Skip to content

Dlaczego nie mogę włączyć mojej kamery w HouseParty?

4 de luty de 2021

Jeśli nadal nie wiesz, czym jest Houseparty, musisz wiedzieć, że to doskonała opcja, aby móc prowadzić rozmowy wideo dzięki interfejsowi aplikacji mobilnej. Jego oficjalne uruchomienie nastąpiło pod koniec 2016, dzięki firmie Epickie gry. Został polecony tym, którzy chcą prowadzić rozmowę wideo między przyjaciółmi, rodziną, a nawet współpracownikami.

Celem tej aplikacji jest utrzymywanie więzi między ludźmi za pomocą łącza komunikacyjnego, które jest obsługiwane przez prosty, ale bardzo wydajny interfejs.

Chociaż istnieje wiele zastosowań tego stylu, które obejmują komunikatory internetowe, Houseparty różni się tym, że jest wielofunkcyjna platforma, gdzie również maksymalna liczba osób w rozmowie wideo wynosi osiem osób. Dzięki tej aplikacji nikt nie może zostać pominięty w rozmowie w towarzystwie najbliższych, zawsze mając na uwadze bezpieczeństwo, którego potrzebuje użytkownik.

Jednak w przypadku tej aplikacji może wystąpić rozszerzona seria błędów, z których nauczymy Cię, jak ją naprawić tutaj.

Jakie są zalety rozmów wideo w Houseparty?

Jest to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, generalnie jej działanie jest podstawowe i nie wymaga żadnego skomplikowanego dostępu. Na podstawowym poziomie oferuje swoim użytkownikom bezpośredni dostęp, który pomaga promować inne promocje i funkcjonalności.

Po prostu naciskając przycisk, będziesz mógł skorzystać z dowolnej jego funkcjonalności, oprócz włączenia więcej niż 8 osób do rozmowy wideo, po prostu naciskając przycisk ”jeszcze”. Również Domówka, umożliwia wysyłanie zwykłych wiadomości tekstowych, tak jakby to był system WhatsApp lub Telegram.

Jak prowadzić grupowe rozmowy wideo w Houseparty

Podobnie jak instalacja tego programu jest dość prosta, tak samo jest ze sposobem, w jaki można rozwijać i używać jego narzędzi.

Aby uzyskać dostęp do grupowej rozmowy wideo w aplikacji, wystarczy, że każdy z uczestników będzie miał zainstalowaną aplikację, dostęp do kamery albo z ich urządzenia Android, iOS lub nawet z komputera, aby rozpocząć zabawę. Jeśli chcesz rozpocząć rozmowę wideo ze swoją grupą znajomych, wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Aby rozpocząć, musisz poinformować znajomych, że zrobią plik aktywność w aplikacji. W tym celu konieczne jest, aby był zainstalowany na wszystkich urządzeniach bez wyjątku.
  2. Zacznij od zainicjowania połączenia wideo z dowolnym uczestnikiem, a po zainstalowaniu wideo i audio pozostali będą mogli zobaczyć specjalny zielony przycisk ze słowem „połączyć”.
  3. Gdy to nastąpi, wszyscy będą uczestniczyć w rozmowie i będą mogli rozmawiać bez przerwy.
  4. Kiedy nadejdzie czas, kiedy nie chcesz, aby nikt inny wchodził do Twojego salonu czatWystarczy wcisnąć guzik z kłódką, aby był zamknięty i nikt inny nie mógł się przyłączyć.
  5. Możliwe, że podczas użytkowania aplikacji wystąpią problemy z dźwiękiem wideo w transmisji.
  6. Zwykle dzieje się tak, ponieważ nie wszystkie uprawnienia do transmisji zostały przyznane. W tym celu wystarczy wprowadzić ustawienia aplikacji i sprawdzić, czy uprawnienia zarówno do dźwięku, jak i obrazu są zielone.

różowy hoseparty mobile

Jakie dodatkowe zastosowania ma Houseparty

Wysyłanie wiadomości tekstowych: Jest to jedno z najbardziej chwalonych narzędzi dla tych, którzy często korzystają z aplikacji. Ta funkcja składa się z małego przycisku z symbolem ikona samolotu, który podaje nazwę użytkownika każdej z osób, które masz w kontaktach aplikacji. Po jego naciśnięciu pojawi się opcja „Przekaż notatkę”, za pomocą której możesz natychmiast wysłać wiadomość tekstową do tej osoby.

Wysyłanie wiadomości wideo: w ten sam sposób, w jaki wysyłane są wiadomości tekstowe, możemy użyć tego samego narzędzia do wysyłania. Jest to doskonałe narzędzie komunikacyjne z kilkoma lub prawie zerowymi błędami, które sprawdza się w przypadku łączyć ludzi.

dołącz do naszego kanału telegram