Skip to content

Jak aktywować tryb odzyskiwania na moim iPhonie za pomocą przycisków lub bez nich?

22 de styczeń de 2022

Technologia z biegiem lat staje się coraz lepsza i widzimy to w zmianach, jakie co roku dokonują telefony. W dzisiejszych czasach możemy cieszyć się telefonami z bardzo wydajnymi systemami aparatów, bateriami, które mogą wytrzymać dzień bez ładowania i ekran o wysokiej rozdzielczości.

Jednak najważniejsze ulepszenia znajdują się na poziomie systemu operacyjnego, z którym współpracują te urządzenia, ponieważ masz możliwość uruchomienia dowolnego typu aplikacji. Ale te systemy mieć tryb odzyskiwania dzięki którym możesz wyeliminować błędy, które przedstawia Twój telefon komórkowy. Na iPhonie będziesz mógł go aktywować w ten sposób.

Jakie jest jedno z najszybszych rozwiązań do rozwiązywania błędów iPhone’a?

Jedną z rzeczy, na które zawsze musimy czekać przez telefon, jest co stanowi problem lub awarię, ponieważ projektanci zawsze pomijają jakiś szczegół, który z czasem pojawia się na telefonie komórkowym.

Jeśli posiadane urządzenie to iPhone i przedstawia problem lub nie działa, możesz zrobić dwie rzeczy. Idziemy do Wyjaśnij szczegółowo, ponieważ w zależności od posiadanego modelu iPhone’a proces będzie się różnił.

uruchom go ponownie

Jednym ze sposobów naprawienia błędu wyświetlanego przez telefon jest jego ponowne uruchomienie. Dzieje się tak, ponieważ jest prawdopodobne, że włącz telefon komórkowy To nieprawidłowo uruchomiło jedną z jego funkcji i z tego powodu ponowne uruchomienie rozwiązuje problem.

Jak wiesz, tam wiele modeli iPhone’a. Z tego powodu opcja ponownego uruchomienia iPhone’a będzie się różnić:

  1. Jeśli Twój telefon to jeden z modeli 13, 12, 11 lub X, będziesz musiał nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności. Następnie na ekranie pojawi się reklama, w której naciśniesz opcję „Wyłącz”. Następnie, aby ponownie włączyć iPhone’a, po prostu naciśnij przycisk zasilania, aż ekran się włączy.
  2. Jeśli masz model iPhone’a 6, 7 i 8, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk, aby włączyć ekran znajdujący się po prawej stronie ekranu. Następnie na ekranie, na który klikniesz, wyłącz telefon, a następnie musisz nacisnąć ten sam przycisk, aż ekran się włączy.
  3. Jeśli sprzęt, którego używasz, pochodzi z modeli wcześniejszych niż iPhone 5, będziesz musiał nacisnąć i przytrzymać przycisk u góry ekranu. W ten sposób będziesz musiał nacisnąć wyłącz, a następnie włącz telefon.

Aktywuj tryb „odzyskiwania”

Tryb odzyskiwania iPhone’a to funkcja, która jest bardzo przydatna, jeśli chodzi o przywróć swój telefon tak, aby wyeliminować wszelkie błędy, które ma. Po uruchomieniu trybu odzyskiwania musisz podłączyć telefon do komputera, ale najpierw musisz aktywować ten tryb.

dziewczyna aktywuje coś na swoim telefonie

Jak poprawnie ustawić tryb odzyskiwania na iPhonie?

W sprzęcie elektronicznym zawsze niezbędny jest tryb awaryjny lub awaryjny, z którego możemy usuń wszelkie uszkodzenia do naszego systemu komputerowego we właściwy sposób. Dlatego telefony iPhone mają ten tryb i w ten sposób można je aktywować.

Z przyciskami zwiększania i zmniejszania głośności

Jak już wiesz, jednym ze sposobów usunięcia błędów urządzenia iPhone jest wyjście z trybu odzyskiwania. dla ciebie do osiągnięcia aktywuj ten tryb będziesz musiał to zrobić w zależności od posiadanego modelu iPhone’a:

  1. W modelach od iPhone’a 8 do iPhone’a 13 trzeba szybko i ciągle naciskać przyciski zwiększania i zmniejszania głośności. Następnie będziesz naciskać przycisk włączania ekranu, aż ekran się włączy.
  2. W przypadku iPoda Touch i wszystkich modeli iPhone’a 7 konieczne będzie jednoczesne naciśnięcie przycisku bocznego lub górnego oraz przycisku zmniejszania głośności i zwolnienie ich, gdy ekran włączy się w trybie odzyskiwania.
  3. Na iPhonie 6 i wcześniejszych modelach można aktywować ten tryb, naciskając kolejno przycisk boczny i przycisk Home na ekranie. Musisz je naciskać, aż tryb odzyskiwania zostanie aktywowany.

dołącz do naszego kanału telegram