz, że korektor załatwi wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram