Skip to content

Dlaczego nie mogę pobrać Disney Plus?

4 de luty de 2021

Użytkownicy mogli napotkać niedogodności związane z brakiem możliwości pobierz Disney Plus na dowolnym urządzeniu. Może to być nieprzyjemne dla osoby, która chce korzystać z platformy w bardziej praktyczny i bezpośredni sposób ze swojego smartfona.

Oczywiście, jeśli nie można go pobrać, tym mniej będziesz mógł zainstalować Disney Plus i cieszyć się nim. Dlatego przesłanki takie jak udostępnianie konta Disney Plus znajomym lub rodzinie nie będą jeszcze możliwe.

Może się to również zdarzyć w przypadku zespołu, przy założeniu, że nie chce on używać przeglądarki do korzystania z treści oferowanych przez platformę streamingową.

Z tych wszystkich powodów mogą być związane z aspektami kompatybilności lub dostępności, o których możemy wspomnieć poniżej.

Dlaczego nie mogę pobrać Disney Plus na mój smartfon?

Mogą istnieć różne powody, dla których użytkownik nie może zainstalować aplikacja w telefonie komórkowym, która będzie się różnić w zależności od używanego systemu.

Ale niezależnie od tego trzeba to naprawić, w przeciwnym razie nie będziesz mieć nawet dostępu do pobierania filmów i seriali Disney Plus.

W systemie Android

Android jest platformą wysoce kompatybilną z wieloma aplikacjami na rynku i chociaż czasami iOS zwykle dostaje wiadomości jako pierwsze, system ten zwykle wygrywa bitwę pod względem szerokości.

To powiedziawszy, istnieje oficjalna aplikacja dla systemu operacyjnego opracowana przez Google, która zapewnia doskonałą wydajność w telefonach komórkowych z najwyższej półki. Niemniej jednak, wielu użytkowników może napotkać niedogodność związaną z niemożnością pobrania Disney Plus na Twoich urządzeniach.

Może to wynikać z dwóch powodów, po pierwsze, prawdopodobnie wersja Androida, którą ma urządzenie, nie jest kompatybilna z aplikacją. Co jest normalne w wielu przypadkach, ponieważ niektóre platformy zwykle wymagają minimalnej wersji, aby móc poprawnie działać.

W ten sposób znajdują ograniczone kilka urządzeń trochę bardziej przestarzałe, przez co nie można znaleźć aplikacji w sklepie.

Na iOS

Jeśli chodzi o iOS, dzieje się to samo, wiele osób utknęło z plikiem stary komputer Apple, może dlatego, że nadal wykonuje swoją pracę.

Dlatego podczas pobierania aplikacji napotykają ten sam problem, ponieważ wymaga wersji iOS 11 lub nowszej.

Ponadto w niektórych krajach instalacja aplikacji jest ograniczona, ponieważ jest niedozwolona lub ograniczona do niektórych części świata. Dlatego, będąc z kraju objętego ograniczeniami, podczas pobierania wystąpi błąd.

Możliwe rozwiązania

Są sposoby, aby tego uniknąć, na przykład możesz spróbować w przypadku braku możliwości dostępu do aplikacji ze sklepu, pobierz Disney Plus z przeglądarki.

Nie gwarantuje to prawidłowego działania aplikacji ani możliwości jej zainstalowania przez urządzenie, ale jest sposobem na jej uzyskanie.

dwa urządzenia mobilne na czarnym tle

Dlaczego nie mogę pobrać Disney Plus na mój komputer?

W przeciwieństwie do platform na telefony, nie ma oficjalnej aplikacji, którą można pobrać na komputer.

Dlatego jedynym sposobem na cieszenie się zawartością Disney Plus jest skorzystanie z kompatybilnej przeglądarki internetowej, czyli takiej, która obsługuje ładowanie elementów strony.

W tym sensie idealnie jest użyć kompletnego i dobrze zbudowanego pliku jako Google Chrome lub Brave (który używa tej samej struktury). Biorąc pod uwagę ograniczenia krajów (na przykład w Ameryce Łacińskiej nie jest dostępne).

Również, jak w urządzeniach Android lub iOSużytkownik może skorzystać z technologii PWA, aby dodać do strony rodzaj aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram