Skip to content

Do czego służą zwoje na Hay Day? Materiały i pozwolenia na rozbudowę

2 de luty de 2021

Hay Day to mobilna gra firmy Supercell, dostępna od 21 czerwca 2012 roku. Jest to symulator farmy dla wielu graczygdzie dbamy o nią i sprzedajemy zboża oraz produkty pochodzenia zwierzęcego. Wtedy będziemy musieli rozbudować naszą farmę i musimy wiedzieć, do czego służą zwoje w Hay Day? Oprócz materiałów i pozwoleń na rozbudowę.

Być może próbowałeś wcześniej stworzyć farmę zwierząt na urządzeniach z iOS; A potem być może chciałeś wiedzieć, jakie są najlepsze gry rolnicze na Androida lub iOS w stylu Minecraft? Ale dzisiaj zachęcamy do tego spróbuj Hay Day.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś tej przygody, Zalecamy pobranie go już dziś. Możesz pobrać aplikację Hay Day na telefon komórkowy z systemem Android na stronie Google Play; Ale jeśli masz urządzenie mobilne Apple z systemem iOS, możesz je również kupić w App Store.

O czym jest Hay Day i jak się w to gra?

Zabawa rozpoczyna się w momencie, gdy nasz wujek, właściciel farmy, przechodzi na emeryturę i zostawia nam zajęcie się swoim biznesem. Więc będziemy musieli uprawiać nasze uprawy, hodować różne gatunki zwierząt uprawiać i sprzedawać nasze produkty.

Dokonując sprzedaży, zarabiamy monety które możemy wykorzystać do zakupu nowych materiałów, budynków do rozszerzenia naszej produkcji; dodatkowo możemy również zakupić przyjazne zwierzaki i różne przedmioty dekoracyjne do naszego gospodarstwa.

Plik sąsiedzi mogą łączyć się ze sobą, tworząc sąsiedztwa; które są zgrupowane, aby pomagać sobie nawzajem, rozmawiać lub przekazywać przedmioty. Darowizny mają maksymalnie 20 jednostek dziennie, a prośby można składać tylko co 12 godzin.

Kiedy nasza farma osiągnie szczyt pod względem budynków i produkcji, będziemy musieli powiększyć naszą ziemię. To jest w tej chwili, kiedy będziemy musieli używać zwojów, pewnych rodzajów materiałów i pozwolenie na przedłużenie.

Po co są zwoje w Hay Day?

Zwoje to klasa obiektów, które pozwoli nam uzyskać bonusy w grze. Spośród różnych zwojów najbardziej interesuje nas rozszerzenie zezwoleń. Dzięki nim możemy odblokować nowe obszary w pobliżu naszej farmy, które znajdują się na drugim końcu drogi.

To da nam możliwość budowy większej liczby budynków produkcja, przechowywanie, a nawet domy dla zwierząt. Że możemy je zlokalizować na przedłużeniu farmy, na jeziorze rybackim lub w miasteczku, w zależności od tego, czego chcemy. A tym samym popraw naszą sprzedaż.

Nie można zapisać uprawnień do rozszerzania w stodole ani nie można ich kupić ani sprzedać. Możesz je zdobyć, kręcąc kołem fortuny, otwierając tajemnicze skrzynki, zdobywając kolejne poziomy i przechodząc przez punkty kontrolne podczas derbów.

ruletka fortuna

Jest 59 ogranicz liczbę uprawnień do odblokowania wszystkie 9 dodatkowych obszarów gry; Po ukończeniu wszystkich nie możesz już zdobyć kolejnych zezwoleń. Każda działka wymaga określonej liczby zezwoleń, które wahają się od 1 do 10.

Materiały do ​​rozbudowy i pozwolenia na rozbudowę naszej farmy w Hay Day

Materiały potrzebne do rozbudowy wykorzystujemy do zdobycia nowych terenów farmy, jeziora rybackiego, a także miasteczka. Te materiały są zbierane losowokiedy zbieramy plony; chociaż dostajemy je również w tajemniczych pudełkach, w sklepach innych graczy lub kupując je za diamenty.

Będziemy potrzebować aktów własności ziemi, maczug, fragmentów map, oznaczania stawek i pozwoleń na rozbudowę. Wymagany poziom 22i kosztują od 112 do 403 monet, czyli 12 diamentów; Z wyjątkiem pozwoleń na rozbudowę, które mają poziom 25 i są bezcenne, ponieważ są uzyskiwane w inny sposób.

Materiały docieramy na stragany graczy, również za pomocą diamentów, zbierając plony lub produkty, które robisz, kręcąc kołem fortuny, w sieciach i tajemniczych skrzynkach lub po obejrzeniu przyczepy.

Teraz, kiedy już wiesz, do czego służą zwoje w Hay Day i plik potrzebne materiały i pozwolenia na rozbudowę aby rozwinąć swoją farmę. Możesz udostępnić informacje zawarte w tym poście wszystkim swoim znajomym; aby mogli konkurować i zobaczyć, kto jest najlepszy ze wszystkich rolników.

dołącz do naszego kanału telegram