Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować HBO Go na telewizorach LG, Samsung, HiSense i Philips Smart TV

7 de grudzień de 2022

HBO jest jedną z największych sieci telewizyjnych na świecie I oczywiście ma usługę, dzięki czemu możesz cieszyć się całą jej zawartością w zaciszu własnego domu, niezależnie od posiadanego urządzenia. Tym razem nauczymy Cię, jak pobrać HBO Go na Twój Smart TV.

Z kolei Smart TV jest czymś popularnym znaleźć w większości domówstąd możesz instalować niekończące się aplikacje wszelkiego rodzaju, mieć Netflix, Facebook, a także możliwość zapisywania ulubionych programów i seriali.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak w prosty sposób zainstalować HBO na Smart TV, nauczymy Cię tego, co musisz wiedzieć i będziesz mógł cieszyć się m.in. jeden z najlepszych w historiiGra o tron”.

Jak zainstalować HBO Go na SmartTV

  • Przede wszystkim będziesz musiał wejdź do sklepu z aplikacjami jakie posiada Twój Smart TV.
  • Po tym będziesz musiał pobierz aplikację hbo do twojego telewizora.
  • Gdy będziesz gotowy, musisz otworzyć aplikację i będziesz musiał przejść do miejsca, w którym jest napisane „aktywować urządzenie”. Teraz dzieje się tak, że prosi o kod aktywacyjny, który otrzymasz w ten sposób.
  • Podejdź do komputera i w sekcji „aktywuj” wejdź na stronę HBO. Musisz wybrać model swojego telewizora, a następnie kliknąć Kontynuuj. Ale już wybierz dostawcę telewizji, czyli usługę kablową. Aby zakończyć, musisz wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło, aby aktywować Smart TV.
  • W końcu zamierzasz aby móc zobaczyć kod, którego potrzebujesz, aby móc go wprowadzić tędy do telewizora.
  • Proces może chwilę potrwać, ale nie za długo, raz Po zakończeniu będziesz mógł zainstalować HBO na swoim Smart TV.

Jak zobaczysz, wcale nie jest to skomplikowane i to wszystko, nie ma jednego forma zainstaluj HBO na Smart TVIstnieją możliwe metody, nawet z PlayStation 3 lub 4 nie zajmie ci to zbyt dużo czasu, może około dziesięciu minut i możesz już cieszyć się całą dostępną dla ciebie zawartością, czyli całkiem sporo, a przede wszystkim bardzo dobrej jakości, takiej jak z HBO nie może być inaczej.

Jeśli interesują Cię inne aplikacje do oglądania seriali lub filmów online, na blogu mamy kilka ciekawych rekomendacji, abyś mógł spędzić kilka godzin przed telewizorem bez nudyciesząc się dobrą treścią, wysoką jakością i łatwym dostępem.

Jak oglądać HBO Go przez Chromecasta na Smart TV

Urządzenia Google są jednymi z najczęściej używanych urządzeń do wysyłania treści z naszych telefonów, tabletów lub komputerów do telewizorów, w tym przypadku jest to kolejna opcja oglądania HBO Go na domowych telewizorach. Aby to zrobić, wystarczy podłączyć Chromecasta do telewizora, podłączyć go do domowego WiFi, a następnie skorzystać z naszego telefonu komórkowego, komputera PC lub Mac, w którym musimy zainstalować aplikację HBO.

Następnie pozostaje nam tylko otworzyć aplikację HBO Go na urządzeniu, wybieramy treści, które chcemy zobaczyć, a następnie przesyłamy je do telewizora przez Chromecasta. Aby to zrobić, po prostu znajdź ikonę Chromecasta w aplikacji HBO, a zawartość zostanie przesłana automatycznie.

pobierz hbo na smart tv

Jeśli chcemy wykorzystać urządzenia mobilne do przesyłania treści i móc oglądać HBO na telewizorze, musimy wiedzieć, że aktualna wersja aplikacji HBO jest odpowiednia dla wszystkich iPhone’ów, iPadów oraz iPodów Touch z systemem iOS 9.3.5 i nowszym. jednakowo jest kompatybilna z tą technologią dla większości telefonów komórkowych i tabletów z systemem operacyjnym Android.

W obu przypadkach musimy przejść do sklepu z aplikacjami każdej platformy, wyszukać aplikację HBO Go i zainstalować ją na urządzeniu, aby zalogować się na nasze konto HBO.

Jak sprawdzić, czy mój telewizor Smart TV jest zgodny z HBO Go

Według HBO, bez względu na to, jaki jest nasz producent smart TV, jeśli ma system operacyjny Android TV, bez problemu możemy oglądać HBO. Niemniej jednak Zalecane jest Android TV od Sony, Samsung, Philips, Nvidia Shield dla lepszego doświadczenia.

dołącz do naszego kanału telegram