Skip to content

Jak aktywować i wyświetlić interaktywną mapę 3D Map Google z mojego telefonu komórkowego lub komputera

10 de Maj de 2021

Kartografia jako nauka przez wieki przyniosła wielki postęp i od tego zależy wiele elementów bezpieczeństwa, strategię i tak wiele elementów, które ignorujemy, ale mapy są naprawdę bardzo użytecznym elementem w życiu codziennym i naukowym, z tego powodu przenoszone są do innych wymiarów, o których nigdy nie pomyślano. Mapy interaktywne są przykładem postępu kartograficznego i technologicznego, którego nie da się utrzymać.

Teraz można mieć to narzędzie w zasięgu ręki w kilku prostych krokach i być w stanie aktywuj i wyświetl interaktywną mapę 3D Google Maps z telefonu komórkowego lub komputera. Niezależnie od tego, czy jest to wersja tradycyjna, czy lekka i lekka wersja Google Maps Go, jedna z najważniejszych informacji o lokalizacji może być przechowywana w zasięgu klipu.

Możesz chcieć mieć współrzędne miejsca lub użyć narzędzia do dodawania lub oznaczania miejsc, ale możliwość przeniesienia doświadczenia geograficznego na nowy poziom jest czymś, czego nie można zignorować. Wyświetl i aktywuj mapę 3D w Google Maps, jest to niezwykle przydatne narzędzie.

Aktywuj i wyświetl interaktywną mapę 3D Map Google na telefonie komórkowym lub komputerze

Możesz mieć jakieś szczególne miejsce, które chcesz zobaczyć, z ciekawości lub większego zainteresowania, a dostęp do niego jest tak ważny, że na Mapach Google umieszczane są pinezki lub znaczniki, dlatego konieczne jest pokazanie specjalnego sposobu patrzenia miejsc, mówimy oczywiście o interaktywne mapy 3D z Google Maps.

Zgodnie z oczekiwaniami, aby zobaczyć interaktywną mapę 3D Map Google z telefonu komórkowego lub komputera, będzie to opcja, której proces jest niezwykle prostyponieważ specjalne narzędzia opracowywane przez Google są dołączane do aktualizacji swoich aplikacji. Dlatego jeśli aplikacja jest już zaktualizowana, należy wykonać tylko kilka kroków.

Pierwszą rzeczą będzie wejście tam możesz zobaczyć, jak interfejs wyświetla mapę w tradycyjny sposóbPrzed modyfikacją do interaktywnej wersji 3D zaleca się, aby mapa była pomniejszona, aż uzyskasz szerszy widok całego regionu, jeśli to możliwe, zmiana jest lepiej doceniona i staje się bardziej interaktywna podczas powiększania interaktywnej wersji 3D .

Po prawej stronie interfejsu widać ikonę, która różni się w zależności od obsługiwanej wersji, w Androidzie jest to ikona, która wygląda jak arkusz na innym, aw komputerowej wersji Map Google przypomina kulę ziemską, prawda jest taka, że ​​w obu wersjach trzeba zrobić klip lub kliknąć na niego, da to możliwość wyboru pomiędzy dwoma widokami lub dwoma stylami wyświetlania, są to te z „trójwymiarowy„I to z”Widok ulicy”, W trójwymiarowym widoku mapę można przeglądać interaktywnie w 3D.

Czy we wszystkich wizualizacjach widzisz interaktywną mapę 3D z Map Google?

Musimy poczynić ważną obserwację i to właśnie przedstawia Google Maps różne style wyświetlania, na którym zostaną odzwierciedlone bardzo precyzyjne i szczegółowe informacje odpowiadające wysokim kryteriom jakości i szczegółowości, jakie firma Google stawia na wszystkich swoich produktach.

Te style wyświetlania są podstawowymi elementami, na których działa ogólne wyświetlanie map w Google, jest to plik wyświetlacz satelitarny i wyświetlacz reliefowy, a mówienie o nich jest konieczne, ponieważ interaktywny widok 3D map można pomylić z jedną z nich lub próbować zastosować lub być postrzegany w niewłaściwy sposób.

Powstaje zamieszanie między wizualizacją satelitarną a wersją interaktywnej wizji mapy 3D, produktu o wysokiej jakości obrazu, który będą reprezentować, więc publiczni współpracownicy, że w praktyce są tacy sami, ale tak nie jest.

Oglądanie satelitarne jest dosłownie widok Ziemi w pionie, który wywierany jest w połączeniu z satelitą który emanuje obrazem dla swojej próbki w aplikacjach mobilnych, z których pochodzą elementy o dużym znaczeniu strategicznym i interaktywnym dla użytkownika.

świecąca mapa mapy google

Ze swojej strony interaktywny widok 3D jest narzędziem stosowanym do standardowego widoku map, które pozwala na posiadanie bliższy i bardziej szczegółowy widok przestrzeniDlatego interaktywna wersja 3D ma zastosowanie tylko w widoku standardowym, a nie w widoku satelitarnym i reliefie.