Skip to content

Jak anulować zamówienie na życzenie, które złożyłem przez pomyłkę, bardzo proste! (Przykład)

25 de luty de 2021

Mówiąc o zakupach w tej chwili, pojawia się niewielki strach przed wyjściem, co jest motywowane pandemią, która obecnie uderza w świat. Okazuje się jednak, że wdrażany jest bardzo powtarzalny trend i jest nim korzystanie ze sklepów wirtualnych, takich jak Wish.

Co to oznacza, zakupy online lub przez Internet, aw tym artykule pokażemy, co należy zrobić Anuluj zamówienie na Wish, które zrobiłem przez pomyłkę. Bardzo proste!

Jak być może już wiesz, Wish to sklep internetowy oferujący szeroką gamę produktów z Chin. Być może jest to przeszkoda w zakupie, ale okazuje się, że istnieje inny wirtualny sklep jak Aliexpress, który można bezpiecznie kupić i który również sprzedaje produkty z Chin i obecnie ma ogromne wolumeny sprzedaży w swoich towarach.

Bardzo ważne jest to, że ta internetowa platforma sprzedaży Wish oferuje swoim klientom dużą liczbę wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Oferuje również z aplikacji lub z oficjalnej strony internetowej prosty sposób śledzenia zakupionego produktu, dokonywania zwrotów, a nawet Anuluj zamówienie na Wish, które zrobiłem przez pomyłkę. Bardzo proste!

Jak anulować zamówienie na Wish, które zrobiłem przez pomyłkę Bardzo proste!

Wish to wirtualny sklep, jak wiele innych, w którym możesz składać zamówienia i składać zamówienia na każdy produkt oferowany w różnych kategoriach, które znajdziesz. Jak już wiesz, możesz uzyskać do niego dostęp z aplikacji, którą pobierzesz na swój telefon komórkowy. Albo to IOS lub Android, albo ze strony głównej, do której możesz wejść z komputera osobistego.

Następnie wskażemy kroki, które musisz wykonać, abyś mógł bez problemu anulować zamówienie, które złożyłeś omyłkowo. Instrukcje, które tu pokazujemy, pochodzą z aplikacji Wish, ale można ich używać ze strony internetowej z komputera, więc zaczynajmy.

Krok, aby anulować zamówienie na Wish, które zrobiłem przez pomyłkę

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest przejście do aplikacji Wish z telefonu komórkowego, zalogujemy się i przejdziemy do menu opcji. Tam musimy kliknąć opcję Historia zamówień, która zwykle znajduje się pod opcją koszyka. Ta czynność pozwoli na pojawienie się nowego okna z listą zamówionych pozycji.

U dołu elementu, który chcesz anulować, pojawi się przycisk Skontaktuj się z Helpdeskiem, Kliknij na to. Następnie musisz wybrać opcję Chcę anulować zamówienieale ważne jest, aby pamiętać, że firma umożliwia anulowanie zamówienia, jeśli zrobisz to 8 godzin wcześniej, w przeciwnym razie jest bardzo prawdopodobne, że Twój przedmiot został już wysłany.

Jeśli nie, minął czas, w którym Wish umożliwia anulowanie zakupu musisz zażądać zwrotu pieniędzy. Pamiętaj również, że anulacje są bezpłatne i nie generują żadnych dodatkowych opłat. Jeśli chcesz zażądać zwrotu pieniędzy, musisz zrobić to, co wskażemy poniżej.

Wystarczy wejść do historii zamówień i poszukać przedmiotu, a następnie skorzystać z wirtualnego czatu, aby poprosić o zwrot pieniędzy. Pojawi się żółte pole z pytaniem, czy termin dostawy minął i jeszcze go nie otrzymałeś. Będziesz mieć dwie opcje, musisz kliknąć opcję NIE.

Anuluj zakup życzenia akcesoriów

Następnym krokiem jest wybranie opcji Skontaktuj się z pomocą techniczną, a oni ponownie ustawią dwie opcje i musisz kliknąć opcję NIE. Teraz pojawi się komunikat informujący, że możesz otrzymać zwrot pieniędzy. W takim przypadku musisz kliknąć opcję Chcę otrzymać zwrot pieniędzy.

Teraz będziesz musiał tylko wskazać, w jaki sposób chcesz otrzymać zwrot, jeśli wybierzesz opcję gotówkową, wpłynie on bezpośrednio na Twoje konto w ciągu 10 dni roboczych. I tak łatwo możesz anuluj zamówienie na Wish.