Skip to content

Jak bezpieczny jest Signal Private Messenger? Plusy i minusy aplikacji prywatnej

1 de luty de 2021

Obecnie Signal Private Messenger otrzymał miejsce w ranking najczęściej pobieranych aplikacji komunikacyjnych, podkreślając boom, jaki trwał od kilku lat do dziś.

To osiągnięcie wynika z faktu, że naruszanie prywatności ludzi nie jest już tematem tabu, ale aspektem, do którego przejęcia mają prawo nawet podmioty rządowe.

Z tego powodu wiele osób, które preferowały użyteczność najpopularniejszych programów do komunikacji, zdecydowało się na użycie Signal Private Messenger na swoim komputerze, aby osiągnąć przekazywać informacje w bezpieczniejszy sposób.

Dzięki tej preferencji każdego dnia liczba osób badających, kto był twórcą i czemu służy ta aplikacja, a także zalety i wady, które ma, który jest aspektem, o którym dzisiaj będziemy mówić.

Pozytywne aspekty lub zalety korzystania z Signal Private Messenger

Na szczęście dla tych, którzy poświęcili się dogłębnie rozwijaniu interfejsu i funkcjonalności tego programu, wiedzą, że oferują produkt, którego wad jest bardzo niewiele, a to jest nawet ważny czynnik dla osób zainteresowanych jego nabyciem.

aplikacja do przesyłania wiadomości

Jego główną funkcją jest prywatność

Wiele osób uważa, że ​​szyfrowanie typu end-to-end wystarczy, aby zagwarantować ochronę informacji przesyłanych przez tę aplikację, ale w rzeczywistości Signal Private Messenger ma znacznie więcej.

Jest to jednak ważny czynnik jeśli chodzi o wysyłanie i odbieranie informacji, ponieważ po pobraniu programu do każdej z wiadomości i połączeń udostępnionych w ramach jego platformy będą towarzyszyć ciąg bełkotu, którego jedynym dekoderem jest kontakt odbierający.

Różnorodność funkcji

Aby produkt był nieco bardziej dydaktyczny, w ramach jego platformy możesz wprowadzać znacznie więcej niż wiadomości, ponieważ rozmowy i rozmowy wideo są dozwolone dla innych użytkowników powiązanych z Signal Private Messenger.

Podobnie, włączono również używanie GIF-ów, naklejek, a nawet emotikonów w celu zapomnij o monotonii rozmów, a także utrzymanie atrakcyjności jej użytkowników.

Ustawienia zwiększające prywatność i bezpieczeństwo wiadomości

Ta grupa zalet ma dużą różnorodność funkcji, ponieważ każdy użytkownik ma możliwość zdefiniowania, która z nich najlepiej pasuje do rodzaju prywatności, z którego chce korzystać.

Przede wszystkim istnieje możliwość usuwać wiadomości w określonym czasie, co wyraźnie zacznie się od momentu, w którym odbiorca zdążył odczytać jego treść.

Podobnie, ta funkcja może być również zastosowana do obrazów, gdzie każdy użytkownik Signal Private Messenger może zdefiniować ile razy kontakt będzie mógł wyświetlić zdjęcie przed zniszczeniem.

Nawet gdy nauczysz się obsługi tej popularnej aplikacji, możesz zdać sobie sprawę, że istnieje taka możliwość zastosować rozmycie na obrazach, w celu ukrycia określonych informacji, a także uniemożliwienia użytkownikom programu dodawania Twojego numeru do swoich kontaktów.

sygnał aplikacji do przesyłania wiadomości dotyczących prywatności

Negatywne aspekty lub wady korzystania z Signal Private Messenger

Czasami jest to znacząco niemożliwe nie porównuj ofert dostarczanych przez niektóre produkty, w obecności innych, które są bardziej powszechne, dlatego po dłuższym lub krótkim czasie ta skuteczna aplikacja ma wady.

Brak wspólnych funkcji

Istnieją umiejętności, które mają inne programy komunikacyjne, takie jak WhatsApp, które umożliwiają udostępnianie Twojej lokalizacji w czasie rzeczywistym i prowadzić rozmowy wideo nawet z 8 osobami, którego choć mogą wydawać się mało użyteczne, Signal Private Messenger brakuje i jest wadą w stosunku do konkurencji.

Brak członków

Pomimo szybkiej popularności, jaką zdobyła, i sposobu, w jaki jej użytkownicy starali się nauczyć, jak korzystać z tej alternatywnej aplikacji do WhatsApp, nadal istnieje bardzo mała liczba osób, które dołączyły do ​​twoich usług.

Dlatego ci, którzy dołączyli do ich społeczności, mają ograniczenia komunikacyjne ze względu na znikome wykorzystanie członków światowej populacji.

dołącz do naszego kanału telegram