Skip to content

Dlaczego moje konto Disney Plus nie działa?

1 de lipiec de 2021

Obecnie istnieje duża liczba platform streamingowych, które umożliwiają oglądanie treści audiowizualnych jak seriale i filmy online. Jednak tylko prywatne platformy oferują większe funkcje i lepsze wrażenia, jeśli chodzi o chęć obejrzenia serialu lub filmu. Jedną z najpopularniejszych obecnie platform poza Netflix jest Disney Plus.

Disney Plus to platforma do przesyłania strumieniowego opracowana przez firmę Disney, na której są zarejestrowani użytkownicy może mieć dostęp do wszystkich ekskluzywnych treści oferowane przez firmę, licząc seriale takie jak „The Mandalorian” i filmy takie jak „Mulan”

Jeśli niedawno kupiłeś konto w Disney Plus i zastanawiasz się Dlaczego moje konto Disney Plus nie ładuje się i nie działa? Cóż, podamy Ci możliwe powody i sposoby rozwiązania tego problemu.

Disney Plus od czasu, gdy odszedł jako aplikacja rozrywkowa, wprowadził wiele innowacji na istniejącym już rynku. Przynosi także nieskończoną ilość nowych treści. Ze względu na jego popularność wiele osób ma go na różnych swoich urządzeniach. Jednak chociaż zdarza się to bardzo rzadko, może się zdarzyć, że prezentować awarie podczas przeglądania jego treści.

Dlaczego moje konto Disney Plus nie jest obciążane?

Chociaż jest to rzadki błąd, może się zdarzyć, że podczas próby użycia konta do oglądania serialu, nie ładuje się lub po prostu nie możesz wejść używając swoich danych. Ten problem może wystąpić, gdy masz połączenie z Internetem z lokalizacji, która nie pozwala na zobaczenie usługi. Bardzo rzadko może się zdarzyć, że Twoja strona zostanie zablokowana przez dostawcę, więc możesz spróbować użyć VPN, aby to wykluczyć.

Jeśli uda Ci się wejść na stronę, ale problem dotyczy bezpośrednio Twojego użytkownika, powinieneś sprawdzić, czy nie wprowadzasz błędnych danych. Jeśli masz pytania dotyczące hasła, zawsze możesz je zmienić. Robisz to za pomocą przycisku, który pojawia się poniżej, w którym umieszczasz swoje dane. Musisz tylko mieć otwartą pocztę, w celu potwierdzenia Twoich danych.

Z drugiej strony problem może dotyczyć sprzętu komputerowego, który z jakiegoś powodu wyświetla awarie z internetem lub na skontaktuj się z serwerem Disneya. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić, czy możesz uzyskać dostęp do swojego konta z innych urządzeń.

konto Disney Plus nie ładuje się i nie działa

Musisz pamiętać, że możesz użyć swojego smart TV, aby wejść na swoje konto i że możesz to zrobić również przez telefon komórkowy, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Androida, czy jeśli masz urządzenie z IOS. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego konta jako takiego, czy też komputera.

Co zrobić, gdy nie można połączyć się z Disney Plus?

Jak zwykle Konta Disney Plus Zwykle nie zawodzą, ponieważ są płatne, mają pełne wsparcie firmy, która zawsze stara się, aby jej klienci mieli najlepszą obsługę. Istnieją jednak również bezpłatne konta, które są uzyskiwane całkowicie legalnie, ale mają ograniczony czas życia.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, Twoje konto może być już dezaktywowane. Więc nie będziesz mógł wejść, nawet jeśli masz prawo do swoich danych. Oprócz tego, jeśli chcesz mieć ponownie dostęp i nie tracisz żadnej listy odtwarzania. Będziesz musiał zapłacić za każdą z dostępnych subskrypcji, jest to łatwe do zweryfikowania, ponieważ kiedy wchodzisz z ich kontem, powinieneś otrzymać powiadomienie o wygaśnięciu.

Z drugiej strony, jeśli Twoje konto jest aktywne i nie rozumiesz, co się dzieje, możesz spróbować odłączyć wszystkie powiązane urządzenia. Gdy to zrobisz, będziesz musiał ponownie zainstalować aplikację na swoich urządzeniach lub w razie potrzeby zaktualizuj go.

W ten sposób masz pewność, że Twoje konto nie jest nasycone. Dzieje się tak, ponieważ możesz podłączyć tylko cztery urządzenia, a jeśli spróbujesz podłączyć więcej z nich, pojawi się błąd. Oto kilka zaleceń, które pomogą rozwiązać problem podczas łączenia się z Disney Plus:

Sprawdź szybkość połączenia internetowego

Połączenie z Internetem jest jednym z najważniejszych czynników, które będą decydować szybkość, z jaką będą odtwarzane Twoje seriale i filmy ulubione na Disney Plus. Jednak ma to również duży wpływ na moment, w którym przejdź do logowania na swoje konto, dlatego zaleca się sprawdzenie, czy prędkość Internetu jest wystarczająca do korzystania z Disney Plus.

Uruchom ponownie aplikację lub przeglądarkę

Czasami źródło problemu może pochodzić z tej samej platformy Disney Plus, więc aby go naprawić, będziesz musiał odświeżyć stronę internetową lub w przypadku korzystania z aplikacji na urządzenia mobilne będziesz musiał ją zamknąć i ponownie otworzyć , do tego możesz zalogować się na swoje konto.

Korzystaj z najnowszej wersji Disney Plus

Trzymać zawsze aktualizowała aplikację Disney Plus na urządzeniu mobilnym, aby uniknąć problemów podczas logowania lub próby odtworzenia serialu lub filmu, w tym celu wystarczy wejść do sklepu oficjalny sklep Google Play i przeszukaj listę zainstalowanych aplikacji dla aplikacji Disney Plus. Kliknij go, a następnie przycisk aktualizacji, jeśli ma dostępne aktualizacje.

serial Disney plus

Użyj przeglądarki zgodnej z platformą

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy używają komputera PC do oglądania seriali i filmów na platformie Disney Plus i masz pewne problemy z logowaniem, powinieneś wziąć pod uwagę, że jedną z przyczyn może być przeglądarka.

Aby go rozwiązać, zalecamy pobranie Przeglądarka Google ChromePonieważ ta platforma jest jedną z najpopularniejszych i ma więcej funkcji, ma również tę zaletę, że jest kompatybilna z większością dzisiejszych platform serialowych i filmowych.

Zainstaluj ponownie Disney Plus (wersja mobilna i Smart TV)

Jeśli aplikacja Disney Plus nadal nie działa poprawnie, możesz usunąć aplikację Disney Plus i zainstalować ją ponownie, ta metoda może być bardzo skuteczny w każdej aplikacji zainstalowałeś na swoim urządzeniu i działa bardzo dobrze zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i telewizorach Smart TV.

Jak rozwiązać problemy z odtwarzaniem wideo w Disney Plus

Czasami Disney Plus też ma pewne problemy gdy chcesz odtworzyć serial lub filmNiezależnie od tego, czy ciągle zaczyna się ładować, czy strona po prostu się cofa, jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, oto kilka zaleceń, dzięki którym możesz rozwiązać problem:

  • Otwórz i zamknij aplikacjęWynika to z faktu, że błąd mógł zostać wygenerowany w samej aplikacji, więc możesz spróbować zamknąć i ponownie otworzyć ją na swoim urządzeniu.
  • Sprawdź swoje łącze internetoweponieważ jest prawdopodobne, że połączenie internetowe jest naprawdę wolne, co powoduje problemy podczas odtwarzania wideo.
  • Odinstaluj i ponownie zainstaluj Disney Plus, Jeśli problem będzie się powtarzał po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków, najlepiej odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie na swoim urządzeniu.

Jak rozwiązać problemy z przesyłaniem strumieniowym

Pomimo tego, że jest to platforma opracowana przez jedną z najbardziej znanych firm, prawdopodobnie możesz mieć problemy w Disney Plus dotyczące transmisji seriali i filmów, które chcesz zobaczyć, jeśli coś podobnego ci się przydarzy, możesz śledzić rekomendacje, które Ci wtedy udzielimy:

Korzystaj z najnowszej wersji Disney Plus

Posiadanie nieaktualnej aplikacji może generować pewne awarie, gdy chcesz z niej korzystać na swoim urządzeniu, dlatego zawsze jest to zalecane na bieżąco aktualizować aplikacjęAby móc sprawdzić, czy je posiadasz, wejdź do oficjalnego Sklepu Google Play i poszukaj aplikacji Disney Plus. Jeśli masz aktualizacje, zostanie wyświetlony przycisk „Aktualizuj”, naciśnij go i poczekaj, aż się zaktualizuje.

Sprawdź kod błędu i dowiedz się, co go powoduje

Wielokrotnie ta sama platforma, gdy pojawia się problem, to samo pokazuje dokładny kod błędu powodujący awarię. Jeśli tak się stanie, możesz sprawdzić kod błędu, aby wiedzieć, co to jest, a z kolei możesz zobaczyć jego rozwiązanie w oficjalnym internetowym centrum pomocy oferowanym przez Disney plus.

Inne możliwe rozwiązania, aby Twoje konto wczytywało się poprawnie

Disney Plus jest obsługiwany z wieloma urządzeniami dzisiaj. Jest jednak stale aktualizowany, więc zawiera nowe ulepszenia. Z tego powodu może się zdarzyć, że Twój terminal nie jest już kompatybilny i nie ładuje aplikacji na Twoim urządzeniu.

Konto Disney plus nie ładuje programowania

Jeśli masz wątpliwościW tym celu możesz sprawdzić w sklepie, czy są nowe aktualizacje i czy są one nadal kompatybilne z Twoim telefonem komórkowym lub komputerem. Ponadto nigdy nie zaszkodzi sprawdzić, czy masz połączenie z Internetem i czy nie ulega ono wahaniom.

Chociaż jest to bardzo nietypowe, może tak być usługa nie działa w Twojej miejscowościi z tego powodu dane nie ładują się prawidłowo, jeśli tak się stanie, możesz poczekać trochę lub kilka minut, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany. To powinno wystarczyć, aby rozwiązać sytuację.