Skip to content

Dlaczego wszystko jest w Minecraft Square lub podobne do pikseli? – Znać odpowiedź

29 de styczeń de 2021

Minecraft to najlepsza gra typu sandbox w historii, a także najlepiej sprzedający się tytuł na świecie. Zasłużyło to na swoją reputację z wielu powodów, ale jednym z głównych jest jego wyjątkowa estetyka wykonana z obrazów (a także fakt, że jest tak konfigurowalny, że można nawet wykonać lub stworzyć skórkę); mając to na uwadze, dzisiaj odpowiedź na pytanie Dlaczego wszystko jest w Minecraft kwadratowe lub podobne do pikseli?

Każdy przynajmniej raz w życiu się nad tym zastanawiał. Tak, to jedno z największych pytań dla wielu dzieci i dorosłych uzależnionych od tego ciekawego tytułu. Nie za mniej, ponieważ była to pierwsza gra w historii, która prezentowała podobną grafikę, która wyglądała tak dobrze przy tylko jednym kształcie.

Dlaczego wszystko jest w Minecraft kwadratowe lub podobne do pikseli?

Aby przejść od razu do rzeczy, odpowiedź na pytanie Dlaczego wszystko jest w Minecraft kwadratowe lub podobne do pikseli? Bardzo proste, bo tak chciał twórca gry (dla szerszego kontekstu warto przyjrzeć się bliżej kto jest twórcą Minecrafta i jego życie). Wydobycie i przetrwanie, które dostałem z tytułu o nazwie infiniminer, ale estetyka gry w kratkę była taka, że ​​chciał, aby tak było.

Nie był to jednak kaprys, ale raczej zdał sobie sprawę, że to, czego w tamtym czasie brakowało w branży, to prosty tytuł, który dał graczom możliwość wyrażenia siebie bez ograniczeń. On sam powiedział to własnymi słowami w wywiadzie prosta i dynamiczna gra miała potencjał, by stać się hitem.

Pamiętaj, że w tamtym czasie firmy koncentrowały się na grach o wyższej jakości graficznej. Więc wpływ oglądanie gry opartej tylko na pikselach i klatkach wstrząsnęło społecznością graczy.

Trzeba też powiedzieć, że gra ma tę figurę geometryczną, ponieważ to ona najlepiej dostosowuje się do stosowanych przez nią metod konstrukcyjnych. Umiejętność robienia dosłownie wszystkiego ze zdjęciami. A tak przy okazji, dla twórców w tamtym czasie było to plusem, że gra była w pikselach i nie ważyła aż tak dużo, bo to obniżyło koszty rozwoju.

Historia sukcesu

W związku z powyższym odpowiedź na pytanie została już udzielona Dlaczego wszystko jest w Minecraft kwadratowe lub podobne do pikseli? teraz nadszedł czas, abyś zobaczył ewolucję tytułu. Minecraft odniósł światowy sukces, jest tak duży, że w 2019 roku zdetronizował Tetrisa jako najlepiej sprzedającą się grę w historii.

I choć w tej chwili to wszystko jest sukcesem, nie zawsze tak było. Dla tych, którzy nie wiedzą, wydana w 2009 roku beta, z którą większość się rozpoczęła, została sfinansowana praktycznie przez fanów z systemem wczesnego dostępu, który dał im dostęp do wersji beta gry.

To dało programistom informacje zwrotne, których potrzebowali do wydania wczesnej wersji, która Skończyłem się zakochiwać w każdym.

krajobraz minecraft w jakości hd

Osoba Markusa (twórca) lepiej znany jako wycięcie, stał się ikoną społeczności graczy. Ponieważ on i jego zespół od razu dołączyli do społeczności, rozwiązując wszystkie istniejące wątpliwości, oficjalna gra została wydana w 2011 roku.

Nie trzeba dodawać, że tytuł od czasu premiery był hitem, dlatego Notch był w stanie stworzyć własną firmę o nazwie Mojang.

Dzięki sukcesowi został przejęty przez Microsoft w 2014 roku, co dało jej jeszcze większą moc finansową i sprawiło, że gra przeskoczyła z PC na telefon komórkowy i Xbox One. Więc teraz nie ma jednej lub kilku gier Minecraft, które trzeba znać, i w tym celu musisz sprawdzić, ile jest gier Minecraft i o co chodzi w każdej z nich?

Dzięki temu drugiemu znasz już historię sukcesu, a także odpowiedź na pytanie: dlaczego wszystko jest w Minecraft kwadratowe lub podobne do pikseli? Teraz wystarczy wejść na oficjalną stronę i pobrać żądaną wersję gry.

dołącz do naszego kanału telegram