Skip to content

Jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia w Slacku na telefonie komórkowym lub komputerze

10 de kwiecień de 2021

Znaczenie, jakie my, ludzie, przywiązujemy do tworzenia tak wielu urządzeń technologicznych, polega na tym, aby zobaczyć, jak mogą uczynić nasze życie łatwiejszym, abyśmy mogli podnosić jakość naszego życia, a tym samym aspirować do bycia lepszymi we wszystkich aspektach. Spośród tego wszystkiego sposób, w jaki się komunikujemy, jest zawsze najważniejszy.

Dzieje się tak, ponieważ jeśli spojrzymy na to, jak powstają nasze mózgi, jak dorastamy i jak działamy ze sobą, zdamy sobie sprawę, że Istota ludzka jest żywą istotą, która jest inteligentna i ściśle społeczna. Brak komunikacji ze społeczeństwem okazał się szkodliwy dla rozwoju dobrego zdrowia psychicznego.

Dlatego z biegiem lat ludzie stworzyli różne sposoby dzięki którym mogą się ze sobą komunikować. Dzięki istnieniu smartfonów komunikacja stała się znacznie łatwiejsza. Dzieje się tak, ponieważ te urządzenia są bardzo powszechne wśród światowej populacji.

To niezwykle ważne, bo dzięki temu możemy dowiedzieć się wszystkiego, co dzieje się na świecie która nas otacza od razu. Ponadto ludzie stworzyli aplikacje specjalizujące się w środowiskach cyfrowych, w których ludzie mogą się komunikować, znane jako programy lub aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Co to jest aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych i jak działa?

Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych to taka, która umożliwia swoim użytkownikom natychmiastowe wysyłanie wiadomości, które mogą znacznie różnić się sposobem przesyłania informacji. Zazwyczaj, te aplikacje są bezpłatne, i wymagają jedynie utworzenia konta, aby mieć dostęp do tych usług.

Te aplikacje działają, ponieważ firmy, które je tworzą, mają do dyspozycji ogromną ilość plików dostępne szybkie serwery, aw działaniach marketingowych promują bezpłatne usługi, które pomagają firmie uzyskać wyższą pozycję, a tym samym uzyskać większą inwestycję, aby móc utrzymać szybkie serwery. Jedną z tych firm, która oferuje tę usługę, jest Luźny, i jest zorientowany na środowisko pracy.

Co to jest Slack?

Slack to program narzędziowy, który umożliwia użytkownikom tworzenie grup komunikacyjnych, do których są przygotowani zespoły robocze. Tworząc konto Slack, możesz uzyskać dostęp do bezpłatnej aplikacji do pobrania na komputer.

Wszystkie te procesy można wykonać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Slack, która Jest również dostępny w języku hiszpańskim. Pierwotnie nosił nazwę Dharma i prawdopodobnie pobrałeś go pod tą nazwą.

Jednak firma przeszła niedawno przemianę i są teraz znane tak, jak je dziś widzisz. System był w stanie ulepszyć tylko przez lata, więc dzisiaj Slack działa lepiej niż kiedykolwiek.

Firma ta została stworzona przez grupę mężczyzn w Stanach Zjednoczonych, których starała się oferować środowisko komunikacji, które ułatwi to między pracownikami i ich przełożonymi. Platforma umożliwia wysyłanie zdjęć, wiadomości tekstowych, plików, notatek głosowych i nie tylko.

luz na stronie internetowej

Jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia w Slacku na telefonie komórkowym lub komputerze?

Najlepszym sposobem na to podczas korzystania ze Slacka na telefonie z systemem Android jest przejście do trybu Nie przeszkadzać. Osiąga się to bardzo łatwo. Po otwarciu aplikacji na dole zobaczysz przycisk „Ty”, który prowadzi do ustawień konta.

W tej konfiguracji zobaczysz kilka opcji, wśród których będzie przycisk z napisem ¨tryb nie przeszkadzać¨. Naciśnięcie go powoduje przejście do innego ekranu, na którym możesz wybrać, jak długo chcesz unikać powiadomień.

Na komputerze dostęp do tej opcji można uzyskać, klikając swoje zdjęcie profilowe, aby przejść do swojego konta. Następnie wśród opcji tego wszystkiego zobaczysz taką, która mówi ¨Wstrzymaj powiadomienia¨. Pojawią się te same opcje czasu, co w telefonie, i możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

dołącz do naszego kanału telegram