Skip to content

Ile to kosztuje i gdzie uzyskać Google Family Link? | Jest wolne?

19 de listopad de 2021

Family Link to aplikacja, która pozwala rodzicom obserwuj i kontroluj treści, które oglądają Twoje dzieci poprzez ekrany, czas jaki spędzają przed nimi oraz za pomocą innych filtrów ograniczają treści, które mogą być dla nich nieodpowiednie, a wszystko to poprzez powiązanie kont pomiędzy urządzeniami rodziców i dzieci.

W jakim wieku możesz zacząć korzystać z Google Family Link?

Nie ma minimalnego wieku, aby zacząć korzystać z tej aplikacji, to rodzice decydują o używaniu tego narzędzia do dbania o treści, które ich dzieci widzą, gdy nie są w pobliżu, niezależnie od wieku dziecka rodzice mogą połączyć swoje urządzenia ze swoimi.

Korzystanie z Google Family Link może nadzorować treści, które oglądają dzieci do 14 roku życia, ponieważ od tego wieku mogą wyłączyć opcję monitorowania treści; jednak rodzice zostaną o tym powiadomieni, dlatego urządzenia mogą zostać wyłączone do czasu interwencji rodziców.

Jego użycie jest bezpłatne, to narzędzie monitorujące jest stworzone po to, aby rodzice mogli zatroszczyć się o swoje dzieci przed niebezpieczeństwami i szkodliwymi treściami, jakie może przedstawiać internet, chociaż aplikacja działa ściśle pod nadzorem rodziców, kiedy dziecko skończy 14 lat mogą wspólnie decydować o swoich rodzicach czy kontynuować nadzór.

Jak zacząć korzystać z Google Family Link ze swoimi dziećmi?

Upewnij się, że aplikacja jest dostępna w Twoim kraju, abyś mógł uzyskać dostęp do Sklepu Play i pobrać ją na swoje urządzenie i urządzenie dziecka; Ta aplikacja umożliwia monitorowanie już utworzonego konta lub nowego konta. Otwierając konto z urządzenia dziecka i wprowadzając „ustawienia”, będziesz mieć dostęp do różnych opcje opieki nad treścią.

W konfiguracji można umieścić termin korzystania z aplikacji i wyszukiwań konta Twojego dziecka, można to zrobić, przechodząc do „Cyfrowego dobrostanu i kontroli rodzicielskiej” lub „Kontroli rodzicielskiej”; W zależności od wersji Androida przejdź do zakładki „Limit dzienny”, wprowadź swój kod dostępu dla rodziców i wybierz limit czasu korzystania z aplikacji.

limit czasu na link do rodziny
Możesz wybrać, które aplikacje chcesz zablokować na urządzeniu dziecka, w tym celu należy wejść na swoje konto z urządzenia i wybrać dziecko, wybrać „zainstalowane aplikacje” i wybrać, które z nich zablokować, chociaż niektóre aplikacje nie pozwalają na blokowanie, ponieważ są niezbędne do działania nadzoru .

Family Link umożliwia również poznanie lokalizacji urządzenia dziecka, w tym celu należy wejść do aplikacji i wybrać dziecko, nacisnąć opcję „lokalizacja”, a następnie „skonfiguruj”; Aktywuj usługi lokalizacyjne i naciskając opcję „aktywuj”, będziesz mógł wiedzieć, gdzie znajduje się urządzenie Twojego dziecka w ciągu do 30 minut.

przypisanie użytkownika

Jakie są najlepsze alternatywy dla ograniczenia treści do Google Family Link?

Google Family Link to główna opcja do monitorowania aktywności dzieci na ich urządzeniach za pośrednictwem kont powiązanych ze sobą; Istnieją jednak inne możliwości kontrolowania tego, co robią twoje dzieci, nie będąc blisko nich.

Opcją kontroli rodzicielskiej jest „Qustodio”, jest to aplikacja, która pozwala rodzicom na ograniczenie korzystania z gier lub aplikacji, blokowanie połączeń lub wiadomości, posiada przycisk alarmowy, a rodzice otrzymują raport o aktywności, która miała Twoje dziecko . Ta aplikacja ma dwie wersje: jedną darmową i jedną premium.

Kids Place to aplikacja, która umożliwia modyfikowanie dostępnych treści i aplikacji, gdy przekazujesz telefon komórkowy swojemu dziecku, chroni również Twoje dane osobowe, zapobiega zakupom lub wydawaniu pieniędzy w Internecie, a także uniemożliwia dziecku wykonywanie połączeń lub wysyłanie wiadomości podczas korzystania z telefonu komórkowego.

Locategy to połączenie lokalizatora GPS i monitorowania treści; Pozwala również na ustalenie limitu czasu spędzanego przez dziecko przed ekranem, wyśle ​​​​raporty, jeśli dziecko opuści określoną lokalizację i pokaże historię lokalizacji.

My Sereno: Kontrola rodzicielska, ta aplikacja pozwala wybrać aplikacje, z których mogą korzystać Twoje dzieci, monitorować odwiedzane strony internetowe, nakładać ograniczenia czasowe na korzystanie z urządzenia; poza tym to ci pozwoli przeglądać i odsłuchiwać wiadomości i notatki głosowe wysłane przez WhatsApp lub Messenger.

Norton Family to aplikacja Twojej firmy ochroniarskiej, która blokuje nieodpowiednie treści, obejmuje nadzór nad witrynami i stronami, na które wchodzą Twoje dzieci, masz możliwość ograniczyć, do kogo wysyłają wiadomości i geolokalizację.

dołącz do naszego kanału telegram