Skip to content

Jak aktywować pływające bąbelki czatu w WhatsApp tak samo jak w Messengerze

12 de lipiec de 2023

Jest to standard, że aplikacje do przesyłania wiadomości, takie jak Facebook Messenger, Google HangoutsMają słynne bąbelki, które pozwalają automatycznie zobaczyć czat z osobą, z którą rozmawiasz w danym momencie, coś, co użytkownicy WhatsApp prawie muszą nacisnąć w aplikacji, ale jak dotąd nic się nie dzieje.

Coś bardzo rozczarowującego, jednak tutaj mamy sugestię, a raczej alternatywę, która pozwala nam włączyć te bąbelki czat WhatsApp będąc zmuszonym do rootowania na urządzeniu z Androidem, najlepszą rzeczą w tej modyfikacji jest to, że pozwala nam odpowiadać na wiadomości z pływającego okna, co jest również niesamowite, ponieważ zapewnia komfort i pozwala nam zoptymalizować czas, ponieważ robimy to nie trzeba czekać na otwarcie aplikacji, ale odpowiadać automatycznie bez żadnych komplikacji, coś niesamowitego i to bez wątpienia nas zaskoczyło, nikt nigdy nie wyobrażał sobie, że posiadanie tych bąbelków na czacie WhatsApp będzie tak funkcjonalne.

Miej bąbelki na czacie WhatsApp

Pomimo faktu, że istnieje więcej aplikacji APK, które mogą dokonać tej modyfikacji i zmienić ten czat na pływające bąbelki, w których znajdują się również Twoje aplikacje, dzisiaj wybieramy Aplikacja DashDow Whatto aplikacja, która pozwala nam tworzyć bąbelki naszych rozmów w naszych menu aplikacji, chociaż jest więcej opcji, wybraliśmy tę, ponieważ jest najlepsza dla tego tematu pływających rozmów lub bąbelków na czacie WhatsApp.

Bąbelki do czatu WhatsApp

Ta aplikacja ma również wtyczkę o nazwie Flychat to oprócz dashdow WhatsApp, lTo, co pozwala ci zrobić, to otworzyć małe wyskakujące okienko, które pozwala szybko odpowiadać na wiadomości bez konieczności otwierania aplikacji, coś naprawdę niesamowitego, ponieważ może być wyświetlane na ekranie blokady, a także w dymkach czatu WhatsApp, świetne uzupełnienie Bubbles na czacie WhatsApp.

Pobieranie Flychata

włącz efekt bańki WhatsApp

Musisz pamiętać, że musisz aktualizować WhatsApp, do najnowszej wersji oznacza to, że nie jest konieczne rootowanie telefonu komórkowego, chociaż z rootem możesz w pełni wykorzystać swój telefon komórkowy, aby wyświetlić bąbelki w WhatsApp czat, jednak prosimy o zainstalowanie obu aplikacji, ponieważ są one doskonałym uzupełnieniem, aby móc uczestniczyć w naszych rozmowach w rekordowo krótkim czasie i oczywiście krótkich czasach, które pozwalają na wykonanie każdego zadania, które zróbmy szybko.

Ta aplikacja wymaga miejsca w pamięci internetowej od 30 MB do 40 MB Zależy to od zainstalowanej wersji Androida, która musi wynosić co najmniej 2.3 i nowsze. Jeśli jednak nie możesz pobrać tych aplikacji, wyczyść pamięć podręczną Google Play i spróbuj pobrać ponownie.

Odpowiadaj na czaty WhatsApp bez otwierania aplikacji

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy otrzymują wiele wiadomości dziennie i ciągle otwierasz aplikację, ta sekcja jest dla Ciebie idealna, ponieważ powiemy Ci, jak możesz odpowiadaj na czaty bez konieczności przebywania w aplikacjiczytaj dalej, aby wiedzieć, jak to zrobić.

Pierwszą opcją, którą ci damy, jest korzystaj z powiadomień aplikacjikiedy je aktywujesz, pokaże Ci na ekranie głównym wszystkie czaty, które masz aktywne, gdy tylko nadejdzie nowa wiadomość, umożliwiając również odpowiedź na tę wiadomość bez otwierania aplikacji, na wypadek, gdybyś nie miał aktywnych powiadomień , ty po prostu musisz:

  • Przejdź do menu WhatsApp.
  • Ustawienia.
  • powiadomienia.

W ramach tej opcji wystarczy je aktywować i tyle. Jest jeszcze jedno rozwiązanie, o którym niewielu wie, to jest do wykorzystania widżety WhatsAppW ten sposób aplikacja ma możliwość zainstalowania własnego widżetu, łatwo i szybko, wystarczy:

  • Dotknij i przytrzymaj ekran główny, aż pojawią się dostępne widżety.
  • Wybierz wybrany widżet WhatsApp.

Ta aplikacja daje 3 różne opcje: otwórz kamerę, otwórz czat, przeczytaj nieprzeczytane wiadomości, oczywiste jest, że trzecia jest tą, którą powinieneś wybrać, aby mieć ją na ekranie głównym sposób odczytywania wiadomości i odpowiadania na nie bez konieczności otwierania aplikacji.

Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych ma nie tylko funkcje zwiększające interaktywność czatów, ale może również ułatwić Ci życie, przyspieszając proces odpowiedzi. Nie wahaj się i zastosuj te sugestie już teraz.

dołącz do naszego kanału telegram