Skip to content

Jak automatycznie sadzić na terenach uprawnych w grze Minecraft (przykład)

22 de luty de 2021

Jak już wiesz Minecraft, nie chodzi tylko o budowanie światów, przybory lub broni, powinieneś również wykorzystać przestrzeń w domu do uprawy różnych artykułów spożywczych. W tym artykule nauczymy Cię bardzo praktycznego sposobu uprawy roślin. Tak, jak to słyszysz, a my pokażemy Ci, jak postępować, abyś mógł Automatycznie sadz na polach w Minecraft.

Jak zawsze, aby na tych światach można było wszystko, musisz zebrać określone materiały i połączyć je ze sobą. Powiemy Ci jakich materiałów potrzebujesz, jak je znaleźć i jak dokładnie je wykorzystać, abyś mógł mieć automatyczną kulturę.

Oznacza to, że musisz wybrać rodzaj rośliny, którą zamierzasz posadzić, aby spędzić niezbędny czas możesz zbierać, ziemniaki, kukurydzę, pomidory itp.

Co fascynuje wielu użytkowników zanurzonych w tym świecie przygoda i ciągłe tworzeniejest to, że zawsze znajdziesz coś nowego do zrobienia.

Widzieliśmy to już w wielu samouczkach, w których uczysz się zbierać, zabijać smoki, wykonywać zaklęcia. Znasz też wiele technik i do czego służą niektóre narzędzia lub użycie niebezpiecznych warzyw, takich jak trujący ziemniak.

Jak automatycznie sadzić pola uprawne w grze Minecraft

Aby rozpocząć ten wspaniały samouczek, zaczniemy od wskazania potrzebnych materiałów i automatycznego sadzenia na polach uprawnych Minecraft.

Zasadniczo użyjesz następujących 3 Repeaterów, czerwonej ziemi lub czerwony kamień, Leje te, które są niezbędne, skrzynie, dozowniki niezbędna ilość, wiadra z wodą, 1 guzik, blok, który dowolny typ do przykrycia.

I wreszcie co chodźmy uprawiać lub sadzićGdy mamy już wszystkie te materiały pod ręką, możemy przystąpić do sadzenia.

W naszym konkretnym przypadku weźmiemy obszar o wymiarach 7 x 6 bloków i wypełnimy go ziemią. Oczywiście, jeśli chcesz go powiększyć lub pomniejszyć, jest to dozwolone, wszystko według własnego uznania.

Następnym krokiem jest pobranie dozowników i umieszczenie ich na zielonych blokach wełny. Po bokach ogrodu możesz umieścić bloki kamieni, ale musisz uważać, aby zrobić dziury w środku ogrodu, aby woda mogła przez nie przepływać. Kiedy te dziury zostaną zrobione, wypełnimy je wodą.

Kolejne kroki, aby automatycznie zasadzić pola uprawne w grze Minecraft

Następnym krokiem jest umieszczenie w dozownikach wiadra wodymusisz się o to upewnić, teraz losowo mijamy glebę i nawadni się dzięki wodzie, którą wcześniej zalaliśmy. Następnie tam, gdzie umieściłeś wodę, musisz położyć kamienne bloki na górze, to zrobione, nie zamierzamy umieszczać z tyłu, gdzie są dystrybutory.

Teraz nadchodzi bardzo ciekawy krok i polega na umieszczeniu repeaterów sieci Stone, najpierw po prawej stronie kamiennego bloku. Spróbuj ustawić repeater na środku, dzięki czemu sygnał z sieci Stone będzie silny. Następnym krokiem jest umieszczenie podwójnej skrzyni po lewej stronie kamiennych bloków.

W tym miejscu możesz przechowywać plony, które zbieramy w naszym ogrodzie, aby to działało w ten sposób. Połączmy leje do kapturaW ten sposób plon zostanie przeniesiony do obszaru, w którym będzie przechowywany. Ostatnim krokiem będzie dodanie przycisku, który bez problemu umieścimy w sieci Stone.

Po wykonaniu tych kroków możemy rozpocząć kultywację, jak już wspomnieliśmy, możesz kultywować, co chcesz. Teraz musisz tylko poczekać, aż rośliny wyrosną i jeśli chcesz zobaczyć swoją magię uprawa automatyczna Wystarczy wcisnąć przycisk, a zobaczysz, jakie to będzie magiczne.

upraw minecraft

Proces może wydawać się nieco długi, ale tak nie jest, po prostu wyjaśniliśmy ci go w bardzo dydaktyczny sposób, abyś mógł bardzo dobrze zrozumieć kroki.

Efekt końcowy będzie niesamowity, a wtedy możesz poświęcić się czemuś innemu. Ale co najważniejsze, nauczyłeś się jak automatycznie sadzić pola uprawne w grze Minecraft.

dołącz do naszego kanału telegram