Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować 360 Total Security w systemie Windows 10 w trybie offline?

27 de luty de 2021

Bezpieczeństwo naszych urządzeń technologicznych jest bardzo ważne, dlatego potrzebujemy narzędzi antywirusowych, takich jak 360 Total Security. Zapraszamy do lektury tego artykułu, w którym się dowiesz Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować 360 Total Security w systemie Windows 10 w trybie offline?

Co to jest „360 Total Security”?

„360 Total Security” to darmowy program antywirusowy dostępny online z oficjalnej strony internetowej. Oprogramowanie zostało opracowane przez Qihoo i zapewnia ochronę przed dwoma ważnymi zewnętrzni dostawcy (Avira i BitDefender). Dlatego wielu użytkowników uważa, że ​​360 ​​Total Security jest jednym z najlepszych darmowych programów antywirusowych na komputery PC.

Ten program antywirusowy może poprawić stan systemu za pomocą niektóre narzędzia, które ułatwiają usuwanie niepotrzebne pliki i programy. Zawiera wirtualne środowisko, które lokalizuje złośliwe aplikacje spowalniające komputer oraz narzędzie do łamania szyfrowania tworzonego przez oprogramowanie ramsonware w celu blokowania wszystkich plików.

Do czego służy 360 Total Security?

360 Total Security to narzędzie, które zapewnia każdemu urządzeniu poziom bezpieczeństwa ochrona antywirusowa. Ponadto umożliwia eliminację zbędnych aplikacji, a także bezpieczne usuwanie niechcianych folderów i plików. W tym sensie niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, jak zapobiegać atakom komputerowym w celu podjęcia działań przeciwko wirusom.

Jak działa 360 Total Security?

360 Total Security działa w oparciu o silnik bezpieczeństwa BitDefender i Avira. Przedstawia trzy opcje skanowanie systemu– Szybkie, kompletne i spersonalizowane skanowanie. Oprogramowanie zawiera narzędzie zwane patch-up, które służy do wykrywania, które aplikacje są przestarzałe.

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować 360 Total Security w systemie Windows 10 w trybie offline?

Najpierw musisz pobrać i zainstalować 360 Total Security. Ten proces pobierz i zainstaluj 360 Total Security w systemie Windows 10 w trybie offline jest to bardzo proste i szybkie. Aby to osiągnąć, postępuj zgodnie z instrukcjami, które wyjaśniamy poniżej.

Pobierz pakiet instalacyjny 360 Total Security w systemie Windows 10 w trybie offline

Przede wszystkim musisz wejść na oficjalną stronę oprogramowania 360 Total Security Za pomocą tego linku, który pozwoli Ci natychmiast pobrać narzędzie: Setup. Rozmiar pliku to około 87 Mb, więc proces pobierania zajmie kilka minut w zależności od połączenia internetowego.

To ważne by zauważyć że aplikacja jest bezpłatna; w związku z tym pakiet instalacyjny zostanie natychmiast umieszczony w folderze „Pobrane” systemu operacyjnego i nie będziesz musiał dokonywać żadnych opłat, aby skorzystać z jego głównych funkcji: czyszczenia, skanowania, niszczenia danych i wsparcia.

Zainstaluj 360 Total Security w systemie Windows 10 w trybie offline

Aby zainstalować program antywirusowy 360 Total Security w systemie Windows 10, należy otworzyć instalator i zlokalizuj plik instalacyjny (.exe). Następnie kliknij dwukrotnie ten plik wykonywalny. W ten sposób będziesz mógł wyświetlić okno z interfejsem, który poprowadzi Cię przez proces instalacji.

  360 Total Security

Przygotuj instalację 360 Total Security w systemie Windows 10 w trybie offline

Zaznacz opcję „Zainstaluj przeglądarkę Opera”, jeśli chcesz korzystać z tej przeglądarki lub pozostaw opcję niezaznaczoną (jest opcjonalna). Naciśnij „Opcje”, aby wyświetlić interfejs i możesz zmień lokalizację gdzie program zostanie zapisany. Domyślnie oprogramowanie zostanie zapisane w folderze „Program Files” systemu Windows.

Instalacja 360 Total Security rozpoczyna się w systemie Windows 10 w trybie offline

Kliknij przycisk „Zainstaluj” i poczekaj kilka sekund, aż pakiet instalacyjny rozpozna pliki niezbędne do uruchomienia procesu. W interfejsie zostanie wyświetlony komunikat „Instalowanie”, a zielony pasek będzie się powiększał wraz z postępem procesu. instalacja programu.

Zakończ instalację 360 Total Security w systemie Windows 10 w trybie offline

Po zakończeniu procesu instalacji interfejs wyświetli ważną informację związaną z polityką prywatności oferowaną przez 360 Total Security. Kliknij „Polityka prywatności”I przeczytaj jego specyfikacje. Następnie naciśnij przycisk „Śledź”.

Natychmiast zobaczysz nowe okno, w którym musisz wykonać ustawienia antywirusa. Naciśnij przycisk „Start”. W panelu aplikacji kliknij „Weryfikuj” iw ten sposób po raz pierwszy użyjesz programu antywirusowego. Dlatego będziesz korzystać z jednego z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności i bezpieczeństwa w Internecie za pośrednictwem komputera.